Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Kultura

Porozmawiajmy o rewitalizacji

2017-01-03 11:44
 

Mogileński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Mogilno do udziału w spotkaniu pn. "Rola przestrzeni kulturalnych w procesach społecznych w tym rewitalizacji w Mogilnie".

Podczas spotkania zostanie podjęta dyskusja na temat inwestycji w infrastrukturę kultury w Mogilnie. Konferencja odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia o godzinie 16:00 w Sali Widowiskowej MDK przy ulicy Rynek 10.

W konferencji weźmie udział Magdalena Popłońska-Kowalska - pedagog pracy socjalnej, superwizor animacji i współpracy środowiskowej. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [6]» dodaj komentarz   

 » tłok na sali, że żyletki nie wciśniesz (Smerf | 10-01-2017, 14:59:34)

Podobno na tę debatę o rewitalizacji było tylu chętnych z tych 1700 osób, że wejść na salę MDK nie można było wejść! No i oczywiście jak zwykle nie było na spotkaniu burmistrza Duszyńskiego i jego zastępcy... nazwiska niestety nie pamiętam.

 » rewitalizacja centrum (Juliusz | 05-01-2017, 21:29:36)

Kultura, kultura, kultura! Sport, sport, sport! A kiedy nasz burmistrz zacznie rewitalizować przestrzeń śródmiejską? A może panie burmistrzu jakieś spotkanie nt."Rola przestrzeni śródmiejskiej w procesach społecznych w tym rewitalizacji Mogilna"? Już 10 lat temu obiecał pan modernizację mogileńskiej starówki, a tymczasem dechy jak były tak są na centralnym skrzyżowaniu miasta. Wstyd panie burmistrzu!

 » Biblioteka (Biblioteka | 05-01-2017, 12:42:04)

Powiedzcie ilu z Was czyta jeszcze papierowe tradycyjne książki. Może powiecie, że jest to ten sam odsetek co 10 lat temu ? Inwestycja potężna, powierzchnia 1400mkw a jakoś nikt się nie sprzeciwia. Hejterzy nie rozumieją klimatu jaki panował i będzie panował w Magazynie. Hejterzy chcą wyrzucać pieniądze w błoto i zmarnować to miasto. Inwestycja jaką jest magazyn tak na prawdę hejterom się podoba ale zazdrość ich zżera!

 » heheh (xwx | 04-01-2017, 19:47:27)

I tak kościotrup zrobi po swojemu.

 » magazyn (1 z 10 | 04-01-2017, 15:17:47)

Zapewne chodzi o działania zmiękczające opornych radnych. Ciekawi mnie ilu się ugnie.

 » szeroka kultura (Olasek | 04-01-2017, 11:45:22)

Czy aby do spotkanie nie ma na celu tego aby przekonać ludzi, że zakup Magazynu Zbożowego GS i utworzenie tam centrum kultury niezależnej jest BYĆ ALBO NIE BYĆ mogileńskiej kultury? Naprawdę, jak na tak mały powiat i tak małe miasto powiatowe mamy sporo placówek kultury: Muzeum (dzięki burmistrzowi S. Łaganowskiemu), kino (dzięki burmistrzowi S. Łaganowskiemu i dyr. M. Krauze, ale także obecnemu burmistrzowi L. Duszyńskiemu, a przede wszystkim dyr. MDK J. Szymańskiemu - wielki szacunek Dyrektorze), Mogileński Dom Kultury + filia w Harcówce, tworząca się NOWA biblioteka o pow. 1400 m kw., do dyspozycji m.in. MDK może być znaczna część obecnej SP Nr 2, po jej przejściu-przemieszczeniu do obecnego gimnazjum. Jest jeszcze dotychczasowa sala MDK przy ul. Rynek... Mało? Chyba nie! Bo na wsiach jest wiele wspaniałych, super wyposażonych świetlic, wspaniałe stowarzyszenia, które robią dla swoich środowisk doskonałą robotę... A nie samą kulturą człowiek żyje.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Komisja przeprowadzi kontrolę (0)
 » Zmiany w wodzie i ściekach (0)
 » RIO "grozi palcem" Strzelnu (0)
 » Biegi dla dzieci i dorosłych (0)
 » Dwie gwiazdy na święto pomidora (2)
 » Święto ludowców w Janikowie (3)
 » Rusza czterodniowy festiwal (0)
 » Trójbój lekkoatletyczny (0)
 » Jacek Sasin w Strzelnie (12)
 » Pijany przekroczył prędkość (1)
 » Muzycznie zakończyli Dni Mogilna (6)
 » Jubileuszowe targi w Bielicach (8)
 » PARLIN: Świętowały 50-lecie (0)
 » MOGILNO: Doda na urodziny miasta (26)
 » Zderzyły się i wpadły do rowu (26)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016