Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Rozrywka

STRZELNO: 27. Finał WOŚP

2019-01-07 13:18
 

Jak co roku w Strzelnie swoją działalność będzie prowadził sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zrzesza wolontariuszy z gminy Strzelno i Jeziora Wielkie.

Program imprez na 27. Finał WOŚP:

12 stycznia - sobota
17:00 - Biblioteka Miejska w Strzelnie - Prezentacja multimedialna – "Mojito w cieniu kokosa" w ramach działalności PTTK w Strzelnie – wspomnienia z pobytu na Kubie przedstawią Agnieszka i Łukasz Mikołajczakowie

13 stycznia – niedziela
8:00 - Rozpoczęcie ulicznej kwesty
10:00 - Hala Sportowa przy ul. Topolowej 26 - Turniej piłki halowej - Drużyny maksymalnie 12 osobowe, (1+4) Wpisowe 150 zł do puszki WOŚP i 10 zł na sprawy organizacyjne. Zgłoszenia i wszelkie inne informacje: Mateusz Adamczyk, tel. 695 964 813 oraz Piotr Foremski, tel. 601 054 055. Organizatorzy zapewniają grochówkę i słodkości dla zawodników i kibiców.
14:00 - Rynek w Strzelnie - Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Policz się z cukrzycą", Start i Meta - Rynek w Strzelnie. Zapisy w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego /ZS Strzelno/ - ul. Gimnazjalna 7 lub w dniu finału od godziny 12:00 do 13:20 w sali gimnastycznej przy ul. Gimnazjalnej 7, wpisowe min. 30 zł, szczegółowe informacje i regulamin biegu na stronie www.lo-strzelno.pl lub www.facebook.com/LOStrzelno - koordynator Marcin Kaźmierczak
14:00 - Hala Sportowa przy ul. Topolowej 26 Hala Sportowa w Strzelnie - Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego: Strzelno - Jeziora Wielkie – Kleczew - Inowrocław. Dla uczestników przewidziano:
- okolicznościowe puchary za udział ufundowane przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich
- grochówkę dla zawodników i kibiców
16:00 - Liceum Ogólnokształcące w Strzelnie /ZS/ ul. Gimnazjalna 7 - Rozpoczęcie rozliczania wolontariuszy w siedzibie międzyszkolnego sztabu
- grochówka i słodycze dla wolontariuszy
16:00 - Miejsko-Gminny Ośrodku Kultury i Rekreacji w Strzelnie przy ul. Gimnazjalnej 26 - Uroczysty koncert, w trakcie którego wystąpią:
- Zespół Taneczny "Revolta" z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich - instruktor prowadzący Ewelina Świeciak
- Orkiestra Dęta Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie pod batutą Piotra Barczaka i Jacka Jackowskiego
- Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich pod batutą Wojciecha Skowrona
- wokaliści Sandra Wawer i Axel Drop – z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strzelnie - instruktor prowadzący Grażyna Adamska
Dodatkowe atrakcje:
- pyszności karnawałowe przygotowane przez Gminną Radę Kobiet z Jezior Wielkich pod przewodnictwem Jadwigi Pałuckiej oraz Gminną Radę Kobiet ze Strzelna pod przewodnictwem Emilii Walkowiak
18:00 - Licytacje w ramach XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (przedmioty na licytację przyjmuje Biblioteka Miejska w Strzelnie)
20:00 - Rynek w Strzelnie - "Światełko do Nieba"

(I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [13]» dodaj komentarz   

 » Wośp (Norwoks | 15-01-2019, 21:41:51)

Najwięcej krzyczą ci co nic nie robią.Taka polska natura.Jurek TAK TRZYMAJ.

 » Do ksiegowy (Michał | 12-01-2019, 14:04:09)

Życzę ci tego żeby twoje dziecko zachorowalo akcji się czepiasz rozlicz Rydzyka złodzieja moja córka żyje dzięki Pana Owsiaka i dzięki sprzętowi wyślij zdjęcie w każdym szpitalu będzie i podpis nie używam sprzętu WOŚP bo jestem księgowym

 » Kto płaci za owsiakową imprezę ? (księgowy | 11-01-2019, 17:56:32)

Na koniec czekam na podliczenie tej Owsiakowej imprezki organizowanej za nasze pieniądze z wyszczególnieniem kosztów idiotycznego światełka do nieba ! Czy nie lepiej koszty organizacji tego jazgotu z przyzwoleniem na zabronione prawem żebractwo nieletnich przeznaczyć wprost na naszą służbę zdrowia? ZŁOTY MELON , MRÓWKA CAŁA , JASNA SPRAWA , to spółki gdzie lat trafiają i pracują zbierane przez dzieciaki pieniądze. Matka kurka blog ! Tu są szczegóły księgowe ! Dlaczego dyrygent nie ujawnia dokumentacji księgowej sądowi ? Boi się prawdy ?

 » Wosp (Fan | 09-01-2019, 13:40:53)

Finał w Strzelnie 20 i więcej lat temu, to było coś. Koncerty w kinie, masa młodzieży, dziesiątki przyjezdnych. Świetna zabawa. Obecnie wszystko robione na siłę...na tzw.sztukę. Licytacja, bieg i turniej tenisa. Wszystko smutne i bez polotu. Może nowy kierownik Domu Kultury ma więcej pomysłów i oczywiście chęci.

 » WOŚP w Strzelnie (Jagoda! | 08-01-2019, 13:57:21)

Zgadza się 3 lata temu orkiestry nie było. Dyrektor Piotr Cieślik nie dopilnował i było smutno bez WOŚP.

 » Pucha (tek) (Mieszkaniec | 08-01-2019, 09:57:06)

Widziałeś gdzieś rozliczenie Caritasu albo tego biznesu p.Rydzyka ? Czy kościół katolicki zdaje relacje ze swych biznesów ,albo jak proboszczowie po kolędzie mówią że zebrali na kościół tyle że wychodzi po mniej niż 10 złotych od rodziny ? Tym hosztaplerom to ludki wierzą a Owsiakowi już nie chociaż ten ostatni wykazuje że ma 7% kosztów własnych działalności a caritas podaje jako koszty własne 70% zebranej kasy.Myślenie nie boli!!!

 » To nie dawajcie! (Maroko | 08-01-2019, 09:05:47)

Nie chcecie nie dawajcie, prosta sprawa. Sprzęt trafia do szpitali i to najważniejsze a kto dzisiaj jest do końca uczciwy? No właśnie.

 » Na pewno co roju? (bolek | 08-01-2019, 04:03:20)

Nie jak co roku bo jak mnie pamięć nie myli to w zeszłym nie było sztabu w Strzelnie.

 » Dobra lektura o WOŚP (PUCHA(tek) | 07-01-2019, 18:47:37)

MATKA KURKA blog- nim wrzucisz grosz do puszki -poczytaj .Dowiesz się co to jest "ZŁOTY MELON" , MRÓWKA CAŁA " , JASNA SPRAWA". Dowiesz się jak krążą pieniądze "puszkowe" w rodzinnym biznesie dyrygenta! Zadaj sobie pytanie...dlaczego dyrygent nie udostępnia dokumentacji księgowej do czego jest zobowiązany postanowieniem sądu!

 » Sąd żąda dokumentacji księgowej WOŚP! (PUCHA(tek) | 07-01-2019, 18:34:33)

Dlaczego dyrygent nie udostępnia sądowi dokumentacji księgowej ?

 » WOŚP (strzelniak | 07-01-2019, 17:34:35)

No to księżulo będzie wkurzony że znów dajecie Owsiakowi a nie kościołowi

 » Światełko do nieba (Interesant | 07-01-2019, 14:47:54)

To w końcu co bedzie tym światełkiem? Fajerwereki czy lasery ?

 » Wicie rozumicie (Hejka | 07-01-2019, 14:18:26)

Sekta !

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Odpowie za przywłaszczenie (0)
 » DĄBROWA: VIII Dębowe Targi Rolne (8)
 » Potrącenie rowerzystki na DK15 (8)
 » Karuzela wydarzeń kulturalnych (1)
 » Wóz strażacki dla OSP Wójcin (5)
 » Odbiorą odpady wielkogabarytowe (2)
 » 80. rocznica obrony Mogilna (6)
 » Tym razem targi w Dąbrowie (10)
 » Trzeci album Wiktora Mazurkiewicza (4)
 » Strzelno otrzymało pomoc od państwa (41)
 » WSZEDZIEŃ: Potrzeba ponad 5 mln zł (27)
 » Będą szukać dyrektora (8)
 » Pijani kierowcy zatrzymani (3)
 » Święto z kaszą w Goryszewie (5)
 » Czytali polskie nowele (5)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ