Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

Pomimo ostrzeżenia jechał pijany

2017-10-12 15:23
 

50–letni obcokrajowiec kompletnie zignorował ostrzeżenia dzielnicowego o konsekwencjach jazdy na "podwójnym gazie". Mimo tego postanowił kierować samochodem wiedząc, że jest pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 8 października na ulicy 900–lecia w Mogilnie. Krótko po godzinie 16:00 dzielnicowi skontrolowali stojącego na jednym z parkingów dostawczego volkswagena, w którym siedziało dwóch cudzoziemców. Od mężczyzn wyraźnie czuć było alkohol. Funkcjonariusze ostrzegli ich o konsekwencjach ewentualnej jazdy na "podwójnym gazie". Po sprawdzeniu tożsamości dzielnicowi odjechali kilkaset metrów dalej, mając pojazd cały czas na oku.

Po chwili zauważyli jednak, że kierowca volkswagena ruszył w kierunku pobliskiego Wiecanowa. 50–latek zza wschodniej granicy został natychmiast zatrzymany do kontroli drogowej. Mężczyzna nie chciał poddać się badaniu stanu trzeźwości, dlatego została od niego pobrana krew. Sprawca noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgromadzony materiał dowodowy wraz z wnioskiem o rozpoznanie sprawy w trybie przyspieszonym trafił do Sądu Rejonowego w Mogilnie. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [6]» dodaj komentarz   

 » do "put in" (arczi | 14-10-2017, 20:18:03)

jesli nie masz nic innego do powiedzenia poza: "jak ktos ci "cos" rodzine to zmienisz zdanie" to rece opadaja, i tak zebys wiedzial ten argument mozna uzyc prawie wszedzie prawie zawsze

 » do lekko niedouczonych (put in | 14-10-2017, 09:07:45)

Tej, żłobie ajoułe! A gdyby twoja matka akurat tam przechodziła z grupką twoich dzieci i te ruski akurat właśnie w tym momencie ruszyli by autem prosto w nich zabijając ?! bo nasi \"policjanci\" se stali z boku i czekali ?!!! to wtedy byś JAKI KURS OBRAŁ? czytania prawa?!! bo TU trzeba zgodnie z prawem a tu nie? A jakim prawem urządzają ranne łapanki podejrzewając każdego?!! Oni nazywają ich policjantami? nie nadają się nawet do przytrzymania psu suki do ruchani a.

 » ..... (Aeiouy | 13-10-2017, 04:22:09)

Władek...Ty się zgłoś na kurs czytania to może zaczniesz ogarniać co czytasz... A urżnąć się w trupa, na parkingu w aucie, też możesz. Jeśli nie pojedziesz tylko potoczysz sie pieszo do domu to nokt Cie ganial nie będzie...

 » Jak nie cyganie to ukraińcy (Kocur | 12-10-2017, 22:45:04)

Robią co chcą a policja? Nie czuję się bezpiecznie we własnym kraju,to nienormalne.

 » chwila chwila (Władimir Putiin | 12-10-2017, 21:31:10)

Ile % miał ?? i NIEWIADOMO?? co to CMG podaje niesprawdzone wiadomości? Nie pierwszy raz zresztą. Napisaliście: "po godzinie 16:00 dzielnicowi skontrolowali stojącego na jednym z parkingów dostawczego volkswagena" i NIC ?? Na serio !? Rusków ostrzegacie jak wali z wozu a mnie patrzycie co tydzień na milicyjne trzeźwe poranki? A RUSKA NIE!!! Co to kr.. ma być?! Ja per... . TO KONIEC Z TĄ FARSĄ . Zgodnie z obowiązującym prawem policja ŚWIADOMIE dopuściła do popełnienia przestępstwa dopuszczając dalszą jazdę. Zgłaszam sprawę do prokuratury.

 » pijak (miasto Mogilno | 12-10-2017, 17:15:42)

brawo policja

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Będzie remont oczyszczalni (1)
 » Wybrali prezydium rady (0)
 » Kiermasz wielkanocny (0)
 » Ponad 400 tysięcy dla parafii (0)
 » O niepodległości w Słaboszewku (4)
 » WiewiórINKA zawitała do Mogilna (2)
 » Agresywny 14-letni palacz (17)
 » Szkolenia dla rolników (1)
 » WiewiórINKA odwiedzi Mogilno (5)
 » Mandaty za telefon komórkowy (15)
 » O powstaniu i niepodległości (1)
 » Będą zbierać żywność (11)
 » Prymusi otrzymali stypendia (4)
 » Wpadli podczas akcji (6)
 » Burmistrz idzie do sądu z RIO (33)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016