Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Wybory 2018

Wicepremier przyjedzie do Mogilna

2018-07-16 00:11
 

W najbliższy wtorek, 17 lipca w Mogilnie odbędzie się spotkanie z Jarosławem Gowinem, Wicepremierem Rządu RP i Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Spotkanie zaplanowano na wtorek, 17 lipca o godzinie 18:30 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mogilnie przy ul. Rynek 8. Spotkanie poświęcone będzie omówieniu zagadnień z zakresu:

- wsparcia dla przedsiębiorczości,
- samorządności lokalnej,
- szkolnictwa wyższego (Ustawa 2.0) – oddziaływanie w miastach powiatowych.

W trakcie części spotkania, przewidziane są wystąpienia zaproszonych gości oraz lokalnych działaczy związanych z Prawicą Ziemi Mogileńskiej. 
Goście będą również udzielać odpowiedzi na pytania, które można zgłaszać pod adresem: prawicaziemimogileńskiej@gmail.com do dnia 17 lipca do godziny 17:30. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [19]» dodaj komentarz   

 » Do mieszkanka (Aeiouy | 17-07-2018, 21:58:40)

Haha...a jakie oni dobro czynią? Ubiegasz się o reelekcje? Tu jest zad....! Tu nie decyduje się za lub przeciw aborcji, invitro... Tu się decyduje o pierdołach, a w tych kwestiach trudno o wahania.. Idą za korytem, tak jak wiatr zawieje.. Zwykle z nich....

 » Gowin (Mieszkanka | 17-07-2018, 16:16:51)

Dużo osób kandydujących było na listach z różnych opcji ale to nie znaczy że jak mają inne zdanie muszą tkwić w tym do końca życia , wolny wybór nie znaczy zdradę , liczy się dobro które czynią te osoby dla społeczności lokalnej ,bezinteresownie ot to !!!!

 » Nie tylko Gowin (. | 17-07-2018, 12:40:59)

Wystarczy popatrzeć na mogilenską radę. Kilka lisków by się znalazło.

 » gowin (ja | 17-07-2018, 12:15:09)

NIE CHCEMY CIĘ TUTAJ GOWIN.....KŁAMCO, CZŁOWIEKU O DWÓCH TWARZACH.ZAPOMNIAŁEŚ JUŻ JAK PRĘŻNIE DZIAŁAŁEŚ W PO. SKACZESZ Z KWIATKA NA KWIATEK- WSTYD, BRAK AMBICJI.NIE POPIERAM PIS-u MAM NADZIEJĘ,ŻE NIE WYGRACIE!!!!!!!!!!!!

 » Do Justyna (Zwykły zjadacz chleba | 17-07-2018, 09:55:21)

No i Bieńkowska miała rację! Gowinowi w 2013 roku w czasie rządów PO brakowało do pierwszego, przy dochodzie ponad 200 000. Toteż nie dziwne że "premie im się należały". Przypominam że było to 62 000 zł.

 » Ważna wizyta (Justyna | 16-07-2018, 23:25:44)

Pani Bieńkowska - "za 5 tys to tylko głupi robi" Ten od KOD-u musiał być biedny, skoro tyle nakradł.

 » Adrenalina (Cmg | 16-07-2018, 20:32:05)

O co tak się wszyscy spieracie o PO i PIS. No popatrzcie, przecież większość Naszych polityków jest od wielu lat przy władzy tylko nazwy partii się zmieniają. Wujek Google i YouTube wszystko i wszystkich może odszukać. Jeden z drugim przestańcie się obrażać tylko liczą się fakty, a tych za i przeciw jest bez liku. Może tak konkretne i do celu bez obrzucania się gównem, aby tylko cwaniakować. Jeden zarobi i wykaże np. 10000, a drugi ma firmę dochód bidny, podatki płaci marne, ale na to i owo np. Fura i komóra jest, pytanie skąd? Za cytuję wszystko wszyscy wiedzą i co? I nic? Nie długo to tylko emeryci podatek zapłacą. Jest takie chińskie mądre powiedzenie, pozdrowienie - obyś płacił wysokie podatki tzn. Że jesteś bogaty. Ludzie kasa to nie wszystko, a gdzie w rozmowie szacunek i kultura do rozmówcy. Nauczmy się rozmów o istocie sprawy, którą chcemy poprowadzić.

 » gowin (mały kazik | 16-07-2018, 19:26:15)

A co to za wspaniałomyślność, żeby suweren zadawał pytania na kartce z wyprzedzeniem.Jak ma być debata to na żywo: pytanie ...i odpowiedź. Już widzę te tłumy zainteresowanych na tym spotkaniu. Czysta agitka...

 » a ma za co ??? (arni | 16-07-2018, 17:27:54)

a on ma za co przyjechać ??? przeciez brukuje mu do pierwszego biedaczyna jak on to przezyje to taki koszt jest.

 » APEL o pomoc dla p.MINISTRA (2-sort | 16-07-2018, 16:00:35)

Drodzy czytelnicy portalu CMG-24, POMÓŻCIE przeżyć PANU MINISTROWI i zróbmy wspólną akcje pt.;pomóż przeżyć od 17-steg do 1-wszego;.Słoik po śledziach będzie wystawiony przy wejściu do biblioteki do godziny17:30,po czym nastąpi komisyjne przeliczenie datków i uroczyste przekazanie P.MINISTROWI.Jednocześnie uprasza się o nie wrzucanie miedziaków, mile widziane wszelkiego rodzaju BANKNOTY- z góry składamy SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ ZA OKAZAŁĄ ŻYCZLIWOŚĆ !PAMIĘTAJ - KAŻDY MA PRAWO DO GODNEGO ŻYCIA - POMÓŻ POTRZEBUJĄCEMU.Do zobaczenia przy bibliotece- liczymy na WSPÓŁCZUCIE ,BĄDŹMY TEGO DNIA RAZEM !!!!!!!

 » Spisywanie (Miejscowy | 16-07-2018, 14:59:06)

Przyjdę i zadam pytanie, a później biedne chłopaki z KPP będą mnie spisywać bo Jarkowi pytania się nie spodobają! Nie dzięki

 » Sąd (A | 16-07-2018, 14:56:53)

Może należałoby zadać pytanie dlaczego zlikwidował Sąd Rejonowy w Mogilnie. To był jego autorski pomysł. Dopiero następca naprawił to. Poza tym, ciekawe co ma do powiedzenia na temat szkolnictwa wyższego w naszym powiecie. Powstaje jakiś oddział zamiejscowy oddziału zamiejscowego wyższej szkoły rakietowej?

 » ....... (Aeiouy | 16-07-2018, 13:36:22)

Panie Jarek..weź Pan kapelusz, a naród pracujący miast i wsi zapewne wspomoże rodaka w biedzie... Pytań tam zadawać nie wolno...tych niewygodnych. Chyba ze chce się wystąpić w wieczornych Faktach, w materiale ukazującym spisywanie przez służby...

 » gowin (mati | 16-07-2018, 11:21:22)

skoro bedzie debata na;zywo; to na ;zywo; powinny byc zadawane pytania.Prawda? A oni zycza sobie zadawanie pytan na maila po co?Zeby mogli sie przygotowac na odpowiedzi czy po to ze jak bedzie ;niewygodne; pytanie to beda mogli je usunac.pominac jak wiele innych ?Niepodoba mi sie to....

 » . (Xf | 16-07-2018, 10:02:40)

Jak Ci teraz dobrze z Platwormersami i ich genialnymi w Mogilnie pomysłami to pewnie że po co .

 » GUWIN (jaro | 16-07-2018, 09:55:36)

juz to widzę, jak będzie można zadawać pytania. przecież ta władza boi sie suwerenia i niewygodnych zagadnień. tylko przydupasy i klakierzy będą zadowoleni

 » co komu,ile (UPS | 16-07-2018, 09:53:35)

Chyba nie przyjdę.Na razie starcza mi do pierwszego,a mam minimum.Panu premierowi Gowinowi nie starcza,a chyba trochę ma więcej ode mnie.

 » Gdzie między ludzi? (go winię | 16-07-2018, 09:49:28)

To jest ten co mu ciężko wyżyć za ministerialną pensję i brakuje do pierwszego.

 » co to zmieni? (ja | 16-07-2018, 08:50:40)

po co, Po co, PO CO????

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Nocne zderzenie pod Strzelnem (20)
 » Niszczą drogi i ich granice (11)
 » Podsumowali zbiórkę odpadów (5)
 » "Drzwi Otwarte" w szkołach (0)
 » Posłanka o "Piątce Kaczyńskiego" (31)
 » Oszust ukradł kobiecie pieniądze (0)
 » Radna za mniejszymi potrąceniami (35)
 » Mogileńskie Spotkania Plastyczne (0)
 » Kolejni pijani kierowcy (6)
 » "Policjant, który mi pomógł" (5)
 » Recytowali i śpiewali poezję (1)
 » OSTROWO: Uderzył w drzewo (40)
 » Dachowanie samochodu osobowego (0)
 » Otwarcie PSB Mrówka w Mogilnie (0)
 » STRZELNO: Przyjęli program naprawczy (157)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ