Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Korki wstrzymują karetki

2020-02-26 22:22
 

Radny Rady Miejskiej w Mogilnie sygnalizuje problem przejazdu karetek pogotowia ratunkowego przez fragment ulicy Hallera, który został zwężony do jednego pasa.

Radny Robert Przepiórka podczas ostatniego posiedzenia komisji zauważył problem, z jakim borykają się pojazdy uprzywilejowane. W godzinach, kiedy ruch na tym pasie jest bardzo natężony, przejeżdżające karetki pogotowia ratunkowego nie mają możliwości swobodnego przejazdu. Chodzi o niedawno wyremontowany fragment ulicy Hallera przy nowym pasażu handlowym.

- Zwężenie na Hallera i karateki. Sam byłem świadkiem, jak karetka wyjechała na sygnale, skręciła z Kościuszki w prawo i stanęła w korku. Jeden samochód znalazł miejsce właśnie na tym pasie, parkingu i zjechał, a reszta nie miała gdzie się podziać, ktoś tam był nieśmiały na rondzie i karetka sobie stała. Cenne minuty leciały - mówił radny Robert Przepiórka.

Mogileński radny proponował, by miejsca parkingowe wzdłuż chodnika służyły jedynie do chwilowego postoju. Jego zdaniem takie rozwiązanie spowodowałoby udrożnienie tej drogi w nagłych przypadkach, takich jak na przykład przejazdy wspomnianych karetek, awarie samochodów, czy też ewentualne stłuczki.

- Przy ulicy Hallera mamy trzy potężne parkingi - przy tym nowym centrum co powstało, starty targ i Biedronka. Czy nie możemy zrobić tam, skoro już jest ten pas zrobiony a'la parking - zrobić tam miejsce z tak zwanym znakiem B-35, czyli zakazem postoju powyżej 3 minut, żeby to służyło ludziom, którzy chcą podrzucić kogoś, wysadzić i odjechać. Nie parkować tam, bo naprawdę dosyć miejsca jest jest wkoło, żeby tam jeszcze wpychać, a na przypadek takich powiedzmy momentów, kiedy są potem korki i tak dalej, bądź nawet niech zdarzy się jakaś awaria, samochód się popsuje, stłuczka, najechanie - mamy paraliż, a to jest wąskie gardło naszego miasta, o czym doskonale się przekonaliśmy podczas remontu - mówił Robert Przepiórka.

Nieco wcześniej radny Karol Nawrot zwracał także uwagę na ten problem. Wnioskował wówczas, by w momencie dużego ruchu na ulicy Hallera karetki mogły przejeżdżać prze park miejski. Odpowiedziano mu wtedy, że pojazdy uprzywilejowane już w latach ubiegłych korzystały ze "skrótu" przez park.

W kontekście parkingu wzdłuż ulicy Hallera zwracano także uwagę na fakt, że w tym miejscu zaczynają pojawiać się pojazdy wystawiane na sprzedaż. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [43]» dodaj komentarz   

 » Precz (Wyborca | 06-03-2020, 13:35:40)

Ludzie opamietajcie sie i wywalcie tego burmistrza w następnych wyborach.kolejne inwestycje obciążające nasz budżet. A może szamba ekologiczne ciekawe jak długo gmina będzie je spłacać.dlaczego nikt bo nie rozlicza.

 » Haha (Buli | 01-03-2020, 14:05:32)

Ludzie..jaka "galeria"..ze 4 sklepy. Jaka wieś taka " galeria". Mata pół "rynku", szpital bez parkingu i lądowiska, 4sklepowa " galerię " z blachy i nic co by mogło zainteresować przyjezdnych.. Nie istniejecie na mapach..

 » Kto broni ronda? (Tomasz z Mogilna | 01-03-2020, 12:51:47)

Wiadomo kto broni...ci co byli za. Prawdą jest ,że rondo ułatwia, ale problem jest w rozmiarze rond, a nie w tym że ktoś nie potrafi zjechać lub wjechać na rondo. Mamy dwa ronda na ulicy Hallera o zbyt małych rozmiarach i temu jest jak jest. Do tego przed jednym rondem przejście dla pieszych, co jeszcze bardziej utrudnienia. Szkoda że nie zrobiono dodatkowego pasa na rondzie przy galerii. Umożliwiło by to zjazd do galerii, lub jazdę w stronę centrum. Ogólnie to galeria w tym miejscu, to porażka.

 » No masz babo placek (Ja | 29-02-2020, 21:31:28)

Ziściły się obawy przeciwników rond - mówili, ze nie potrafią nimi jeździć i dlatego to złe rozwiązanie no i tak jest. Okazuje się ze najbezpieczniejsze rozwiązanie komunikacyjne czyli rondo nie sprawdza się w mogilnie. O ludzie nie potrafią po nich jeździć... ewenement na skale światowa. Zaczyna rozumieć przeciwników rond jednak proponowałabym im kursu odsalające. W okolicach jest sporo OSK które Wam pomogą i nie będzie musieli już pisać jak to jest fatalnie z rondami. A ten kto zlikwidował jeden pas ruchu przy wyjeździe z Kościuszki to kolejny kandydat do nagrody idioty roku albo dekady.

 » Do Mogilniok (Strzenianin | 29-02-2020, 12:37:17)

Stolicą to Mogilno nigdy nie było nie jest i nie będzie. Pomarzyć wolno każdemu tylko nie należy tego typu głupot pisać na forum. Stolicą haha dobre sobie.

 » kozie bobubki ze szczelna (Czesio | 29-02-2020, 08:22:42)

do strzelnianina-obywatela z koziego miasta, swoim komentarzem po prostu zaistniałeś, szkoda że tylko tyle masz do powiedzenia, ale czemu się dziwić kozie miasto i wszystko na ten temat, poczytaj wpisy i zrozum jak tu ktoś napisał, i przyjmij to do wiadomości: Mogilno to twoja stolica!!!

 » Galeria Hallera (Gezza | 28-02-2020, 22:53:01)

Nie rozumiem ciagle powracajacych glosow krytykujacych ronda. Przeciez rondo to idealne rozwiazanie dla kazdego skrzyzowania. W UK sa prawie wszedzie tylko ronda. Obywajac sie bez swiatel oszczedzaja elektrycznosc. Ulatwiaja nawigacje miasta przyjezdnym jednolita regola pierwszenstwa. Kazdy uzytkownik musi na nich zwalniac wiec jest na nich mniej wypadkow, nie spowalniaja ruchu jak skrzyzowania ze swiatlami, a kierowcy oszczedzaja na paliwie bo zadko na nich musza zatrzymywac samochod. Widze same zalety.

 » Do strzelnianina (Mogilniok | 28-02-2020, 16:42:25)

Kiedy w końcu zrozumiesz że jesteśmy waszą stolicą? A w stolicy wiadomo... z prowincji przyjeżdżają, to ruch większy i korki są, galerie też są, no bo gdzieś handel podziać się musi.

 » Absurdy drogowe (Obywatel | 28-02-2020, 16:30:35)

To chyba odpowiedni temat dla panów z programu "Absurdy drogowe" Zdzisiek zajmij się swoją wioską a o STRZELNO się nie martw.

 » Do czesio (Strzenianin | 28-02-2020, 16:08:17)

A ty naucz się pisowni i będzie pięknie. Naprawdę warto!!!!!

 » korki, ronda, Mogilno (Czesio | 28-02-2020, 08:59:12)

kierowca, nie szarp się tak mocno, bo ci żyłka pęknie i będzie niepotrzebna tragedia, pewnie to ty jesteś tą piz..ą co tak jeździ i ktoś cię opier...ł, stąd twojea wiedza na temat jazdy po rądzie, policz do dziesięciu, wyluzuj , ustąp pierwszeństwa, daj ludziom jeździć i będzie pięknie,naprawdę warto !!!!!!!!!!!

 » do Strzelnianina (Zdzichu | 28-02-2020, 07:33:27)

zrób sobie nawet trzy bus-pasy w swoich czterech literach, może wtedy zmądrzejesz; lepiej wypatrujcie tej swojej iluzorycznej obwodnicy, którą zobaczycie jak świnia niebo;

 » Korki (On | 27-02-2020, 22:09:38)

Większość mogilnian wie że to bubel ale kto posłucha , napewno nie zarabiajacy na projektach

 » Halera (chory | 27-02-2020, 21:02:07)

To C M G to pasuje do tych rządących włodarzy za pieniądze podatnika w Mogilnie .Ronda a tu zwezenie jezdni,Szpital bez prkingu ,brak lekży ,sami dyrektorzy , ścieki miejskie do rowu i to jest pasujący skrut tego pow. C >M > G~~~ie

 » Most (Ktos | 27-02-2020, 20:22:25)

Proponuje zrobic most nad rondem,aaa i niech Sobie wezma jes,cze jeden pas na parking bo przeciez taa Gggaleria to taka duza takie zainteresowanie ze pewnie jeszcze z pol parku trzeba bedzie zniszczyc na pseudoparkingii,jakie to jest smieszne,co za imbecyl wydal pozwolenie na zabranie pasu na parking !!!!

 » kierowca to jest za trudne (abc | 27-02-2020, 19:27:18)

Kiedy ci wszyscy idioci zrozumieją że jadąc rondem przy tej całej galerii w kierunku centrum też należy wlączyc prawy kierunek choć droga prowadzi prosto.Trudno zrozumieć kierowców którzy właczaja lewy a nie właczaja prawego przy zjeżdzie.

 » rondo (rudy | 27-02-2020, 19:05:27)

A co na to zakochany w rondach Wielkopolanin ? A może zrobić jeszcze rondo przy Sanepidzie i nowym szpitalu ? Będzie na bogato !

 » powiatowa lecznica (irek | 27-02-2020, 18:23:26)

To są skutki robienia powiatowego szpitala w mieście bez rynku i z jedną ulicą. Chore pomysły władz, przy akceptacji radnych "broniących" interesów Strzelna, prowadzi do pomylonych inwestycji. Ani dojazdu, ani parkowania, ani porządnego szpitala, bo na nic nie ma miejsca.

 » Światła,haha,to by dopiero było. (Kierowca | 27-02-2020, 16:14:54)

Gdzie policja? Powinni karać tych,którzy nie potrafią jeździć.

 » Takie duuuże miasto powiatowe! (Strzenianin | 27-02-2020, 15:11:21)

Dziwię się że w tak wielkim, ogromnym mieście powiatowym mogilnie nie ma bus pasów? Wtedy karetka mogłaby jechać właśnie tym pasem. No takie ogromne miasto z tyloma rondami. No aż nie możliwe.

 » Szkolenie (Kierowca | 27-02-2020, 14:08:29)

Proponuje zrobić kurs poruszania się na rondzie dla kierowców z Mogilna i okolic, ponieważ jak widzę niektórych ludzi czekających na rondzie za przerwą długości ciężarówki z naczepą po to aby włączył się do ruchu to mnie krew zalewa. Co do karetek to wystarczy zrobić sygnalizację lub puszczać karetkę przez park

 » do wszystkich (Jan | 27-02-2020, 14:06:31)

No naprawdę trzeba było Nobla aby zauważyć, że taki będzie problem? Oczywiście teraz nikt nie weźmie za to odpowiedzialności (tak jak i za obwodnicę mogilna, brak oświetlenia i dziury w drodze czy źle zaprojektowaną nawierzchnię i nisko wiszące przewody sieci elektrycznej). Ciekawe kiedy ktoś się obudzi, że obwodnica nie może nią być bo nie spełnia norm nacisku pojazdów ciężarowych na oś (i pewnie dlatego się asfalt rozchodzi). Proszę sprawdzić normy i projekt tej pożal się Boże obwodnicy. Ktoś może wie dlaczego o 50 procent wzósł podatek w Mogilnie od gruntów? No chyab to nie przez 500+?

 » Do cm (Obywatel ja | 27-02-2020, 13:18:42)

No dobry pomysł z helikopterem. Tylko nie bardzo miałby gdzie lądować. Bo dla samochodów miejsca nie ma a gdzie tu helikopter. Zapytajcie swojego byłego starosty T.B. to m.in. jego wizja ten szpital. W Strzelnie jest taki teren że parking mógłby być duży i lądowisko dla LPR-u. A to ważna rzecz ale cóż trzeba było zawalczyć o głosy z terenu gminy Mogilno no ale nie poszło. Na szczęście.

 » Korki (Null | 27-02-2020, 12:38:33)

Czyż to nie była następna wizja burmistrza ? I radnych bezradnych

 » drogi (cm | 27-02-2020, 12:38:10)

ja na waszym miejscu zrobilbym przejazd przez park tylko dla karetek i to byloby najlepsze i najtansze rozwiazanie lub zrobic kawalek kosciuszki jedno kierunkowej i mielibyscie pozniej 2 pasy.. jeden dla karetek..a jak wam sie to nie podoba to kupta se helikoptera

 » smiech (piotrek | 27-02-2020, 12:27:22)

jak juz wspominalem o ideologii tego bezsensownego ronda w Moginie ktore nie wiem jaki idiota wymyslal bo to jest oczywiste ze od kiedy ono jest sa wieksze korki a mogly byc zjazdy jak np przy Mili jednak brawo znow ktos najpierw zrobil rondo a teraz wszyszcy mowia ze jest problem jednak trzeba w tym miejscu zauwazyc ze problem jest rondo czekamy z niecierpliwoscia na nastepne rondo na obwodnicy Mogilna nastepny idiotyczny pomysl to jest oczywiste ze bada wypadki chocby dlatego ze kazdy jedzie szybko z przyzwyczajenia a tu rondo

 » korki (sportsmen | 27-02-2020, 10:41:34)

murawa na pogoni słaba

 » wszystko gra (Stach | 27-02-2020, 09:37:12)

nie ma problemu ważniejszy jest remont pomnika

 » światła (Ja | 27-02-2020, 08:32:45)

tam tylko światła zdałyby egzamin... jak ktoś chce wyjechać z A Centrum - nie może bo cały sznur aut jedzie od Padniewskiej , poza tym piesi chodzą bez przerwy , również hamując ruch... gdyby były światła odbywało by się to płynniej zlikwidować parking i przywrócić 2gi pas ( prawy do skręcania do "galerii" lewy do jazdy na miasto...... prawy pas byłby bardzo często wolny , więc karetka śmiało mogła by nim jezdzić.... to sa decyzje wydawane zza biurka , bez wyobraźni i sprawdzenia stanu faktycznego , oraz bez oceny sytuacji.... brak słów...

 » Na siłę (Strzelnianin | 27-02-2020, 06:30:49)

Hahahahahahahahaha! Szpital na siłę przenosili do Mogilna ze Strzelna. Za jeszcze raz taką kwotę, za którą by zmodernizowali strzeleński. Do miasta na uboczu, w porównaniu ze Strzelnem. Do tragicznej lokalizacji bez drożnych jak już było wcześniej wiadome ciągów komunikacyjnych. Za chwilę urodzi się kolejny problem. PARKING! hahahahahahahahaha! Brawo! Pieniądze wyrzucone w błoto. Najgorsze jest to, że każdy myślący człowiek wiedział o tych wszystkich ułomnościach mogileńskiej inwestycji już dawno. Brawo!

 » KRETYŃSTWO (Prawda | 27-02-2020, 05:47:59)

Tam jest miejsca na trzy pasy. Zamiast tego pasa zieleni zrobić pas w lewo, srodkowy prosto i zamiast parkingu w prawo. A te śmieszne i tragiczne rondo usunąć! Kto to pomyślał żeby na pchać wszędzie ronda i zrobic jeden pas ruchu?

 » "Władza" (Bartek | 27-02-2020, 00:15:32)

Macie swojego burmistrza...żenada

 » I ta ścieżka (leon | 27-02-2020, 00:09:24)

I jeszcze pomysł z tym kawałkiem ścieżki rowerowej. Jak mam na nią wjechać jadąc Hallera, jak na Kościuszki czekają samochody ( a przeważnie czekają )? Bezsensowny pomysł.

 » hehowocnej walki (Rob | 27-02-2020, 00:08:03)

Teraz pseudo politycy beda pierdy gadac z tylka. Robert zajmij sie kabelkami bo pikityka to nie ten lv. Kto zatwierdzil jednopasmowy odcinek Hallera? Ja? Moja z Rafalkien? Do glownego DJa idzcie a nie próby zablystki teraz. Fetowcy z karetek mogilenskich zawsze znajda lukę. Tej Panie radny może dla Pana acentrum zburza.

 » Rondo (Standard | 26-02-2020, 23:49:03)

Szybko zauważono problem. Lepiej leczyć niż zapobiegac ale każdy robotę chce mieć . Wychodzi polskie zarzadzanie i tok myślenia . Grunt to ciepło w tyłek i nalane w korytko tym co trzeba a reszta się buja. Wrecz fascynujace że ktoś zauważył jakiś prpblem . Znając życie został skwitowany

 » Byle jak (Leon | 26-02-2020, 23:24:36)

Tam spokojnie moglyby byc dwa pasy ruchu, po co te miejsca postojowe ? Passat niech stoi u janusza na podworku albo na szrocie..

 » nowe (x | 26-02-2020, 23:24:29)

prawda jest taka, że to całe pożal się Pani Boże rondo i ta też pożal się Panie Boże galeria to jedna wielka porażka. Jedyna funkcja to skuteczne tamowanie ruchu, a w godzinach szczytu to już szkoda słów... Mogilno miastem rond, a ludzie nie potrafią po nich jeździć tylko pchają się wymuszając, a potem ktoś jadący przed nimi przepuszcza pieszego, delikwent stoi blokując ewentualny zjazd dla tych co już na rondzie jest

 » Parking (J23 | 26-02-2020, 23:17:34)

A co za problem żeby karetka pojechała kawałek ścieżka dla rowerów? Bystry kierowca zawsze sobie poradzi tym bardziej jak może sobie pomoc światłami. Też jestem osobiście za wprowadzeniem możliwości postoju do 1 Max 3 minut.

 » Teraz to se moga (Dek | 26-02-2020, 23:13:09)

Brawo dla naszego „wspaniałego” burmistrza!!! Normalnie powinien dostać Nobla za ten bubel... miejmy nadzieje ze to ostatnia jego kadencja i skończą się te jego „cudowne” pomysły...

 » Cm (Cm | 26-02-2020, 22:52:55)

Jak zawsze ból du*y Strzelna pozdro

 » Szpital (Miszkanka | 26-02-2020, 22:37:34)

Mata co chcieliśta! Zamiast zainwestować w Strzeleński szpital, do którego jest swobodny dojazd a na tyłach sporo miejsca na wybudowanie większego parkingu to woleliście postawić bubel w Mogilnie. Ciekawe co to będzie gdy Strzelno zostanie całkowicie zamknięte. Nic, tylko kubełek popcornu i oglądać tę komedię.

 » Szpital (Miszkanka | 26-02-2020, 22:36:11)

Mata co chcieliśta! Zamiast zainwestować w Strzeleński szpital, do którego jest swobodny dojazd a na tyłach sporo miejsca na wybudowanie większego parkingu to woleliście postawić bubel w Mogilnie. Ciekawe co to będzie gdy Strzelno zostanie całkowicie zamknięte. Nic, tylko kubełek popcornu i oglądać tę komedię.

 » Szpital (Miszkanka | 26-02-2020, 22:35:51)

Mata co chcieliśta! Zamiast zainwestować w Strzeleński szpital, do którego jest swobodny dojazd a na tyłach sporo miejsca na wybudowanie większego parkingu to woleliście postawić bubel w Mogilnie. Ciekawe co to będzie gdy Strzelno zostanie całkowicie zamknięte. Nic, tylko kubełek popcornu i oglądać tę komedię.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Teren zagrożony ptasią grypą (0)
 » Nielegalny towar "spod lady" (12)
 » Papierosy i tytoń bez akcyzy (4)
 » MOGILNO: Pierwszy lottomilioner (16)
 » Internetowe licytacje na WOŚP (1)
 » Zbierają pieniądze na operację (2)
 » Pamiętaj o prawidłowych danych (0)
 » Czwarty raz złamał prawo (8)
 » DĄBROWA: Wykupią prywatny NZOZ (10)
 » Powstanie nowoczesne targowisko (27)
 » Zimowy konkurs fotograficzny (0)
 » Zderzenie z dzikiem (3)
 » Bezpieczniej na drogach (7)
 » Kompromitujące zdjęcia radnej (118)
 » WOŚP w Mogilnie (29)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ