Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Edukacja

Dzień Babci i Dziadka

2019-02-09 16:15
 

W piątek, 8 lutego dzieci z przedszkola i żłobka "U Natalki i Kubusia" w Świerkówcu zaprezentowały swoim dziadkom występy artystyczne.

Tego dnia na babcie i dziadków czekały występy artystyczne przygotowane przez grupy przedszkolaków, nie zabrakło przy tym wręczenia upominków i słodkiego poczęstunku. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [27]

 
   » KOMENTARZE [18]» dodaj komentarz   

 » dzień Babci i Dziadka (n | 16-02-2019, 21:55:13)

Zawsze znajdą się tacy w Mogilnie, którzy co by nie zrobić będą zionęli nienawiścią palcem nigdy nie kiwnęli niczego nie zorganizowali a będzie im za duszno za mało albo za dużo miejsca za dużo świeżego powietrza albo szkoda, że nie ma nocników czy wanny do kompania Pozdrawia zadowolony Dziadek.

 » Dzień Babci (Widz | 15-02-2019, 19:08:16)

Widać że maluszki się starały żeby dobrze wypaść przed babciami i dziadkami .A kto się przy okazji tu promuje i lansuje to już inny temat i widać !

 » dzieci (obserwator | 14-02-2019, 21:44:41)

Zgadzam się z opinią ze powinoo byc kameralnie a dzieci chyba wolałabym widzieć mame tate babcie swoja a nie obce osoby od Pana Jacka przeciez oni występują dla swoich a nie dla obcych dziadków to przedszkole jakieś dziwne moje dziecko chodzi do przedszkola gdzie dzien babci i dziadka odbywa się kameranie w sali i wszyscy są zachwyceni i dziadkowie mogą spokojnie usiąść wszystko widzą a wnuki są na wyciągnięcie ręki także dziwnie tam macie ale wasze przedszkole lubi parcie na szkło .

 » do wpisujących (OBI | 13-02-2019, 08:25:31)

Niektóre komentarze znacznie poniżej poziomu przedszkolnego.Pewnie przedszkolaki mają lepszy zmysł obserwacyjny,niż to gdzie usiadła Pani S. czy Pan N.

 » Jasełka (przedszkolakkkk | 13-02-2019, 06:37:24)

Dziękujemy za miła imprezę ale za długi czas dla dzieci w bezruchu czas rozpoczęcia :( ,przerwy pomiędzy występami .Wykorzystajcie potencjał dzieci to co panie nauczyły przez rok .krótka jasełka mikrofon po kolei ..pokażcie jak dzieci mówią wierszyki śpiewają tańczą muzyka niech będzie tłem, niech dzieci się bawią wspólnie, mieszane grupy po to żeby nie siedziały np starsze w kółeczku z maluchami wokoło dzieci ze wstążkami przykładów jest wiele skorzystajcie z tego.Najważniejszy pomysł no od kogoś najważniejszego w przedszkolu:):):)Lub wrócić do małych jasełek ??? .Ogólnie ładnie było Dziękujemy Paniom za ciężką pracę z dziećmi życzymy dużo uśmiechów i radości i cierpliwości a trzeba mieć jej bardzo wiele.

 » impreza (rodzic | 12-02-2019, 20:47:47)

W odpowiedzi na pytanie rodzic 4lat a Pani Szarzynska to kim jest dla przedszkola koleżanka polityczną Pana Jacka a a dziadkowie powinni wiedziec wnuki a nie na trybunach bo pierwszy rząd zajmuja ludzie z domu dziennego pobytu pana Jacka naprawdę nic fajnego powinno być święto dziadkow a nie calego przedszkola i gości impreza pozostawia dużo do życzenia jakoś inne przedszkola robią w swoich salach i jest dobrze .

 » organizacja daje wiele do życzenia (gość | 12-02-2019, 09:53:42)

Zgodzę się z przedmówcami, jako organizator licznych imprez, ta daje wiele do życzenia. Jak na Mogilno tylko 27 zdjęć i w tym oczywiście imprezowicze są pominięci, a włodarze "najważniejsi"oczywiście w kadrach. Ale to wątek poboczny. Jak na taką liczną grupę i wiek dzieci, zbyt długo i mało wykazanych twórczości recytatorskich, tudzież w przedszkolach się bawią i uczą, przedstawione tylko umiejętności większych przedszkolaków. Po przedstawieniach dzieci były zmęczone (siedzeniem), a powinny mieć siły dla gości, ale właśnie ze względu na długości części pierwszej. W drugiej części zamiast puścić muzykę w tle i dzieci by się z dziadkami lub nawet dziadki z połówkami by dancingowali.

 » dzień babci i dziadka (Rodzic od 4 lat | 12-02-2019, 09:46:41)

Do rodzica co to znaczy cała świta 1. Nowacki - rodzic 2 -ki dzieci i dzisiaj Starosta 2. Panie Dyrektorki są zawsze 3. Dyrektor szkoły wypada zaprosić gospodarza 4. Pani Harcmistrz Bulrtowicz z urzędu -pasowanie na zuchy 5. Pan Kaszyński - pradziadek 6. Pani Vice przewodnicząca Sarzyńska - to jedna osoba Ja siedziałem na trybunach i tam jeszcze było kilka miejsc wolnych i bardzo dobra widoczność a jeżeli ktoś się chce pchać do pierwszego rzędu i ma parcie na szkło , to mu zawsze miejsc zbraknie. pozdrawiam.

 » dzień babci (rodzic | 11-02-2019, 21:11:34)

Jak zwykle dużo ludzi dzieci zdenerwowane i za długo to trwało szkoda że ten dzień babci i jasełka nie jest kameralna przecież można w przedszkolu ale po co lepiej raz z wielką pompą biedne babcie dziadkowie nie mają gdzie siedzieć bo cała świta Mogilna musi być zaproszona bo to przecież ich święto jak dla mnie wszystko na pokaz przesada.

 » wujek (rodzic | 11-02-2019, 20:04:08)

Po uśmiechu na twarzy widać że wujkowi się podobało a on się rzadko uśmiecha .

 » Jasełka dzień Babci i Dziadka (Przedszkolak | 11-02-2019, 19:12:21)

Zorganizowanie imprezy dla Babci i Dziadka Ok miłe .Co dalej hmm .....niech organizatorzy ocenią.Ogólnie Jasełka powinna być krótka i treściwa.Za mało piosenek wierszyków dzieci. więcej ruchu,życia na końcu impreza się wymknęła z pod kontroli..Dzieci są żywe i tyle czasu nie usiedzą .Mogą być mieszane grupy,zrobić coś w rodzaju zespołów towarzyszących tańczą machają wstążkami ,piłeczkami lub inne . One świetnie czują rytm i muzykę oraz śpiew .Umieją wierszyki i wiele innych rzeczy.Pokażcie to :) to już chyba 3 taka jasełka i święto Dziadków . Miło było dziękujemy za imprezę ale Wykorzystajcie uwagi DZIĘKUJEMY

 » dzieci (babcia | 11-02-2019, 08:51:11)

zdecydowanie za długo!! dzieci zmęczone, już nie mogły wysiedzieć. Zresztą większość dziadków też nie usiedziała do końca. Zgadzam się z inną babcią. Jak na to powierzchnię przedszkola za dużo grup dzieci. Też czekam na koniec

 » dzień babci i dzadka (szczęśliwa babcia | 11-02-2019, 08:47:41)

byłam jako babcia pierwszy raz.Dziękuje wszystkim,którzy przyczynili się do przygotowania tej imprezy.Było bardzo pięknie i uroczyście.Kochane Panie z przedszkola brawa dla Was za przygotowanie.Wielkie gratulacje dla całego przedszkola.

 » babcia (ciekawski | 10-02-2019, 21:30:34)

Droga babciu myślę ,że na tej imprezie nie byłaś duża sala jak widać ze zdjęć wszyscy siedzą a wiadomo rodzice muszą swoim milusińskim robić zdjęcia dlatego stoją. Trzeba zaproponować organizatorom w przyszłym roku wynajęcie większej sali.Pozdrawiam.

 » przedszkole (babcia | 10-02-2019, 20:22:43)

bez obłudy,impreza poniżej przeciętnej.Duchota i ciasnota az trudno było wytrzymać do końca.Warunki dzieci w tym przedszkolu mierne,czekam kiedy moja wnuczka skończy tam pobyt,bo nie ma się czym zachwycać

 » nie lubią się? (Filutek | 10-02-2019, 19:00:11)

Impreza, jak widać ze zdjęć była super.Mnie jednak zastanawia, dlaczego nie odbyła się w SP r 1, 50 metrów od przedszkola UNiK, gdzie miejsc parkingowych jest wiele, ale w zespole szkół przy Dworcowej. Podobno w ub. roku też tak było.

 » oczarowany (Dziadek Leszek | 09-02-2019, 21:20:06)

Oczarowany występami dzieci wdzięczny im za wysiłek, a także pełen uznania za pracę pedagogów. Osobne wyrazy podziwu dla P. Jacka Kraśnego.

 » Uroczystość (dziadek | 09-02-2019, 21:06:41)

Jak co roku super impreza. W imieniu babci i swoim dziękuję.Pozdrawiam wszystkie dzieci i panie nauczycielki.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Odsłonięcie obelisku w Książu (0)
 » Zderzenie koło Nowej Wsi (20)
 » STRZELNO: Kradła w markecie (3)
 » Zakręt ma być bezpieczny (4)
 » 2-letni Bartłomiej liczy na pomoc (13)
 » Poszukują świadków wypadku (17)
 » Uwaga nauczycielu! (0)
 » Agresywny i pijany 37-latek (19)
 » Urok wsi i moc przyrody (4)
 » STRZELNO: Kolorowa sobota (24)
 » DZIERZĄŻNO: Gminne dożynki (7)
 » Dwóch kandydatów do Sejmu (22)
 » Citroenem w drzewo (19)
 » Kolizja w Żabienku (8)
 » 46-latek uciekał przed policją (10)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ