Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Rozrywka

Elektroniczny weekend w Mogilnie

2017-08-09 20:59
 

Radio EL-Stacja i Mogileński Dom Kultury zapraszają na kolejną edycję spotkań z muzyką elektroniczną w Amfiteatrze Letnim w Mogilnie pod stałą nazwą Elektroniczny Weekend!

W tym roku odbędą się również dwa koncerty LOOMEERa i ASUNTARa. Koncerty poprzedzi jam session, w którym wezmą udział również inni muzycy elektroniczni, którzy przyjadą na imprezę do Mogilna. Na pewno usłyszymy na scenie takich wykonawców jak KATOD, JDAN PROJECT, BLINDMACHINE i MAREK KWIATKOWSKI.

Całość imprezy odbędzie się w sobotę 19 sierpnia w Amfiteatrze Letnim w Mogilnie. Start o godzinie 21:00. Wstęp wolny! Patronat honorowy nad imprezą sprawuje burmistrz Mogilna Leszek Duszyński. Patronat medialny sprawuje m.in. portal CMG24.pl. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [3]» dodaj komentarz   

 » ... (arczi | 13-08-2017, 16:04:32)

przy odrobinie szczescia wszystkie awarie i przerwy w dostawie pradu zostana usuniete do czasu "Elektronicznego weekendu"

 » lenistwo jakoweś ogarnia decydentów (Stachu | 10-08-2017, 12:30:59)

Marcin co Ty mówisz? Przecież nasze Słoneczko Mogilna utworzył tyle nowych miejsc pracy głównie w spółkach komunalnych, dla swoich i to pracy b. dobrze płatnej. A po co budował halę i dawał potężne pieniądze w kulturę? No bo chciał tym zatrzymać młodych w Mogilnie. Co za naiwność! Ludzie najpierw potrzebują pracy, chleba a potem igrzysk! Przez 11 lat nie powstał w Mogilnie ani jeden choćby 6 rodzinny nowy blok komunalny (no bo to co przez 10 lat robiono w Marcinkowie to kompletna ściema). Zresztą nasza Spółdzielnia Mieszkaniowa z jej prezesem Baranem to też kompletna indolencja i lenistwo. Żeby przez tyle lat nic nowego nie pobudować? No więc całe szczęście, że prywatni deweloperzy wypełniają lukę i budują nowe domy w Padniewku czy będą budować przy ul. Łuczaka.

 » muza (marcin | 10-08-2017, 05:52:51)

Super że znowu coś się dzieje w parku bo dni mogilna od naszego pana burmistrza nie będzie kadencja się skończy zobaczymy co nasze słoneczko wtedy zrobi gdzie znajdzie prace wtedy zacznie pozyskiwać nowych inwestorów żeby młodzi nie uciekali z mogilna tylko zostali bo mają wykształcenie znaleźli prace a nie poznajomości prace dostać

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Będzie remont oczyszczalni (1)
 » Wybrali prezydium rady (0)
 » Kiermasz wielkanocny (0)
 » Ponad 400 tysięcy dla parafii (0)
 » O niepodległości w Słaboszewku (4)
 » WiewiórINKA zawitała do Mogilna (2)
 » Agresywny 14-letni palacz (17)
 » Szkolenia dla rolników (1)
 » WiewiórINKA odwiedzi Mogilno (5)
 » Mandaty za telefon komórkowy (15)
 » O powstaniu i niepodległości (1)
 » Będą zbierać żywność (11)
 » Prymusi otrzymali stypendia (4)
 » Wpadli podczas akcji (6)
 » Burmistrz idzie do sądu z RIO (33)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016