Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Rozpoczęli rozbiórkę magazynu

2020-10-23 14:49
 

W Mogilnie rozpoczęły się prace przy częściowej rozbiórce Magazynu Zbożowego GS, który ma zostać poddany rewitalizacji.

Przetarg na przystosowanie Magazynu Zbożowego GS w Mogilnie do pełnienia funkcji kulturalnych i społecznych wraz z zagospodarowaniem terenu wygrała Hosta Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z Grębocina. Oferta przetargowa firmy opiewa na kwotę 3 886 677,57 zł brutto.

- Na rewitalizację tego zakątka miasta otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu unijne dofinansowanie w wysokości aż 95 proc. pierwotnie zakładanych kosztów. Istniejący budynek powstał w 1900r. o trzech kondygnacjach. Ma prostokątną bryłę o wymiarach zewnętrznych 12,33m x 25,40m. Zakres prac dotyczy: rozbiórki konstrukcji dachu i części ścian aż do pierwszego stropu, wykonanie nowego pokrycia dachowego, odbudowanie ścian zewnętrznych z cegły pełnej, wykonania żelbetonowych elementów konstrukcyjnych mających na celu wzmocnienie istniejącej bryły obiektu, wykonania stolarki drzwiowej i okiennej oraz instalacji elektrycznej, montażu wentylacji mechanicznej (na sali głównej wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła za pomocą rekuperatora), rozbiórki istniejących stropów drewnianych ze zmianą podziału kondygnacji z 3 do 2, wykonania nowych posadzek, schodów wejściowych wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych oraz klatki schodowej. Powstanie także część nowa przylegająca do starej - informuje burmistrz Leszek Duszyński na swoim profili na Facebook'u.

Termin zakończenia prac ustalono na 31 lipca 2021 roku. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [9]

 
   » KOMENTARZE [39]» dodaj komentarz   

 » mieszkania komunalne (Lokator | 01-11-2020, 09:59:23)

A ja się pytam, ile mieszkań komunalnych pobudował burmistrz Duszyński przez ostatnie 5 lat ?

 » o (o | 28-10-2020, 11:38:19)

na zdjęciach widać ze co jak co ale w Mogilnie to chyba właśnie magazyn wymaga PILNEGO remontu!

 » zastanawiam się (Roman | 27-10-2020, 09:26:07)

Zawsze mnie zastanawiało, jak daleko posunięte jest (było) zaufanie pracowników Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, że tak hojną ręką dają nieswoją kasę na zachcianki niektórych samorządowców. Czy ktoś z Torunia w ogóle analizował zasadność takiej rewitalizacji? Dla mnie, Mogilnianina z urodzenia lepiej by było, gdyby Pan Burmistrz Duszyński postarał się w pierwszej chwili o rewitalizację centrum Mogilna, zwłaszcza budynków po byłej kawiarni Wrzos.

 » Kultura (Solo | 27-10-2020, 08:37:55)

MDK,HARCOWKA.AMFITEATR FUNKCJONUJĄ JAK WE MGLE.. STALE TO SAMO DO ZNUDZENIA.. MOŻE CZAS POMYŚLEĆ O KIMS HAREZMATYCZNYM,MADRYM,MIŁYM CZLOWIEKU,KTORY URATUJE TĘ KULTURĘ. TRZEBA MLODEJ KRWI. KIEDY BĘDZIE OGŁOSZONY KONKURS NA DYREKTORA KULTURY???,

 » Komunistyczny relikt przymusowych dostaw, z szubienicy huśtawka (Mari Chuanna | 26-10-2020, 20:11:00)

Nie znacie warunków tej inwestycji. To dopiero początek, trzeba się rozliczyć z zadań zdj nr 3. Kwota 200 tyś z podatków gminy a reszta skąd z kosmosu? a Unia skąd ma? Co do stworzenia warunków dla przedsiębiorców to np. tańszy sanikond który wywoził śmieci został oszukany, obwodnica do nikąd bo przemysł znajduje się z drugiej strony grajdoła itd. Ale można koło biedronki zrobić drugą zwężkę by żyło się lepiej. Żadnego pomysłu na miasto. Razem z powiacikiem napchali na kupę urzędy, puszkę, szpitalo przychodnie. Teraz ten magazyn bez drogi dojazdowej. W tym planowaniu to kto bardziej pijany się obudzi ten wymyśla.

 » do sumienia (do sumienia | 26-10-2020, 10:56:36)

twój dzieciak jak będzie chciał się stoczyć to zrobi to po cichu na własnym podwórku, zastanów się, magazyn działał świetnie choć nie był wyremontowany, mieszkańcy bardzo go chwalili, wiele osób ma bardzo miłe wspomnienia, teraz będzie wyremontowany a przed nim wszystkie chaszcze wycięte, powstaną miejsca parkingowe, teren będzie oświetlony, w tak ładnym miejscu nikt się nie stoczy możesz być tego pewien.

 » legalna melina (sumienie | 26-10-2020, 08:42:42)

ci co tak obstają za realizacją tego syfu, po prostu wietrzą w tym interes, na uboczu, ekstra miejsce na upłynnianie różnego rodzaju używek, z narkotykami lewą wódą i papierochami, ludzie nie dajcie się nabrać, zablokować, póki jeszcze nie jest za późno, będziecie później żałować, jak wasze dzieciaki tam się stoczą

 » do Gitarzysty z zespołem (Obywatel | 26-10-2020, 07:48:06)

tak dla informacji, jeżeli umowa z marszałkiem została podpisana to już klamka zapadła, to po pierwsze; po drugie, radzę przeczytać ze zrozumieniem, dofinansowane jest 95% inwestycji, czyli tak szybko licząc, koszt Gminy Mogilno to ok. 200 tys zł, czyli niewiele; problem jest inny, czy zostały podane koszty utrzymania placówki po oddaniu do użytkowania; a po trzecie, burmistrz czy prezydent nie jest od budowania zakładów pracy i tworzenia miejsc pracy, ale przedsiębiorcy, a skoro tereny gminy nie są atrakcyjne dla inwestycji z wielu względów, np. logistycznych czy społecznych to nic takiego tutaj nie powstanie...

 » do amatora (do amatora | 25-10-2020, 18:54:58)

Od razu widac ze nie placisz podatkow, siedz w domu i sie nie wychylaj skoro nic ci nie pasuje

 » Melina. Zburzyć. Zapomnieć. (Amatorzy | 25-10-2020, 07:19:34)

Jest hala, jest MDK, jest muszla i jakoś ta kultura alternatywna nie objawiała się tam. Tu za to objawi się pod postacią koncesji na alkohol a może idąc tropem ruiny pozwoleniem na ćpanie. Takie tęsknoty ciągną mogileńskiego jakże alternatywnego grajka?. Kompleks swojej muzycznej słabości zostanie wyleczony kosztem nas wszystkich. Piniondze skąd by nie były to są z naszych podatków. Za 5lat kiedy zachwyty ułomnych miną przejmie to po znajomości jakiś znajomek i zrobi mieszkania prywatne albo market z gitarami.

 » GS, (Cincin | 25-10-2020, 00:55:04)

hehe, bingo! Mogilno to taki przypudrowany ale jednak GS!

 » co (co | 25-10-2020, 00:05:18)

ktos sie pyta kto to bedzie utrzymywal ? kolego to jest maly obiekt, zobacz hala jest utrzymywana i jakos nikt nie narzeka, magazyn powinien byc nie dosc ze wyremontowany to jeszcze mocno rozbudowany, jego polozenie na pewno temu sprzyja i teren przylegly.

 » W to mi graj (Wwo | 24-10-2020, 22:54:38)

Tak ma być. Niezależna scena. Kultura koncerty. Będzie żyć. Brakowało takiego obiektu przykładem ościennych większych miast. Trochę wiary.

 » co (co | 24-10-2020, 22:53:38)

ktos sie pyta kto to bedzie utrzymywal ? kolego to jest maly obiekt, zobacz hala jest utrzymywana i jakos nikt nie narzeka, magazyn powinien byc nie dosc ze wyremontowany to jeszcze mocno rozbudowany, jego polozenie na pewno temu sprzyja i teren przylegly.

 » Ludzie wyjdą na ulice (Suchoklates | 24-10-2020, 22:03:23)

Kto to będzie utrzymywał? Celem tego badziewia ma niby być ”ozywienie społeczne i gospodarcze" jak gospodarczo ma to ożywić cokolwiek? .urwa jak?! Buduje sobie pomnik za życia. Wszyscy którzy tak zrobili słabo skończyli. Po Puszce i zwężce tzw. duszyniówce do jednego pasa nie sądziłem, że człowiek może wymyślić coś głupszego i nieracjonalnego. A jednak glupota nie ma granic. Trzeba to powstrzymać. Wojewoda dowie się, że cele z projektu nie zostaną osiągnięte i trzeba będzie oddać kasę.

 » haha (haha | 24-10-2020, 16:54:27)

piszecie o wieży cisnien gdzies poza miastem w szczerym polu ? tak ona tez bedzie wyremontowana ale MAGAZYN to miejsce spotkan ludzi, teatrów i tak dalej a wieża ? no sobie jest i tyle! Murem za magazynem, magazyn + dworzec pkp z przejsciem podziemnym, moim zdaniem najpiekniejsza inwestycja i przy okazji pierwsze przejscie podziemne w naszym miescie :)

 » Magazynek (Mieszkaniec | 24-10-2020, 13:54:26)

Bardzo fajnie ,że w naszym mieście robi się taka kulturalną inwestycję ! Super sprawa! Popieram jak najbardziej!

 » PKP (PKP | 24-10-2020, 12:43:39)

Tak ponadto... Ludzie przejeżdżając przez Mogilno pociągiem WRESZCIE będą mogli zobaczyć coś pięknego bo teraz hmmm sami wsiądźcie do pociągu i zobaczcie ;)

 » Magazyn (Magazyn | 24-10-2020, 12:41:05)

Super! Wreszcie będzie się coś dziać w sferze kulturowej naszego miasta, dziękujemy pięknie Panie burmistrzu :-)

 » Do zen (Dr.Mercedes | 24-10-2020, 12:18:50)

Zen masz rację ale przebijam twoją ofertę na 1800000 i brak rewitalizacji drogi dojazdowej.

 » nie popadajmy w samouwielbienie (Globtroter | 24-10-2020, 10:58:44)

Ostatnio trochę jeżdżę po kraju i widzę, że moje ukochane Mogilno, tak nobilitowane przez burmistrza Leszka Duszyńskiego jest zwykłym, przeciętnym miastem, niczym się nie wyróżniającym. Niech mi nikt nie mówi, że przez 3,5 kadencji Duszyńskiego TYLE zrobiono, że fontanna, że amfiteatr, że hala, że orliki, że bieżnia, że plaża w Wiecanowie, że obwodnica i że ... to już w zasadzie wszystko! Popatrzcie jak prężnie rozwijają się inne miasta w Wielkopolsce (Września, Jarocin) , na Pomorzu. Nie jesteśmy pępkiem świata. A Magazyn Zbożowy GS? No cóż, póki co, po jego rewitalizacji będzie to taka "perełka" wrzucona w zaniedbane otoczenie ulicy Magazynowej. To tak, jakby różę wpiął w klapę waciaka.

 » wtręty (Observer | 24-10-2020, 09:09:44)

do Miłośnika Mogilna. Taki z Ciebie miłośnik miasta, w dodatku chwalący burmistrza, a nie widzisz, że inny młyn przy ul. Benedyktyńskiej jest też opustoszały, że burmistrz Duszyński nie zadbał o przejęcie historycznej kolejowej wieży ciśnień + kuźni koło dworca PKP, że od wielu lat ślimaczy się, a w zasadzie go nie ma, remont innej wieży ciśnień w Szczeglinie, że L. Duszyński doprowadził przez swoje rządy zabetonowanie części parku miejskiego (Galeria PUSZKA), że tenże burmistrz od 14 lat nie potrafi poradzić sobie z budynkami szpecącymi Mogilno np. po kawiarni "Wrzos", że przez 14 lat nie powstała żadna ścieżka rowerowa z prawdziwego zdarzenia, że swoją decyzją Duszyński zawęził bardzo mocno odcinek ul. Hallera i stąd korki, że .... Wymieniać dalej?

 » Gdzie składać papiery na dyrektora magazynu? (Śmiech na sali | 24-10-2020, 08:42:51)

Połączenie tczaskozkiego i Kaczyńskiego w jednej postaci. Smród i ścieki po kryjomu wylewane, jednoosobowe podejmowanie decyzji, realizacja własnych dyktatorskich pomysłów. Do tego prożność i brak umiejętności samorządowca. Wysokiej klasy poplecznictwo i koligacje klakierów dopełniające wizerunek rozkładu. Znajome to skądś?

 » kolejny wał (patrzący | 24-10-2020, 08:39:49)

jeszcze się mało nachłapali, trzeba jeszcze przy tej ruinie dopaść się , a głupi ludzie myślą o jakiejś kulturze, Boże patrzysz i nie grzmisz, kryzys, wszędzie pieniędzy brakuje, są inwestycje które są bardzo potrzebne, to się robi coś wbrew wszelkiej logice, i jeszcze ludzi się ogłupia o ważności tego

 » śmieci (turysta | 24-10-2020, 06:06:49)

Sorry,głosowaliśta,wybraliśta i tę "Radę",to bydzieta płacić.Ktoś zakłada,że "Władcy" zabraknie ok 1,5 mln zł.Ja stawiam na 2,5 mln zł.Po,takim "przedszkolu",brakach,tyle zapewne "zabraknie".Co do "Rady" bezradnej,czy macie w tym "grajdole" innych kandydatów???Wciąż są Ci sami podatni.

 » gs (Phosphoros | 24-10-2020, 01:16:12)

Pomijając w ogóle kwestię kosztów, Ci którzy piszą że lepiej odrestaurować wieżę ciśnień to już w ogóle odlecieli. Jak już zrobią ten magazyn, to przynajmniej można będzie w tym dziadowskim grajdole gdzieś pójść. Na koncert nie trzeba będzie jeździć do Gniezna albo dalej. Remont wieży ciśnień co nam da? Ładną fotkę?

 » Do lechui (Ďżony | 23-10-2020, 23:42:40)

Rozebrac to wp.. du i nara.. na co to komu i po co ?zeby to bylo w centrum miasta to jeszcze fajbe miejsce na spotkania mlodziezy, a tak melina na uboczu nikomu nie potrzebna. Jakos w innych miastach dbaja o centra miast a tu bez sensu kase sie wydaje na peryferia

 » magazyn (Magazyn | 23-10-2020, 21:32:28)

Miasto rosnie w orliki ronda i remonty brawo a co z mieszkaniami ? Kiedy w gminie była ostatnia budowa mieszkań socjalnych ?No tak dajecie zarabiać prywatnym a oni doją popalić LOKATOROM , Mamy chodzić po dodatki do czynszów nie wszystcy nauczeni żebraniny ,To jest potrzebne nie remonty

 » Magazyn (Bartek | 23-10-2020, 20:36:40)

Prawda jest taka, że Nasz śmieszny burmistrz robi to pod siebie, będzie tam mógł z kumplami z kapeli wypić piwko albo inny napój i pograć sobie na gitarkach czy co on tam lubi. I taką mamy władzę. TRAGEDIA

 » Powstanie pomnik arogancji i buty (Gitarzysta z zespołem | 23-10-2020, 20:25:20)

Jeden z najbardziej skretyniałych pomysłów. Nie zapomnijmy jacy radni głosowali za tą paranoją. Oby marszałek w porę się wycofał z tego dofinansowania. Ewidentnie rewitalizacja przydałaby się w gminie. Ten cyrk skończy się znowu dołożeniem niedoszacowanych kwot i powstaną nepotyczne stanowiska. Dr, zastępca, kierownik zmiany, palacz, główny diler. Młodzieńcze kaprysy rondotworzyciela pomału zagrażają normalności. Co bedzie następne: podkop pod torami? Sprywatyzowanie i przejęcie mpgk ? Komu ten skansen potrzebny? Młodzi nie potrzebują już meliny do ćpania, potrzebują pracy. Pracy po której mogliby iść do GSu ..tylko c.uj wie po co. Co gmina robi by przyciągnąć przedsiębiorców? No nic nie zrobi bo po co psuć rynek. Tania siła robocza to wizytówka grajdoła. Wincyj marketów, rond, Gieesów. Starcy i urzędnicy z rodzinami - oto co zostawi po swoich rządach.

 » magazyn (ktoś | 23-10-2020, 18:57:45)

Niby fajnie, że takie miejsce ma być "ożywione", ale czy na pewno teraz nas na to stać??? tak jak ktoś napisał, wieża ciśnień- ostatni moment, żeby uratować tą budowlę, drogi w mieście i gminie to totalna katastrofa i tutaj należałoby rozsądnie wydawać pieniądze. Z pełną świadomością piszę "rozsądnie" bo tak jak zostały wydane pieniądze na drogę Padniewko-Gozdawa woła o pomstę do nieba, albo raczej o prokuraturę.... Droga niby ładna, ale położona w błocie, pobocza zupełnie nie umocnione, już jak tylko jakieś auto ciężarowe czy rolnicze zjedzie na pobocze to wpada 30-40cm w błoto... Na wiosnę asfalt będzie pozarywany przy poboczach a później droga rozpadnie się momentalnie. Nie wiem kto to w ten sposób zaprojektował i wydał na to tyle kasy, ale moim zdaniem lepiej było wydać odpowiednio więcej i zrobić to raz a porządnie, to co jest zrobione to marnotrawienie publicznych pieniędzy. Zobaczymy jak będzie ta droga wyglądała po wywózce buraków, które przy tej drodze rosną.

 » "rewitalizacja"czyli..... (zen | 23-10-2020, 18:11:40)

Ja stawiam że Duszyńskiemu "zabraknie"1,5 mln.A zaradni przegłosują.

 » Powołanie. (wirus | 23-10-2020, 17:30:27)

Sorry,a maseczki????Ktoś to nadzoruje???

 » Nie samym chlebem żyje człowiek (Miłośnik Mogilna | 23-10-2020, 16:25:09)

Ten budynek ma duszę. Po remoncie może stać się wizytówką Mogilna. Nie tylko na dziś, ale również na przyszłość. Nawet dla tych, którzy tylko przejeżdżają przez miasto pociągiem. Magazyn dobrze koresponduje z Dworcem PKP, który również ma być rewitalizowany. Popieram pomysł Włodarza Miasta. Tak trzymać Panie Burmistrzu!

 » Nie samym chlebem żyje człowiek (Miłośnik Mogilna | 23-10-2020, 16:21:33)

Ten budynek ma duszę. Po remoncie może stać się wizytówką Mogilna. Nie tylko na dziś, ale również na przyszłość. Nawet dla tych, którzy tylko przejeżdżają przez miasto pociągiem. Magazyn dobrze koresponduje z Dworcem PKP, który również ma być rewitalizowany. Popieram pomysł Włodarza Miasta. Tak trzymać Panie Burmistrzu!

 » magazyn (edi | 23-10-2020, 16:03:45)

magazyn potrzebny jak koszula w d,,..innych wydatków burmistrz nie ma ???

 » Po co? (Piotr | 23-10-2020, 16:03:22)

Lepiej wieżę ciśnień można podremontować. Miała być naprawiana "systemem gospodarczym" jak zapewniał Ktoś, a wyszło jak zawsze

 » Po co (Cm. | 23-10-2020, 15:47:34)

Po co to nam? Zburzyć i nie rewitalizować... są ważniejsze rzeczy do zrobienia w mieście a nie jakiś magazyn - zachcianka burmistrza (kolejna...)

 » Powinna byc zaklad (Przemas | 23-10-2020, 15:44:25)

Powinny byc zaklady/sonda z pytaniem..Ile zabraknie kasy na remont tego cuda architektury..Ja obstawiam 1 mln. Obawiam sie ze ponownie my mieszkancy doplacimy do tej Mega Inwestycji w podwyzce podatkow roznych.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Parking tylko dla klientów (9)
 » Pożar w piwnicy (3)
 » Bitwa na kolory (5)
 » Samochód w jeziorze (9)
 » Więcej bezpiecznych przejść (9)
 » Nowy ambulans w Mogilnie (11)
 » Koncert formacji PRO8L3M (7)
 » Czujnik jakości powietrza (10)
 » Pijany jechał obwodnicą Mogilna (9)
 » Opaska zapewni bezpieczeństwo (4)
 » Odnowiony rynek w Gębicach (10)
 » Dachowanie w Olszy (3)
 » Zwłoki 49-latka w parku (13)
 » Kino plenerowe w Gębicach (3)
 » Wakacyjny rejs Rusałką (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ