Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Społeczeństwo

Komentuj razem z nami

2010-03-04 23:29
 

Już od dziś wchodząc na nasz portal masz możliwość komentowania bieżącego życia społeczno-politycznego naszego regionu.

Dziś specjalnie dla naszych stałych Czytelników, dodaliśmy możliwość komentowania artykułów na naszej stronie bez zbędnej rejestracji i tworzenia kont użytkowników. Każdy wchodząc na nasz portal może wyrazić swoją opinie na każdy temat, a wstawiony przez Was komentarz w ciągu paru minut pojawi się na łamach naszej internetowej gazety. Jednocześnie przypominamy, że Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. (Redakcja)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [27]» dodaj komentarz   

 » prokuratura (mieszkanka okolic mog. | 29-09-2011, 16:27:43)

Dobrze że likwidują w Mogilnie Prokuraturę bo i tak nie ma sprawiedliwości ,sami się przekonaliśmy że przestępcy,oszuści są na wysokich stołkach na stanowisku dyrektorskim, i nikt im nie zagraża, sami się przekonaliśmy i nie mamy zaufania!!!!

 » burmistrz (spoza gminy | 01-03-2011, 14:34:17)

Nie narzekajcie na burmistrza, bo grzeszycie bardzo. Tak zaradnego gospodarza nie ma chyba w calym województwie kuj. - pom. Uważam, że szukacie dziury w całym. Przyjrzyjcie się sąsiednim gminom, jak toną w długach i biedzie, to m1oże docenicie to co macie.

 » Parkometry?! Oczywiscie ;) (KaPeWu | 09-11-2010, 13:42:13)

Dobrze piszecie! Oczywiście, że miejsc parkingowych byłyby wiecej! Dlaczego? Bo np nie chce się jednemu czy drugiemu przejśc do pracy 200 metrów, musi się "wozić" do roboty i zostawić samochód na mieście (za tłok samochodów na Rynku podziękujcie pracownikom KPP i GMOPS).Wiele aut, których właściciele pomylili pojęcia "parking" z "komis". Ulica Jagiełły WIECZNIE zajęta. Mogilnienia lubia się wozić! TU pomyślcie GOSPODARZE gmin, tu! Myśleć praktycznie i pisac o praktycznych rzeczach a nie ładnie wyglądających na stronie www... JAK BĘDZIE KTOŚ mądrze pisał co chce zrobić z naszym mieście nawet pójde zagłosować i zabiore jeszcze rodzinę.

 » Przepychanki (Teresa Kujawa | 09-11-2010, 10:17:12)

Od pewnego czasu na tej witrynie ukazują się komentarze dotyczące mojej osoby. NIE WIERZYŁAM DOTYCHCZAS W SIŁĘ INTERNETU> Jednak ostatnie komentarze zmusiły mnie do wypowiedzenia się na tym forum. Jestem rodowitą mogilnianką ,moja rodzina zapisywała historię Mogilna od wielu pokoleń. Nauczono mnie kochać swoją ziemię i być zawsze blisko człowieka. Przez całe życie starałam się nigdy nie złamać tych zasad. Kochałam moje miasto i jej mieszkańców. Starałam się wychować w tym duchu i jako nauczyciel języka polskiego nauczyć młodych tego, by pokochali piękno ojczystego języka i świadectwo tego piękna, dzieła literackie. Gdzie mogłam promowałam naszą małą ojczyznę. Nigdy nie oczekiwałam za to gratyfikacji. Dlatego wciąganie mnie w jakieś partyjne, wyborcze gierki są dla mnie niesmaczne. Przejrzałam dokładnie po Waszych wpisach najnowsze wydanie "Rozmaitości" Rzeczywiście nie podano jako jedynego składu zarządu towarzystwa{ żałuję , bo pracuje w nim wielu pasjonatów}, którym kieruję od 10 lat i pominięto moje nazwisko we władzach Towarzystwa Przyjaciół Muzeum. Może rzeczywiście spowodowała to brzydka walka przedwyborcza. Mnie to nie ubodło, zawsze robię swoje i staram się nawet wśród przeciwników moich poglądów szukać przyjaciół. Najbardziej boli mnie osąd dzisiejszej rzeczywistości wśród młodego pokolenia ,do którego wychowania przez tyle lat dołożyłam jakąś cząstkę. Moje kandydowanie do Rsdy Miejskiej jest decyzją przemyślaną i spowodowane wielką troską o przyszłość naszej gminy, dla której poświęciłam całe swoje życie. Nie można budować przyszłości na deptaniu przeszłości. Proszę o nie wykorzystywanie mojego nazwiska do gier przed wyborami. Ja nie mam z tym nic wspólnego. Pozwólcie, że swoich wyborców do mojej kandydatury przekonam po swojemu bez internetu. Pozdrawiam wszystkich Mogilnian.

 » dni mogilna (kasiunia | 11-04-2010, 16:54:15)

Mam pytanie! Wiadomoa juz jest moze data, kiedy beda odbywaly sie dni mogilna?

 » duszyński (mieszkaniec cmg | 17-03-2010, 23:28:23)

nie no jeszcze poprowadził sobie prąd do domu i droge pod sam wjazd na posesje... OBWODNICA NAM JEST NIE POTRZEBNA!!!!!!!!!!!!! WYP... Z TYM GÓWNEM!!!! dAJCIE NAM PARKINGI!!!!!!!!!

 » BACK (Hool | 17-03-2010, 07:46:09)

Chłopaki - wróciłem ;)

 » po pierwsze (reader | 16-03-2010, 20:59:05)

Teraz juz "po ptokach". Uparli się w gminie i choćby nie wiem co to będą się starali zrealizować pomysł pt"obwodnica". A na mieście parkingów brakuje jak cholera. Już nerwicę z tego powodu dostaję. W sumie jak się zastanowić to co Duszyński zrobił w Mogilnie? Orliki i ....??? Posmarowanie dachu smołą gdzieś tam...i ??? Ach! alejki w parku wreszcie , które i tak się podobno rozjeżdzają. Najgorsza kadencja od .....zaboru pruskiego.

 » NIE dla skrytożerców (Obserwator | 16-03-2010, 03:46:26)

Obwodnicowym skrytożercą mówimy stanowcze NIE!

 » parkometry!!! (mieszkaniec cmg | 16-03-2010, 00:16:58)

tylko znajac zycie parkometrów nie bedzie bo wszystkie pieniadze albo pójdą w :obwodnice: _ nie rozumiem nadal po co nam ona - albo do kieszeni władz - co jest bardziej prawdopodobne. OBWODNICY MÓWIMY STANOWCZE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 » parkometry (djukanen | 14-03-2010, 23:00:08)

Jak najbardziej za parkometrami!

 » ruch w cmg (mieszkaniec cmg | 14-03-2010, 09:41:17)

chcesz rozladowac ruch w miescie? to powiedz tym wszystkim włascicielm sklepow zeby nie stawiali samochodow przed sklepem - kazdy z nich zajmuje miejsce przez co tworza sie korki bo ludzie szukaja miejsc, po drugie zamontujcie parkometry - nie raz jest tak ze ludzie przyjada zostawia samochod na caly dzien i tyle ich widac. po trzecie ludzie którzy zostawiaja samochody z kartka SPRZEDAM tez zajmuja miejsce i tym samym przyczyniaja sie do tworzenia korkow w miescie bo nie ma gdzie samochodu postawic. zrobcie cos z tym. a i po co nam obwodnica?????????????????

 » Beton (Wielkopolanin | 13-03-2010, 10:55:55)

SETH ! Używałem i używam identycznych argumentów, wątpliwości i zapytań jak Ty. I co z tego ? Ano to, że jestem uważany za beton, za zgryźliwca i osobę żądna sensacji. Uważam jednak, że DROGA pomiędzy ul. Niezłomnych a ul. Witosa powinna powstać ! Tylko proszę o jedno - NIE NAZYWAJMY tego OBWODNICĄ !!! W tym całym rozważaniu istotne jest to, aby rozwiązać TŁOK W MIEŚCIE, a "obwodnica wschodnia" tego nie załatwi ! Pytanie następne: jak to jest możliwe, że urząd marszałkowski bez analizy i zastanowienia chce dać tak potężną kasę na wyimaginowaną drogę ?

 » ! (wielki elektronik | 12-03-2010, 09:03:40)

cmg - wymiata , ale czad

 » obwodnica wschodnia (SETH | 11-03-2010, 09:45:15)

Czy ktoś potrafi wytłumaczyć mi w logiczny sposób sens powstania obwodnicy wsch. w Mogilnie. Nasza władza w gminie i starostwie coraz bardziej używa argumentacji politycznej a nie merytorycznej, a ja będąc zupełnym laikiem nie bardzo wiem po co ktoś chce wyrzucić moje pieniądze z podatków na drogę wojewódzką która niczego nie rozwiązuję jeśli chodzi o problemy komunikacyjne. Proszę o logiczne odpowiedzi , skoro większość firm transportowych znajduje się po zachodnie części miasta to i tak ,żeby dotrzeć do baz przejadą przez całe miasto. Samochody z Bielaw i Janikowa i tak pojadą od strony Dąbrówki przez miasto , bo mają bliżej i małe ryzyko kontroli pod pretekstem przeładowania / inaczej wybierałyby już dzisiaj lepszą trasę przez Barcin lub Strzelno/. Pozostają samochody jadące od strony Bydgoszczy , ale wyjazd obwodnicy ma być na wysokości oczyszczalni i powstaje pytanie co dalej. Wyborów jest kilka , pojedziemy obok zabytkowego klasztoru i dalej przez miasto w kierunku Poznania/ ale od kilku lat trwa walka o ograniczenie ruchu obok klasztoru ,żeby nie niszczyć zabytków/. Wariant drugi to trasa przez Żabno ,wąska , niebezpieczną trasą praktycznie cały czas przez teren zabudowany/ co nie jest dobrym rozwiązaniem patrząc na przykład Kwieciszewa/ . No i na koniec kierunek na Gębice , droga dobra ,ale problemem jest most tuż przed krzyżówka o określonej wysokości na którym już kilka samochodów się zatrzymało / można go zburzyć i w ten sposób zniszczyć 100 letni jedyną w Europie trasę kolejową której nie przecina żadna droga , po co nam taka atrakcja/. No i na koniec ,co z nitką gazociągu pod obwodnicą i czy ktokolwiek pomyślał o przebadania tych terenów pod kątem archeologicznym...bo co się stanie gdy nagle koparki odkryją stanowisko sprzed 1000lat...wytoczymy nową trasę czy zalejemy naszą historię warstwą asfaltu pod hasłem wyższej konieczności.

 » Literówki (Czytelnik | 10-03-2010, 12:12:35)

Proponuję poprawić literówki na portalu bo widząc pare razy dziennie "AKTUALOŚCI" czy podobne "kwiatki" zastanawiam się, czy to profesjonalny portal czy blog gimnazjalisty. Warto by też wskazać redakcję portalu, bo na dzień dzisiejszy nie wiadomo do kogo sie zwrócić :) Pozdrawiam i życze powodzenia w budowaniu tego info-portalu o naszym CMG

 » DJS (hmm | 09-03-2010, 16:37:58)

Robienie czy miksowanie czegoś kto stworzył coś wcześniej?

 » Matt van Nov (cmg | 09-03-2010, 07:20:26)

Matt van Nov powinien zagrać na dniach mogilna wielu go by z miłą chęcią posłuchało wysłuchajcie głosu ludu i zaproponujcie mu występ. pozdrawiam

 » strona (cmg | 07-03-2010, 21:50:31)

[komentarz nie na temat]

 » Dni cmg (mogilnianka | 07-03-2010, 19:17:25)

Fajnie że można komentować i że wróciliście brakowało mi tej stronki. A tak w ogóle do nie był by głupi pomysł z tym aby Matt van Nov zagrał na dniach Mogilna, fajnie by było go na żywo posłuchać bo rzeczywiście robi dobrą muzykę, w końcu w cmg ktoś się wziął za jakiś inny rodzaj muzyki i nieźle to wyszło ponad 8000 odwiedzin ludzi na muzzo w niecałe 4 miechy robi wrażenie. pozdrawiam

 » impreza (klubowicz | 06-03-2010, 18:12:20)

Na stronce na muzzo.pl jest kontakt z Matt van Nov'em podał e-mail napiszcie do niego niech zagra jakiegoś seta na imprezie dobry pomysł na nowe brzmienie w cmg a tak poza tym fajnie że można już komentować

 » dni mogilna i cmg24 (cmg | 06-03-2010, 14:32:02)

Fajnie że znowu wróciliście i że znowu można komentować. To po pierwsze a po drugie co do tych dni Mogilna, Mogilnianin ma trochę racji ludzie z MDK powinni zaproponować komuś z Mogilna występ na imprezie, no i miło było by usłyszeć inne klimaty Matt van Nov rzeczywiście robi fajną klubową muzykę. Mam propozycję do admina stwórzcie ankietę w której był by Matt van Nov, Kumka Olik i ktoś jeszcze i niech ludzie zagłosują kogo by chcieli zobaczyć z Mogilna na imprezie. Pozdrawiam

 » wow (darka | 05-03-2010, 23:21:58)

super.

 » Dni Mogilna (Mogilnianin | 05-03-2010, 17:39:23)

Słuchajcie niedługo dni Mogilna jakoś tak na wiosnę, załóżcie jakieś forum i temat na którym piszcie kogo byście chcieli zobaczyć na nich może kogoś z Mogilna ja z miłą chęcią posłuchał bym zespołu Perfect a tak a propos mogileńskich artystów ostatnio znalazłem na muzzo.pl gościa z mogilna fajną muzykę tworzy i chyba jest to pierwszy koleś w naszym rejonie który nie tworzy hip-hopu ani Roca tylko klubową muzyczkę. Fajnie by było go na żywo posłuchać. Podaję linka do jego utworów http:matt-van-nov.muzzo.pl/ polecam.

 » Strona (Serialowiec | 05-03-2010, 00:13:03)

Miesiąc czekania od premiery, ale co tam ważne, że się strona będzie tylko rozkręcać... Oby tak dalej... Do roboty...

 » Nareszcie (Mogilnianin | 04-03-2010, 23:37:11)

No nareszcie dodaliście długo oczekiwaną przez nas internautów funkcję komentowania artykułów, tylko pogratulować pomysłodawcą portalu

 » No! (x | 04-03-2010, 23:34:35)

to się doczekalim ;)

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Komisja przeprowadzi kontrolę (0)
 » Zmiany w wodzie i ściekach (0)
 » RIO "grozi palcem" Strzelnu (0)
 » Biegi dla dzieci i dorosłych (0)
 » Dwie gwiazdy na święto pomidora (2)
 » Święto ludowców w Janikowie (3)
 » Rusza czterodniowy festiwal (0)
 » Trójbój lekkoatletyczny (0)
 » Jacek Sasin w Strzelnie (12)
 » Pijany przekroczył prędkość (1)
 » Muzycznie zakończyli Dni Mogilna (6)
 » Jubileuszowe targi w Bielicach (8)
 » PARLIN: Świętowały 50-lecie (0)
 » MOGILNO: Doda na urodziny miasta (26)
 » Zderzyły się i wpadły do rowu (26)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016