Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Polityka

Radna zatrudniona w DPS-ie

2020-01-21 11:14
 

Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Mogileńskiego, Magdalena Harasimowicz-Zawodniak otrzymała kierownicze stanowisko w DPS Siemionki.

Na początku grudnia zeszłego roku Dom Pomocy Społecznej w Siemionkach rozpoczął procedurę poszukiwania osoby na stanowisko Kierownika Działu Organizacji i Żywienia. Z dokumentów wynika, że ogłoszenie umieszczono na stronie BIP i tablicy ogłoszeń placówki. Jak się okazuje, w konkursie wystartowała jedynie radna Magdalena Harasimowicz-Zawodniak, która po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej została rekomendowana do zatrudnienia w DPS Siemionki.

- Pani Magdalena Harasimowicz-Zawodniak spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na ww. stanowisko. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się merytoryczną i praktyczną znajomością przepisów (...). Posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz przedstawiona koncepcja funkcjonowania jednostki daje rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków na stanowisku Kierownika Działu Organizacji i Żywienia - pisze w ogłoszeniu o wynikach naboru dyrektor DPS Siemionki, Adam Tomaszewski.

Niestety na stronie BIP DPS Siemionki nie znaleźliśmy treści ogłoszenia z wymaganiami, jakie musiała spełnić osoba ubiegająca się o wyżej wymienione stanowisko. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [72]» dodaj komentarz   

 » do (auau!! | 26-01-2020, 22:46:53)

Gdy trzeba kogoś zatrudnić, to trzeba tak napisać ew pokierować ogłoszeniem, żeby zatrudnić tę osobę.Patrz też jak to było z obecnym dyr SPZOZ/zgłosił się drugi kandydat, ale nie przyszedł/, czy płatnym członkiem Rady Powiatu.

 » A co z obecnym kierownikiem? (Ela | 24-01-2020, 20:45:19)

To dotychczasowy kierownik tego ośrodka z wyższym wykształceniem odszedł?

 » do "auau!" (leon amator | 24-01-2020, 20:44:22)

Oświeć o co ci konkretnie chodzi? I nie przyrównuj obecnego rządu do Chudzińskiego i jego ekipy.

 » styl żądzących (auau!! | 24-01-2020, 20:16:18)

/ celowo z błędem/ Rząd wymyśli coś pod siebie i mimo sprzeciwu wyborców to przeprowadza. Na naszym terenie jest podobnie. Mimo naszych negatywnych reakcji, nikt nie odpowiada. A czytają oj czytają CMG.

 » Tylko jedna kandydatka (Kuba | 24-01-2020, 18:37:55)

Taka ciekawostka odnośnie tylko jednego kandydata na dane stanowisko. Jakiś czas temu zostało umieszczone obwieszczenie na BIP Strzelno o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor do spraw Dróg Komunikacji i oświetlenia ulic w Gminie Strzelno, w dniu 9 grudnia 2019 roku komisja do spraw naboru podała do publicznej wiadomości informacje do wglądu na na BIP o wyniku naboru, że nie został on rozstrzygnięty ze względu i tutaj cytuje "na uczestnictwo w naborze jednej kandydatki a tym samym ze względu na brak konkurencyjności naboru nie został on rozstrzygnięty. Zdecydowano o powtórzeniu procedury naboru"....

 » Popieram ! Strzelno pow.INOWROCŁAW ! (mieszkaniec | 24-01-2020, 17:51:17)

Jak długo jeszcze będziemy zakładnikami wygórowanych ambicji Mogilna , które jako powiat istnieje dzięki NAM STRZELNIANOM !! Odejście do pow.Inowrocław zakończy naszą podległość mogileńską a karłowaty powiat zniknie raz na zawsze z mapy !Doskonałe położenie komunikacyjne Strzelna jest gwarancją perspektywicznego rozwoju naszego miasteczka !

 » STRZELNO DO INOWROCŁAWIA ! (WYBORCA | 24-01-2020, 16:59:55)

Jedyny sposób na rozbicie postkomunistycznej ,politycznej, pasożytniczej sitwy powiatowej !!!!

 » POwiat (kicia | 24-01-2020, 12:47:38)

Pod rządami PO i SLD nasz powiat tak dba o publiczne finanse: - dodatkowy etatowy członek zarządu - dla Krzesińskiego z SLD, - kolejny (trzeci !) zastępca dyrektora SPZOZ - czterech dyrektorów w tak maleńkim ZOZ!!! To kuriozum !!! - z koleżanki partyjnej i radnej POwiatowej technik farmacji pracującej tylko w tatusiowej aptece robi się kierowniczką od żywienia w niewielkim DPS w Siemionkach !!! A potem krzyk, że samorządy nie mają pieniędzy na swoje zadania, bo (podobno) pisiory z rządu nie dają. Uważam, że najwyższy czas na likwidację powiatów, jako całkowicie niepotrzebnego i pełnego patologii (tylko w sądach jest gorzej) tworu. W powiecie rządzonym przez Barczaka było źle ale teraz to towarzystwo wzajemnej adoracji i trwonienia publicznych pieniędzy sięgnęło dna !!!

 » do naboru (Obywatel | 23-01-2020, 08:19:38)

Widać jaką masz wiedzę w tym zakresie, niestety mizerną.Zobacz sobie np. UM Inowrocław, Starostwo Inowrocław, Gmina Barcin i wiele innych, gdzie widnieje cała dokumentacja dotycząca ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko. Więc jeżeli nie masz pojęcia to nie pieprz głupot. A to przepisy dla uzupełnienia twojej marnej wiedzy: "Ogłoszenie o naborze Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym, w tym kierowniczym stanowisku urzędniczym, oraz o naborze kandydatów na to stanowisko umieszcza się w Biuletynie Informacji Publicznej (dalej: BIP). Termin do składania dokumentów wynosi od 1 stycznia 2009 r. co najmniej 10 dni (od dnia opublikowania ogłoszenia w BIP). W ogłoszeniu powinny znaleźć się takie informacje, jak: • nazwa i adres jednostki dokonującej naboru, • określenie stanowiska i wymagań wobec kandydatów oraz • określenie terminu i miejsca na składanie dokumentów przez kandydatów. Od 1 stycznia 2009 r. nie ma wymogu publikacji w BIP listy kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Rozwiązanie takie jest korzystne, biorąc pod uwagę fakt, iż wcześniejsza publikacja narażała osoby starające się o zatrudnienie w samorządzie na nieprzyjemności ze strony poprzednich pracodawców, gdyż ujawniała fakt starania się o zatrudnienie. Od 1 stycznia 2009 r. informacja o wyniku naboru jest upowszechniana przez umieszczenie na tablicy informacyjnej w jednostce, w której był przeprowadzany nabór oraz publikowanie w BIP przez co najmniej 3 miesiące. Oznacza to, że informację o wyniku naboru należy upowszechniać bez względu na to, czy nabór zakończył się zatrudnieniem pracownika, czy też nie. Informację o wynikach naboru należy upowszechnić niezwłocznie po jego zakończeniu". Podstawa prawna: • Ustawa z 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. nr 223, poz. 1458) Może wskażesz, gdzie jest wzmianka o obowiązku usunięcia ogłoszenia o naborze?

 » Praca (Wyborca | 22-01-2020, 21:53:09)

Dodatkowe etaty ??? Przed wyborami mówiono że będzie się oszczędzać ....brak słów

 » praca dla swoich ( Leon amator | 22-01-2020, 20:39:30)

PO + SLD = KORYTO PLUS w Powiecie Mogileńskim. T Krzesiński jako etatowy członek Zarządu za 45oo zł miesięcznie nie potrafi wypowiedzieć trzech zdań bez kartki, M.Harasimowicz można przypisać określenie ,, milczenie jest złotem "na sesjach.

 » szerokie plecy (chudy Miki | 22-01-2020, 20:20:51)

ciekawe kto następny, czyt. namaszczony? po Zofij.N i Madzi H.Z. będzie kierownikiem bez wiedzy, doświadczenia, kompetencji na stanowisku. Poziom powoływanych kierowniczek w jednostach budżetowych woła o pomstę do nieba. Liczy się tylko szerokość pleców. No ale potrzeba przecież osób dyspozycyjnych nie majacych zielonego pojęcia w co się tu gra. Przy następnych wyborach ludzie będą pamiętać.

 » Biuro informacji (Rudy | 22-01-2020, 16:57:05)

Czy stanowisko Kierownika MGOPS w Strzelnie jest już obsadzone? Czy stanowisko kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelnie jest już obsadzone? Jeżeli jeszcze nie są to zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie.

 » Zły wybór (Zawiedziona | 22-01-2020, 16:32:36)

Magdo! Nie po to oddałam na Ciebie swój głos w wyborach!

 » nabor (100%prawdy | 22-01-2020, 16:16:37)

Widze że odezwało sie duże grono osób które bronią Panią H... Tylko ze już na wstępie czytając artykuł i wypowiedz dyrektora DPS widać ze coś się jednak nie zgadza cytując: - Pani Magdalena Harasimowicz-Zawodniak spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na ww. stanowisko. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się merytoryczną i praktyczną znajomością przepisów (...). Posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz przedstawiona koncepcja funkcjonowania jednostki daje rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków na stanowisku Kierownika Działu Organizacji i Żywienia - pisze w ogłoszeniu o wynikach naboru dyrektor DPS Siemionki, Adam Tomaszewski. a teraz do rzeczy Kierownikiem Działu organizacji i Zywienia - został technik farmacji ?? doświadczenie zawodowe- w aptece ? Ślepy by zauważył że coś jest nie tak ;)

 » brat rachonia i muchy ministra dudy (taka prawda | 22-01-2020, 15:41:32)

bracia aparatczyków pisu dostali posady w spółkach państwowwych i nie wyjecie???!!!

 » Praca (Strzelnianka | 22-01-2020, 14:46:22)

Reputacja a właściwie jej brak, zawiść i zazdrość do tego kolesiorstwo... Podziwiam odwagę Pani a i osób decydujących o zatrudnieniu, wszak przepisy są dla wszystkich ale i dla decydentów!

 » STRZELNO (Dom | 22-01-2020, 14:34:07)

Żal mi Ewy SZ.w gminie bo dziewczyna myślała że burmistrz Chudziński będzie ją dłużej potrzebować. A tu wyrok wyszedł i trzeba było koleżankę na stołek posadzić KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO KOLESIOSTWO

 » Studia (Łukasz | 22-01-2020, 14:30:27)

Myślałem że na kierowniczym stanowisku to trzeba mieć studia wyższe i to jeszcze w danym kierunku.

 » ok (nabór | 22-01-2020, 14:02:22)

Po zakończeniu naboru zgodnie z przepisami prawa zamieszcza się tylko ogłoszenie o wyniku naboru. TO OGŁOSZENIE NA STRONIE BIP DPS JEST. Ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika ma być na stronie tylko na okres nie krótszy jak 10 dni - I NA TAKI OKRES TO OGŁOSZENIE BYŁO-NAWET DŁUŻSZY. PRZEPISY PRAWA W TYM ZAKRESIE ZOSTAŁY SPEŁNIONE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do prokuratury to można oddać tych piśmiennych co wypisują bzdury!

 » do maxa i naboru (sołtys | 22-01-2020, 13:42:37)

Wystarczą wam te wyjaśnienia, czy nadal będziecie pisać bzdury, że nie było ogłoszenia. Przecież możecie unieważnić konkurs donosząc o braku informacji na BiP. Dalej do roboty wreszcie zrobicie coś pożytecznego. Żal mi was kmiotki.

 » Do donosiciela i MOPSa (Gienek | 22-01-2020, 13:39:58)

A co was to obchodzi gdzie mieszka , może mieszkać nawet na księżycu!!! Weźcie się za robotę i zajmnijcie się sobą , straszni , paskudni ludzie!!!

 » Do "nabór" (Irka | 22-01-2020, 13:21:58)

Jeśli takie ogłoszenie było na BIP Siemionki to dlaczego zostało zdjęte? Na innych BIPach widnieją ogłoszenia i nie są ściągane!!!

 » do Sołtysa (max | 22-01-2020, 13:12:01)

jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie zabieraj głosu; tutaj chodzi o tryb w jakim została ta osoba wybrana, na stronie winno być ogłoszenie o naborze a następnie wszystkie dokumenty związane z tym procesem kończąc na decyzji o wyborze kandydatury; tutaj tego nie ma, tak więc sprawa winna być zgłoszona odpowiednim organom;

 » do zainteresowanych naborem (nabór | 22-01-2020, 12:52:40)

Na stronie BIP DPS Siemionki było ogłoszenie o naborze. Zostało zdjęte w styczniu już po zakończeniu naboru. A ludzie szukają ogłoszenia już po konkursie dopiero jak cmg zamieściło artykuł. Jeżeli ktoś z tych osób chciałby złożyć swoją kandydaturę, anie zna podstaw proceduralnych to ... BRAK SŁÓW.

 » do zainteresowanych naborem (nabór | 22-01-2020, 12:48:27)

Na stronie BIP DPS Siemionki było ogłoszenie o naborze. Zostało zdjęte w styczniu już po zakończeniu naboru. A ludzie szukają ogłoszenia już po konkursie dopiero jak cmg zamieściło artykuł. Jeżeli ktoś z tych osób chciałby złożyć swoją kandydaturę, anie zna podstaw proceduralnych to ... BRAK SŁÓW.

 » Moja (Zagubiony Sławek | 22-01-2020, 12:34:20)

Zostawcie Madzię w spokoju!

 » Do Sołtys (Ela | 22-01-2020, 11:56:06)

Nie dziwię się że była tylko jedna kandydatura, bo czy inni wiedzieli o tym że jest nabór na to stanowisko??? Na stronie DPS Siemionki nie ma śladu po ogłoszeniu. Jest dużo osób bez pracy z odpowiednim wykształceniem na to stanowisko.

 » Do Sołtys (Ela | 22-01-2020, 11:14:14)

Nie dziwię się że była tylko jedna kandydatura, bo czy inni wiedzieli o tym że jest nabór na to stanowisko??? Na stronie DPS Siemionki nie ma śladu po ogłoszeniu. Jest dużo osób bez pracy z odpowiednim wykształceniem na to stanowisko.

 » DPS (sołtys | 22-01-2020, 09:50:04)

Skąd ta burza? Przecież była tylko jedna kandydatura właśnie p.Magdy. To co hejterzy waszym zdaniem DPS w Siemionkach powinien być pozbawiony tego stanowiska bo zgłosiła się radna. Żal mi was zakompleksionych nieudaczników i wsioków których jedynym osiągnięciem jest wylanie pomyj na inne osoby.

 » Wybór (genek | 22-01-2020, 09:29:25)

Wybór p. Harasimowicz to jest kompromitacja naszych władz. Ale ręka rękę myje.

 » Piękne Strzelno (I AM | 22-01-2020, 09:28:21)

Brawo Burmistrz Brawo Darek.Jeżeli są chętni na to stanowisko niech się ubiegają o pracę.Cieszę się że Pan Burmistrz otacza się swoimi zaufanymi ludźmi.Strzelno już w tej chwili jest nie do poznania na korzyść w stosunku do tego co było.Czemu Wy ludzie taką nienawiścią pałacie a potem do kościoła i pierwsi do komunii chodzicie.Zamiast się wspierać pomagać sobie to Wy obrażacie wyzywacie nienawidzicie.No cóz gratuluje podejścia i zdrowia życzę.

 » Starostwo (Ktoś | 22-01-2020, 08:45:36)

Nie do wiary,toć to chyba żarty Nie ma słów na to kolesiostwo. No porwali się do koryta jak i w Strzelnie tak i w powiecie i szaleją Buta,buta i jeszcze raz buta

 » robota jak robota (koneser | 22-01-2020, 08:42:40)

co się czepiacie wykształcenia, ma dziewucha walory i już

 » Co was to obchodzi (Obywatel | 22-01-2020, 07:43:54)

Co was to obchodzi gdzie kto mieszka gdzie ktoś pracuje czy ktoś kogoś wyrzucił z domu czy się ktoś rozwodzi itp. typowe małomiasteczkowe zaściankowe myślenie. Zajmijcie się swoim życiem czy aby na pewno u was jest idealnie wszystko? Jeśli tak to super. Dajcie żyć innym.

 » Brawo (Radek | 22-01-2020, 04:30:19)

Pani Madziu gratuluje!!!a tymi zbędnymi komentarzami niech Pani się nie przejmuje bo w tym kraju nikt święty nie jest.Wolom skomentować i wchodzić w czyjeś życie bo ich życie jest nudne.Gratuluje i powodzenia

 » zamieszkanie (cyt | 22-01-2020, 01:14:34)

Pan Wice mieszka na terenie powiatu mogil., a inny członek zarządu, pan TK to gdzie mieszka, a w jakiej radzie jest radnym? Ot zagadka. Na stronie \"mojakruszwica.pl\" jest napisane /z dn 22.08.2019/\"Kruszwiczanin T...K... wystartuje do polskiego parlamentu.O mandat powalczy z listy lewicy\"

 » Siemionki (Ewelina | 22-01-2020, 01:09:21)

Kurcze a ja tez tam chcialam pracowac jako opiekunka ale niestety nie mam znajomosci no I nie umiem sobie facetow okrecac wokol palca jak wiekszosc kobiet

 » Siemionki (Hania | 22-01-2020, 01:06:05)

Super Pani Magdo tam wlasnie takiej kobiety trzeba wyksztalconej usmiechnietej eleganckiej aTeraz tam bedzie milo odwiedzic kogos bliskiego :)

 » Siemionki (Strzelinianka | 22-01-2020, 01:01:21)

Wlasciwie kobieta na wlasciwym miejscu Gratulacje Pani Madziu a Ci co tak pisza to Pani zazdroszcza Wszystkiego Sami sa bez szkoly bez powodzenia I urody Jeszcze raz gratuluje

 » radna powiatowa ....... (MOPS | 21-01-2020, 23:19:01)

nie podobno tylko na pewno wicek już dawno nie mieszka ka w Strzelnie. teraz to Mogilnianin. Podobno żona go wyrzuciła z mieszkania, ciekawe dlaczego.

 » podobno (Donosiciel | 21-01-2020, 22:35:03)

Strzelnianie! Podobno wasz wicestarosta opuścił Strzelno i zamieszkał w Mogilnie?

 » Kkkl (Strzelno | 21-01-2020, 22:18:00)

Kochani co chcecie od pani Magdy i Strzelna DPS to nie Strzelno a podwyżki czynszu to brawo panie Darku w końcu skończyło sie wreszcie pan zrobi porządek jeszcze raz szacunek dla pana Darka.

 » Po co wykształcenie, trzeba wiedzieć z kim się wódki napić (Brak słów | 21-01-2020, 21:48:04)

Wiadomość o konkursie na stanowiska kierownika MGOPS w Strzelnie ukazał się dziś czyżby ktoś się wystraszył kolejnego dopatrzenia odbiorców? Apel do Wszystkich osób w Strzelnie posiadających jakiejkolwiek wykształcenie (jak pokazuje powyższa sytuacja nie ma ono znaczenia) aplikujcie! Zróbmy Osobie która robi już w siedzibie 'rozeznanie' konkurencję!

 » Żywienie (ooo! | 21-01-2020, 21:06:23)

Czy tzn że ta osoba będzie gotowała, czy ustawiała żywienie??/kto zapłaci za ten etat tak bardzo potrzebny tylko komu/. A będzie nadal radną powiatową i będzie kontrolować samą siebie???

 » dps (Hejka | 21-01-2020, 20:59:58)

Ktoś tu napisał " ręce opadają" !? Ku*wa demokracji francuskiej i niemieckiej powiat doczekał ! Cieszmy się że "ZOMO" nie pałuje

 » MGOPS (P | 21-01-2020, 20:28:23)

W temacie stanowisk. Jak to jest, że w MGOPS urzęduje już nowa kierowniczka, a konkurs na stanowisko jest nadal otwarty i trwa do 4 lutego 2020.

 » Też bym się zgłosiła (Ona | 21-01-2020, 19:48:04)

Gdybym wiedziała że jest nabór na takie stanowisko to na pewno bym się zgłosiła, na stronie DPS nie ma śladu o tym że był NABÓR.

 » Ręce opadają ... (mieszkaniec | 21-01-2020, 19:08:27)

... "gwiazdka" lokalnej POlityki wspina się coraz wyżej po drabince "osiągnięć" prywatnych ...dzięki lokalnym lemingom a zasług dla społeczeństwa całkowity brak...

 » toż to szok (szok | 21-01-2020, 19:01:54)

Co sie u nas w tej gminie wyrabia to wołą o pomstę do nieba. Ręce i cycki opadają...bez odbioru

 » RADNI POWIATOWI ( GGG | 21-01-2020, 18:48:06)

Bedziemy pamietac o tym PANOWIE RADNI ( Z STRZELNA, DĄBROWY BEDZIEMY PAMIETAĆ KTO PEŁNI FUNKCJE RADNYCH POWIATOWYCH - ,,KONKURS " POWIADACIE ,,SPEŁNIENIE WYMAGAŃ"" POWIADACIE - BEDZIEMY PAMIETAĆ PRZY URNACH WYBORCZYCH ZA OKLO 3 LATA - O TYCH KONKURSACH ITD.

 » Praca (Piast | 21-01-2020, 18:21:03)

Jak zwykle tylko narzekania i węszenie spisków trzeba było zgłosić się i wygrać. Pani Magdo życzę przyjemnej pracy i mieć zlosliwe komentarze głęboko w d....e

 » Praca (Piast | 21-01-2020, 18:18:54)

Jak zwykle tylko narzekania i węszenie spisków trzeba było zgłosić się i wygrać. Pani Magdo życzę przyjemnej pracy i mieć zlosliwe komentarze głęboko w d....e

 » Powołanie. (turysta | 21-01-2020, 17:28:10)

No i gitara. Ma "kwalifikacje"??? GŁOSOWALIŚTA, WYBRALIŚTA, TO TEROZ ZA KIESZYŃ I PŁAĆTA, PŁAĆTA.

 » DPS (XZY | 21-01-2020, 16:17:09)

No prosze jak pan STAROSTA MIKOŁAJCZAK działa.Kochanej koleżance załatwił fuche.

 » Polak (Sbc | 21-01-2020, 16:12:50)

Praca za znajomości koleśów

 » Siemionki (XZY | 21-01-2020, 16:03:42)

To przechodzi wszelkie granice co ta banda w powiecie robi. Tak samo w Strzelnie czynsze znowu do gory trzeba przegnac to towarzystwo .Tych radnych bezradnych.

 » wykształcenie (100%prawdy | 21-01-2020, 15:46:32)

Z tego co mi wiadomo Pani H jest tylko zwykłym technikiem farmacji, gdzie tu wykształcenie adekwatne do obejmowanego stanowiska?! Z tego co pamiętam to dyrektorem tej placówki był niegdyś obecny burmistrz Strzelna z którym owa Pani jest w bliskiej komitywie Czyżby Pan Darek pomógł objąć kierownicze stanowisko koleżance ? Jak widać w Strzelnie przyznawanie etatów po znajomościach??

 » No i?? (Zdzichu | 21-01-2020, 15:11:00)

Czego się dziwicie?? Przecież jest osobą oddaną i kompetentną.. Przez lata zasiadania w radach czy to gminy czy powiatu wykazywała się ogromnym zaangażowaniem, wielokrotnie zabierała głos i była zawsze obecna:d. I nie mam wątpliwości, że znajomość wszystkich przepisów ma w .... (tu co kto chce) Buahaha...

 » iiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaa! (Nietrzeźwy | 21-01-2020, 14:58:56)

Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha! Hahahahahahahahahahahahahahahahahaha! No i to wszystko za nasze pieniądze się odbywa!

 » Rodzino kandydatki - pokażcie jej ten komentarz (KK | 21-01-2020, 14:45:32)

Wyobraźcie sobie, że przyjeżdża komisja z Urzędu Wojewódzkiego i przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko.... i sprawdza wiedzę ... I doświadczenie...

 » Zatrudnienie (Czytelnik | 21-01-2020, 14:37:10)

Apteka faktycznie daje doświadczenie związane z funkcjonowaniem DPS. Najpierw jednak należy nauczyć się prawidłowo odczytywać tekst zapisów prawnych. Oglądając sesję na której zatwierdzany był budżet Pani radna pokazał swą umiejętność czytania litery prawa. No cóż w gminie było podobnie. Teraz pracując w DPS napewno będzie mieć Pani więcej czasu na zajmowanie się sprawami powiatowymi.

 » Stanowisko (Obywatel | 21-01-2020, 14:18:31)

Skoro na stronie jest wyłącznie informacja o wynikach wyboru na stanowisko a nie ma ogłoszenia o naborze, to w takim przypadku sprawa zostanie przekazana odpowiednim organom, które przeanalizują prawidłowość procedury.

 » ... (max | 21-01-2020, 14:10:01)

"Pani Magdalena Harasimowicz-Zawodniak spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na ww. stanowisko. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się merytoryczną i praktyczną znajomością przepisów" - hahahahaha!!!!! W zasadzie każdy inny komentarz jest zbędny oglądając ten cyrk.

 » Praca (ALP | 21-01-2020, 14:00:22)

Z wykształcenia ta radna jest technikiem farmacji, pracuje w aptece więc o jakim doświadczeniu zawodowym mowa? Co ma praca w aptece wsoólnego z żywnością. Dostała pracę po"kolesiowsku. A poza tym nie była bez pracy!!!!

 » Romanse (Doriss | 21-01-2020, 13:58:06)

Czyżby wielokrotne romanse Pani H. z mężczyznami związanymi z lokalną polityką się w końcu oplacily ?

 » rekrutacja (nabór | 21-01-2020, 13:48:03)

Nabór został przedłużony -w pierwszym okresie wyznaczonym na składanie aplikacji nikt nie złożył swojego podania, pomimo faktu, że wymagania były standardowe. Dopiero w przedłużonym czasie na składanie aplikacji wpłynęła jedna oferta. Pani Magdaleno -powodzenia !

 » Treść ogłoszenia wraz z wymaganiami (info | 21-01-2020, 13:40:28)

Treść ogłoszenia o naborze wraz z wymaganiami została po zakończeniu naboru zdjęta ze strony -to standardowa procedura.

 » ??? (xxx | 21-01-2020, 13:28:40)

Brawo PO, PSL, SLD :)

 » haha (mk | 21-01-2020, 12:40:42)

W aptece nabyła doswiadczenia w zbiorowym żywieniu ??? Czym ta Pani jako Radna zasłuzyła się dla Strzelna ?? Bacznie będziemy sie przyglądać czy Radna będzie przebywać do pracy w wyznaczonych godzinach

 » Radna zatrudniona w DPS (vaio | 21-01-2020, 12:12:53)

cIEKAWE JAKIE MA WYKSZTAŁCENIE JESI OBEJMUJE TAKIE STANOWISKO COS MI SIE NIE WYDAJE ŻE JE MA ??????

 » DPS (strzelno | 21-01-2020, 12:12:51)

Kiedyś gineła kiełbasa a teraz ginąc będzie spirytus pod wszelka postacią.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Teren zagrożony ptasią grypą (0)
 » Nielegalny towar "spod lady" (8)
 » Papierosy i tytoń bez akcyzy (3)
 » MOGILNO: Pierwszy lottomilioner (14)
 » Internetowe licytacje na WOŚP (1)
 » Zbierają pieniądze na operację (2)
 » Pamiętaj o prawidłowych danych (0)
 » Czwarty raz złamał prawo (8)
 » DĄBROWA: Wykupią prywatny NZOZ (9)
 » Powstanie nowoczesne targowisko (27)
 » Zimowy konkurs fotograficzny (0)
 » Zderzenie z dzikiem (3)
 » Bezpieczniej na drogach (7)
 » Kompromitujące zdjęcia radnej (112)
 » WOŚP w Mogilnie (28)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ