Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Dąbrowa - Rozrywka

DĄBROWA: VIII Dębowe Targi Rolne

2019-09-14 23:04
 

W sobotę, 14 września w Dąbrowie odbyły się VIII Dębowe Targi Rolne.

Na zwiedzających czekały różnorodne stoiska wystawienniczo-handlowe, a na stołach królowały pierogi przygotowane przez lokalne gospodynie. Nie zabrakło przy tym innych przysmaków i atrakcji dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko hodowlane oraz przybyłe zwierzęta - alpaka i skunks. W trakcie trwania tegorocznych targów odbyły się też konkursy kulinarne na chleb domowego wypieku, drożdżówkę oraz swojski smalec.

Organizatorami targów byli Gmina Dąbrowa i GZRKiOR w Dąbrowie. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawował portal CMG24.pl. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [88]

 
   » KOMENTARZE [17]» dodaj komentarz   

 » Strażak (Jasiu | 19-09-2019, 12:24:16)

Powiem Ci w twoim języku Yyyyyyhhhhyyyy uuuuaa jjjeeeeppp i do roboty.

 » wystawa (strażak | 19-09-2019, 10:06:03)

Jasiu, Stasiu a może Andrzeju jesteś małym sfrustrowanym człowieczkiem, ja może zrywam pieczarki w Holandii, ale przy tym znam bardzo dobrze dwa języki obce, zwiedziłem prawie całą Europę, ale za swoje, a ty jeździsz za pieniądze podatnika, żyjesz na ich koszt, bardzo słabo władasz językiem ojczystym i myślę sobie, że bardzo byś chciał zrywać te pieczarki w Holandii ale tam nie znają twojego języka migowego. Weź się w garść.

 » piknik (dziadzia | 18-09-2019, 14:00:28)

Ano, co się wybrało to się ma jacy wyborcy taki wojt po wpisach mozna się zorientowac ze nie wszyscy dażą wojta miłoscią i sympatią

 » Brawo (Jasiu | 18-09-2019, 10:44:33)

Tu sfrustrowany Jasiu żegnam cię strażak gnaj do Holandii zrywać pieczarki to jedyne co umiesz poza krytyką elit rządzących.

 » wystawa (strażak | 18-09-2019, 08:40:35)

Nie będę z tobą polemizował, tak zostanę za granicą bo godnie zarabiam,mam z czego godnie żyć, choć tęsknię za moim Krajem, moim domem rodzinnym, ale tacy jak ty Jasi, Stasiu a może Andrzeju piszący tutaj o wielkości osób rządzących gminą, ty chyba należysz do nich bierzesz pieniądze podatnika od wielu lat i nie wiesz co to uczciwa, normalna praca. Ja właśnie zaraz się wybieram do uczciwej pracy, daleko od rodzinnego domu, ale jestem szczęśliwy, a ty będziesz cały czas sfrustrowany.

 » Do strażak (Jasiu | 17-09-2019, 10:16:06)

Ty strażak jak Tobie tak źle to nie wracaj tu więcej. A inwestycje kiedyś się ....niech każdy dopisze co chce ja tam swoje wiem.

 » wystawa (strażak | 17-09-2019, 09:53:13)

Jasiu, tobie (celowo piszę z małej litery) się chyba gminy pokręciły. Nasze Słońce buduje teraz hotel w Słaboszewie, tylko komu on potrzebny, ano właśnie wójtowi, bo jak wyjeżdża na zagraniczne wojaże, to musi potem gdzieś delegacje przyjąć, inwestycje leżą, chyba że będziesz chwalił te "super oczyszczalnie" budowane w gminie, gdzie się da, nawet pod oknami budynków mieszkalnych, bo tak rozkazał wójt i główny inspektor gminny. Dobrze, że przyjeżdżam do rodzinnego domu raz lub dwa razy w roku i nie widzę tego ..... .

 » Do ogrów (Jasiu | 17-09-2019, 07:45:39)

Od Pana Wójta się odp...a.To porządny człowiek który ratuje tę gmine od zatracenia,bezduszności i korupcji. Dzięki niemu Dąbrowa nie ma długów tak jak okoliczne gminy. Pozdrawiam Jasiu.

 » Wójt Dąbrowy (Człowiek | 16-09-2019, 19:32:41)

A wójt całą kadencję przesiedzi i ma was w d..... I tak jak się możliwość to będziecie na niego głosować.

 » Targi (Roki | 16-09-2019, 14:32:26)

Szkoda ze ludzie nie dopisali. Czyżby ludziska już nie kochali wójta? Przecież on wszystko robi do nas za tak śmiesznie niskie wynagrodzenie. Nawet kapłan z Dąbrowy zapraszał na mszy św. A Wy i tak nie przyslista. Biada Wam. Już się Wam za darmo nie pomodli o dyszcz.A miało być tak pięknie....

 » Impra (Mały szum | 16-09-2019, 07:45:05)

Cóż za super lamerska impreza brawo dla organizatorów???.

 » Targi (Leo | 15-09-2019, 12:13:14)

To się Wieś ubawiła.

 » I co (Dr.Mercedes | 15-09-2019, 09:17:23)

Mówiłem że się nie uda ob Dąbrowa to nie cuda. Jaki organizator takie "targi",jak mówi poprzednik "Festyn rodzinny",z targami rolnymi nic wspólnego.

 » targi (markus | 15-09-2019, 09:16:36)

Zgadzam się z wypowiedziami poprzednikow .to nie targi raczej skromny festyn mimo ze pytane osoby przez redaktora mowiły ze to dobry pomysł w tym miejscu.Chciałbym podkreslic ze to miejsce bardzo siermięzne ,amfiteatr to brzmi dumnie a dla mnie-gospodarz ma lepszą wiatę na maszyny niz to co tam stoi chciano tę biedę przykryc jakimis skrzynkami z zieleniną ktora miała dodac powagi temu wydarzeniu.teren nierowny rozjezdzony,brak reklam i informacji przy drogach głownych o tym wydarzeniu .Co dopisało to panie ze swoim pysznym jadłem Targi w MOKREM są mi jakies blizsze i bardziej swojskie ale stolica gminy tez chce czym zabłysnąc i zrobiła tak jak zrobiła ja mam mieszane odczucia,rozumię nawet to ze była susza i groch nie obrodził no i zabrakło wojskowej zupy ktora notabene była zawsze pyszna.Nie przyjmuję tłumaczenia ze to pierwszy raz to juz nie ten wiek i nie te czasy sa ludzie ktorzy potrafią to zrobic perfekcyjnie i nalezy z nich korzystac jak się chce w wojewodztwie czy powiecie zabłysnąc.Rządzącym pod rozwagę

 » Haha (Zdzichu | 15-09-2019, 07:06:11)

Targi rolne bo przyjechali rolnicy...:d Może nazwa bardziej przystająca do rzeczywistości...DNI ZAD..IA.

 » o co kaman?? (XxX | 15-09-2019, 00:06:23)

to się nazywa targi rolne?? a gdzie maszyny?? może czas zmienić nazwę np. na gminny festyn rodzinny??? bo nie widzę tu powiązania z targami rolnymi... maszyny, pokazy?? nic??

 » ........ (aaaaa | 15-09-2019, 00:03:21)

Niestety to już nie te targi co dotychczas. Tegoroczne targi nie byly rolne a raczej spozywcze plus pare zwierzat. Malo firm dla rolnictwa a o braku maszyn nie wspomne. Pierwsze targi w Mokrem oraz pozniejsze w nich z inter vaxem to byly targi rolne prawdziwe. Jedyna zaleta tych tegorocznych to panie z KGW i ich pyszne jedzienie

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Nie ma decyzji w sprawie dożynek (1)
 » Zaśpiewają piosenki o miłości (0)
 » Burmistrz nie spełni postulatu radnych (15)
 » Myślisz o studiach? Przeczytaj! (0)
 » Proponują patrona ronda (13)
 » Zebrali 14 litrów krwi (3)
 » Kino wznawia działalność (3)
 » Traktorzysta z promilami (8)
 » Wypadek z udziałem motocykla (10)
 » Raper nominował MOW Bielice (8)
 » Susza a oszczędzanie wody (30)
 » Piana wpływała do jeziora (15)
 » Wypadek na drodze w Dzierzążnie (25)
 » IV etap znoszenia ograniczeń (5)
 » Walczą z podrzucaniem śmieci (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ