Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Społeczeństwo

Zginęła od ciosów nożem

2020-11-11 22:34
 

W Kopydłówku w powiecie konińskim od ciosów nożem zginęła 28-letnia mieszkanka Ostrowa (gmina Strzelno). Sprawcą tej tragedii jest 29-letni mieszkaniec Kątna (gmina Mogilno).

Do zdarzenia doszło w środę, 11 listopada na drodze w miejscowości Kopydłówek w gminie Wilczyn (woj. wielkopolskie). Jak informuje Przegląd Koniński, 28-letnia Anna B. miała uciekać samochodem wraz z dzieckiem, a ścigać miał ją jej 29-letni partner Rafał S. W obawie przed atakiem ze strony mężczyzny kobieta wrzuciła swoje małe dziecko do przypadkowego samochodu zatrzymanego na drodze, a sama została śmiertelnie raniona. Po wszystkim 29-latek próbował popełnić samobójstwo. Został przewieziony do szpitala.

- Było dwóch bezpośrednich świadków zdarzenia, z którymi już przeprowadzono czynności. Jak ustalono - mężczyzna zadał kobiecie ciosy nożem, po czym w ten sam sposób próbował odebrać sobie życie. Z ranami kłutymi został przewieziony do szpitala, nie jest możliwe jego przesłuchanie. Prokuratura Rejonowa w Koninie przeprowadziła czynności procesowe, w szczególności dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczone zostały wszelkie ślady i dowody. Jutro zostanie wszczęte śledztwo w kierunku artykułu 148 par. 1, czyli zabójstwa - mówi w rozmowie z portalem przegladkoninski.pl Aleksandra Marańda, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Nie wiadomo na razie, jakie były motywy działania 29-letniego Rafała S. z Kątna. Kobieta i mężczyzna pozostawali w bliskiej korelacji, ale nie była to żadna formalna relacja. (I, przegladkoninski.pl | fot. OSP Dębówiec)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [69]» dodaj komentarz   

 » @UPS (Mogilnianin | 17-11-2020, 00:38:32)

A zebra to zwierzę, nie może oznaczać przejścia dla pieszych. Bełkot, to wypowiedź stworzona bez przykładania najmniejszej wagi do jej prawdziwości. Służy nie temu, by przekazać informację, lecz by wywrzeć wrażenie na odbiorcy. Wtrącanie do tej dyskuty, Kaje Godek jest nie na miejscu, a po tym co piszesz, wnioskuję, że nie znasz rodziny zabójcy, ani nic o nich nie wiesz. Ale fakt, masz prawo do bełkotu

 » do Mogilnianin (UPS | 16-11-2020, 23:04:01)

Chyba używasz nieprawidłowych określeń. Bełkot, to zaburzenie mowy i nie odnosi się do komentarza. Będę nadal pytać- gdzie są obrońcy życia już istniejącego, żeby pomóc w potrzebie? Schowali głowę w piasek, bo tak wygodnie.

 » do Ciekawe (UPS | 16-11-2020, 22:54:24)

Pytam gdzie ojciec dziecka, czyli Rafałka? Gdzie koleżeńscy sąsiedzi? Dlaczego tak osądzasz matkę, która została sama ze swoim problemem i nie umiała sobie poradzić. Gdzie Kaja Godek, wielka obrończyni życia poczętego, już chorego płodu? Gdzie pomoc plebana? Więcej pytań można by tutaj napisać, tylko jedno jest pewne. Nie przywrócą one życia młodej kobiecie.

 » @UPS (Mogilnianin | 16-11-2020, 21:40:36)

Twój komentarz, można określić jednym słowem - BEŁKOT.

 » Jutro pogrzeb o 11stej w Ostrowie (Szalona Andzia | 16-11-2020, 21:20:48)

Jutro pogrzeb w Ostrowie o 11stej

 » pytanie (UPS | 16-11-2020, 16:00:50)

Czy to było niepokalane poczęcie, że ten "nożownik" miał tylko matkę? Moim zdaniem, skoro mają takie istoty, niby ludzkie, się rodzić, to rozumiem, że wszyscy tu komentujący, wspierają aborcję, kiedy badania w okresie płodowym będą wskazywały na ten rodzaj choroby. Cóż winna matka, która podejrzewam, że została sama ze swoim problemem, czyli niepełnosprawnym synem. Gdzie Pani Kaja Godek?

 » Tragedia (Ktoś | 16-11-2020, 14:44:57)

Niewyobrażalna tragednia przede wszystkim dla tego małego dziecka,które już nigdy nie usłyszy ani nie zobaczy matki najważniejszej osoby w. Swoim zyciu .Jak sobie o tym pomyśle to aż mam ciarki .Oby zgnil w pierdlu tego mu życze

 » Do wszystkich (Maly | 16-11-2020, 07:23:27)

Jedza ty masz zje*any lep co ty k,,a mozesz wiedziec pierdusie patrz na swojom rodzine i na siebie

 » Do wszystkich (Maly | 16-11-2020, 07:00:20)

Zyje niech wie co zrobil moze nie wytrzyma i sobie cos zrobi psychol j,,,,y jego mamusia taka sama jak on rodzina ps,,,,,i kazdy jom zna za takie cos powini to samo zrobic do wora i do wody

 » Rafał c (Rafał | 15-11-2020, 18:43:35)

Czy chłopak zyje? Nie nie chodzi tutaj o to ze był nienormalny od dopalaczy. To zupełnie nie tak. Był taki już od szkolnych lat. Powinien się leczyć psychiatrycznie.

 » nie było przemocy (rodzina | 15-11-2020, 12:06:56)

Zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem że rodzina mordercy źle traktowała jego matkę.To są słowa tej kobiety.Niech powie jak traktowała rodziców swojego męża.To była bardzo dobra rodzina tylko weszła do niej jędza.Niech pokaże chociaż jedną osobę która się z nią przyjaźni.Mieszkam tu i znam ich wszystkich od dziecka.A tę kobietę to ludzie omijają szerokim łukiem-niezrównoważona to najdelikatniejsze słowo.

 » Morderca (Leon | 15-11-2020, 03:25:03)

Ja to myślałem , że ten typ jest tak poprany przez dopalacze, ale widzę po komentarzach , że nie tylko.

 » !!! (Mieszkaniec | 14-11-2020, 23:40:52)

Jak ktoś zna relacje i traktowanie kobiet w rodzinie mordercy ,to nie miejsce i czas na wywlekanie takich brudów. Co zrobiliście wcześniej aby matka nie była poniewierana ? Dzieciaki obserwowały sądząc że tak wygląda rola kobiety w związku ,tylko szkoda młodej dziewczyny - niech Ci ziemia lekką będzie.

 » Tragedia (Rutten | 14-11-2020, 22:37:41)

Typ zyje i bardzo dobrze bo teraz się nie wywinie Jego brat K kolejny psychol kilka razy juz Oszukal Przeznaczenie ale walić jego zabrać mu prawo jazdy aby inni czasem nie ucierpieli Kubica przy nim to Pikus niech Policja w końcu namierzy jego rajdy Zyczliwy

 » mieszkaniec (mieszkaniec | 14-11-2020, 14:57:13)

niech to będzie przestroga dla pań, zastanówcie się 10razy jakich lumpów bierzecie.

 » morderca (mieszkaniec | 14-11-2020, 09:55:33)

mamusia chroniła?, trzeba było przyjrzeć się jej samej, kto zna ten wszystko wie, szkoda młodej dziewczyny

 » Do wszystkich (Rudy | 14-11-2020, 07:55:31)

To sie wywinol od kary powinien do konca zycia miec to na sumieniu a ten niby co to widzial to tez dobry bo wcale nie zareagowal to jak kogos potracisz kogos na drodze to tez powiesz ze nie warto

 » tragedia (znajoma | 13-11-2020, 20:23:19)

dlaczego winicie nauczycieli za zachowanie tego bandyty,przecież celem nadrzędnym szkoły jest nauczanie,a rodziców wychowanie, a nie tylko prokreacja .Nigdy nie miał szacunku do nikogo,a mama na żadne propozycje szkoły nie zgadzała się.Ciągle obwiniała nauczycieli ,że nie mają serca dla synalka oraz wiedzy aby go uczyć.Jeżdziła ze skargami do naczelnika ,do kuratorium. Myślę,że już od wieku przedszkolnego jego miejsce było w Szerzawach ,a w wieku dorastania w ośrodku wychowawczym o specjalnym rygorze.

 » Kto jeszcze odpowie za morderstwo (Grześ | 13-11-2020, 19:20:30)

Skoro policja tam była wzywana nie raz dlaczego nikt nie reagował skoro jest przemoc ! Dlaczego mops nie reagował Dlaczego sąsiedzi nie reagowali Musiało dojść do tragedia aby ludzie zaczęli mówić ,z tego co czytam to działo się tam źle w tej rodzinie wiele lat ale oczywiście nikt nic nk widzi i nie słyszy . A jak stanie się tragedia bo zginęła czyjaś ,wnuczka ,siostra,córka i Matka mogła dziewczyna cieszyć się życiem wychować swoją córeczkę ale nikt jej nie pomógł ale teraz dużo ludzi ma dużo do powiedzenia Teraz idźcie na pogrzeb i zapalcie tej biednej dziewczynie znicz i się pomódlcie

 » Do mądrali.. (Mieeetek | 13-11-2020, 14:52:21)

No to mi mądrze wytłumacz w jakim celu 3 wozy strażackie do zabójstwa gdzie nic nie płonęło i żadne auto nie bylo uszkodzone??? No dawaj.. Mówicie, że nic nie zrobili.. Ile ludzi jadąc na zderzenie itp nie robi nic bo jest sparaliżowana. Ciekawe co byście zrobili przeciwko takiemu wariatowi w furii, który ma w tym momencie kilkakrotnie więcej siły niż każdy obok.. Powinien być powszechny dostęp do broni.. Zanim by się zamachnął dostałby strzał i po sprawie..

 » zabita nozem (eko | 13-11-2020, 14:16:45)

niestety ale muszę się zgodzić z wcześniejszym wpisem że to jego matka zrobiła mu największą krzywdę , ganiała do szkoły straszyła nauczycieli a jej synek był nie do ruszenia , -najlepszy ,niewinny-. Finał tego wychowania jest przerażający ale może to przestroga dla innych matek i nauczycieli oby w czas zareagowali .smutne że młoda matka przypłaciła to życiem,

 » Pytanie (.... | 13-11-2020, 14:05:30)

Chodza pogloski ze chlopak zmarl czy to prawda?

 » do tragedia (omg | 13-11-2020, 13:58:39)

Jestem ciekawa ile Ty byś z siebie dał/a będąc w takiej sytuacji. Najwiecej wiedzą i mają do powiedzenia ci, co ich to nie spotkało.. Moze wlasnie dlatego, ze żaden ze swiadków nie ruszył z pomocą nie mamy dwoch dodatkowych trupów.

 » moje skromne zdanie (smutne to wszystko | 13-11-2020, 13:55:15)

Czasu już nie cofniemy, ale to jest nauczka na przyszłość. Niestety prawda jest taka, że nigdy nikt skutecznie nie reagował na zachowanie R w szkole w Bielicach. Powinni się zająć nim, poszukać odpowiedniej pomocy. Z resztą nie tylko o nim jednym mowa, dobrze znam jego brata. Tej rodzinie w tamtym czasie naprawdę potrzebna była pomoc. Wiadomo, że matka widzi swoje dziecko w różowych okularach, ale szkoła powinna reagować.

 » wychowanie (ktoś | 13-11-2020, 13:47:48)

Mamusia chciała dla synalka jak najlepiej, na wszystko pozwalała, tuszowała zło, robił co chciał, pewnie mówiła "trudny wiek, wyrośnie". Zawsze winni byli koledzy, potem dziewczyna. Jak teraz ta nadopiekuńcza mamusia, która wychowała bezstresowo mordercę, bydlaka nie człowieka, może ludziom spojrzeć w oczy? Co powie bliskim zamordowanej dziewczynie? Popatrzcie ludzie wkoło siebie, czy gdzieś pod maminą spódnicą nie rośnie kolejny morderca. Może jakiś smarkacz robi co chce, ćpa, pije, nie chodzi do szkoły, jest wulgarny i chamski. Nie ma co czekać aż mama i tata przejrzą na oczy, czas zawiadomić kogo trzeba. A może szkoła też zajmie bardziej zdecydowane stanowisko. A może opieka społeczna, policja, kurator ?

 » Kozie spostrzeżenie mietka (Mądrala co zjadł wszystkie rozumy tylko nie swój | 13-11-2020, 12:57:27)

Faktycznie do zabójstwa powinien przyjechać ojciec Mateusz na rowerze.

 » Tragedia (Tragedia | 13-11-2020, 12:04:52)

Dziewczyna nie potrzebnie wychodziła z auta ale zapewne nie spodziewała się ze facet ma ze sobą nóż..który wiózł ze sobą w aucie czyli miał dużo czasu aby się zastanawic czy go użyć. Wybrał morderstwo. Być może to planował bo nie mógł sie pogodzic z prawda. Nie rozumiem tylko dlaczego nikt jej nie pomógł z świadków..

 » Ania (Niko | 13-11-2020, 11:47:39)

Wyrazy współczucia dla rodziców i rodzeństwa

 » dowszystkich (darud | 13-11-2020, 10:35:19)

tragedja a jak dziewczyna zglaszala wszedzie to nic z tym nie zrobili bo wy***ane mieli a teraz jak taka tragedia to sie wszyscy zes**li a policia nic nie warta a teraz wielcy policianci zygac mi sie chce

 » ? (Mieetek | 13-11-2020, 09:43:40)

Po co 3 wozy strażackie (zapewne osp) do zabójstwa?? To już robi się chore..

 » tragedia (rafal | 13-11-2020, 08:55:11)

Dlaczego tak się stało?Rafał to człowiek z głębokimi zaburzeniami,powinien być leczony (najlepiej w zakładzie zamkniętym)ale mama na to by nie pozwoliła.(robiła wszystko żeby synek skończył normalną szkołę-a normalny nie był.Rozzłościć mogło go wszystko nawet ptaszek przelatujący.Ania długo z nim wytrzymała aż postanowiła wariata opuścić -może ratować swoje małe dziecko.Ale tego już psychol nie wytrzymał.Spoczywaj Aniu w pokoju

 » Tragedia (Rafał | 12-11-2020, 22:17:01)

Chodziłam z Rafałem do klasy przez pewien czas. Dokuczał innym oraz nawet nauczyciela. Potrafił wyjść z klasy i trzasnąć drzwiami czy tez wyzwać koleżankę od grubej świni przy nauczycielce. ...Bylo widać ze coś w jego głowie się dzieje.... Nie jestem psychologiem ale na pierwszy rzut oka było widać ze miał ostre zaburzenia emocjonalne. Owszem był dość przyjazny kontaktowy ale wyróżniał się... Był poprostu inny. Dlatego mnie jakoś nie specjalnie dziwi to ze dopuścił się takiego czynu. Można było to powstrzymać juz dużo wcześniej....

 » Do Kasia (Ja | 12-11-2020, 21:59:42)

A co cie to interesuje jak sie Ania nazywała sensacjii szukasz???

 » Do wszystkich (Znajoma | 12-11-2020, 20:49:13)

Szanowni Państwo znałam dziewczynę osobiście bardzo miła,sympatyczna osoba.znalam również chłopaka i tak - w towarzystwie bardzo sympatyczny opiekuńczy czlowiek. Niestety jak się okazuje to tylko pozory. Czytam "czym go sprowakowala"" i naprawdę nie mogę tego zrozumieć.zyjemy w związkach małżeńskich,w związkach partnerskich kłócimy się nieraz powiemy coś czego później żałujemy pewnie też prowokujemy ale moi drodzy czy się zabijamy..NIE.ludzie się rozstaje czasem w zgodzie czasem nie ale się nie zabijają....mam nadzieję że morderca dostanie należytą karę.Tu Aniu spoczywaj w spokoju. Twoje dzieciątko choć powinno być w domku z Tobą, pewnie już jest w dobrych rękach....

 » Do Kasia (Mogilnianin | 12-11-2020, 19:50:56)

Anna B, gdybyś ją znała, to już byś wiedziała o kogo chodzi. Szukasz sensacji? Zginęła dziewczyna, zginęła, bo zaufała psycholowi i pozwoliła mu zbliżyć się do siebie. Kochała go, a on ją zaszlachtował, ten misiek, którego tak pieszczotliwie nazywała.

 » Czytam Tomek (obserwator | 12-11-2020, 19:27:16)

Ale powiedzenie ,to jest przykład .Modli się pod figurą a diabła ma poskóra ,-dużo jest takich psycholi !!!Takiego zabujce to powinni LINCZOWAĆ anie ratować - szkoda miejsca w Szpitalu ,-żeby na takich robić.Napewno się gdzieś żaliła na psychola ale tacy to zastraszają,-bezbronna kobieta .A policja to wcześniej żadnych zgłoszeń przemocy niemiała ???. TO są,.,,opużnionne działania policji i prokuratury i pobłażliwość SĄDU .

 » Ania (Kasia | 12-11-2020, 18:23:19)

Jak nazywała się Ania? Jest w moim wieku myślę że mogę ją znać. Spoczywaj w pokoju.

 » Powołanie. (turysta | 12-11-2020, 17:37:12)

Pytam,kiedy Polska stanie się 57 krajem wykonującym karę śmierci,za takie zbrodnie???Gratuluję i życzę dobrego samopoczucia świadkom zdarzenia,że tak "pomogli" Kobiecie.Również gratuluję i życzę dobrego "samopoczucia" nauczycielom,dyrektorom szkół,do których uczęszczała ta tchórzliwa kanalia.Wszystkim,którzy znali ofiarę,Jej sytuację również życzę dobrych snów,wspaniałego samopoczucia.Aż nie do uwierzenia,że nikt nie pomógł tej Kobiecie.Wyrazy współczucia Bliskim,Rodzinie.

 » Doceń co masz... (pezet | 12-11-2020, 17:28:14)

Co takiego zrobiło mu dziecko, ktore też chciał zabić... To nie czas na dyskusję a wyciągniecie wniosków... Zacznijcie ze sobą rozmawiać, komunikacja i chęć zrozumienia - wsparcia to niewiele, a może AŻ tyle. Taki dobry chłopak wszyskim mówił "Dzień dobry", do koscioła chodził,na takiej podstawie oceniasz człowieka? przestań myślec stereotypowo, albo zacznij myśleć. Łatwo oceniac innych przez pryzmat tego co mówia inni durni ludzie,a wystarczy porozmawiac, zapytać... kKtoś wie jak pomóc dziecku? Dzisiaj nisko jest niebo...

 » Do Joker (Obserwator | 12-11-2020, 16:00:57)

Ja jestem katolikiem i wyborcą PIS, jestem też mężem i ojcem i jakoś nie podniosłem ręki, ani na żonę, ani dzieci. Staram się żyć nie krzywdząc innych, sam często obrażany, chociażby przez takie wpisy jak twój. Kościół nie namawia nikogo do zabójstwa, wręcz przeciwnie

 » Kara śmierci przywrócić (Ooooojjjjj | 12-11-2020, 14:58:53)

Kto nie zna tej rodziny to ma szczęście biedna dziewczyna szkoda jej życia bo w tej rodzinie kobiety są niczym tylko do pracy i sypialni taka prawda nic do ukrycia

 » Do czyste pole (miki | 12-11-2020, 13:47:06)

Kraj ten jest nienormalny przez takich jak ty młodzi chcą pracować a dostają groszę, rolnictwo upada a taki ziomuś jak ty przejmuję się patologią ona czy on winny na co to komu. Życie

 » Świadek (Matka | 12-11-2020, 13:25:21)

Dlaczego nikt z tych świadków nie pomógł tej kobiecie tylko patrzył jak ten bydlak ją zabija

 » do koleżanka (rafał | 12-11-2020, 13:02:29)

Nauczyciele mieli prawdopodobnie związane ręce.Rafał miał na wszystko papiery co dziwne większość z prywatnych praktyk.Pewnie już załatwiają żółte papiery.Aniu spoczywaj w pokoju.

 » Kara Śmierci (A | 12-11-2020, 12:59:28)

Kara śmierci powinna być wprowadzona dla ludzi którzy zabiją drugą osobę. Wykonywana forma kary jest w 56 krajach. Powinien taki człowiek ustać przed wyrocznią i poczuć się jak druga osoba której to zrobił.

 » Farmer (Rutten | 12-11-2020, 12:52:45)

Niech zgnije w pierdlu co by się niewydazylo nie powinien tego zrobić

 » Do Tomek (Azja175 | 12-11-2020, 12:22:49)

Czys Ty sie z ujem na lby pozamienial?? Bo do kosciola chodzil?? Widac kazdy psychol moze tam isc. Ten z**** zabil mloda dziewczyne, dobrze ze dziecku NIC sie nie stalo. Zyczysz mu powrotu do zdrowia?? Predzej zeby mu w celi z doopy jesien sredniowiecza zrobili. A Ty sie chlopie zastanow zanim napiszesz kolejny taki goowniany komentarz. Czym ona my zawinila?? Z tego co ja slyszalam to koles byl ciachniety.

 » Ania (S.K. | 12-11-2020, 12:18:55)

Ania była wspaniałą osobą. Spoczywaj w pokoju kochana. Wyrazy współczucia dla rodziny. Powinna być kara śmierci dla tego gn**a.

 » Świadek (Ktoś | 12-11-2020, 12:13:55)

Skoro było dwóch naocznych świadków to dlaczego nikt tej dziewczynie nie pomógł jak widział co się dzieje

 » Rafał (Koleżanka | 12-11-2020, 11:48:26)

Rafał był już niezrównoważony w gimnazjum. Nie raz wyzywał i poniżał koleżanki oraz nauczycieli. Rzucanie krzesłami, stołami, obelgi... nikt z nauczycieli w Bielicach nie reagował. Do dzisiaj pamietam jak się zachowywał w stosunku do mnie... Powinien już wtedy trafić do jakiejś szkoły specjalnej. Może to da nauczycielom do myślenia, aby na takie zachowania reagować, bo później może to doprowadzić do tragedii. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.

 » czyste pole (123 | 12-11-2020, 11:11:57)

Samotna Matka jest bezbronna w tym kraju. To Wy taki stworzyliście wspaniały kraj, co tam najlepiej strajkować ze sie nie opłaca ziemniaków sadzić!

 » Chodził do kościoła i co? (Joker | 12-11-2020, 10:06:03)

Kościółkowi katolicy. Wyborcy pis. Modla sie by potem bić żonę, dzieci a nawet zabić. W większości to hipokryci.

 » zabita nozem (eko | 12-11-2020, 09:52:05)

;oby doszedł do zdrowia; co ty wypisujesz ,Anna straciła życie, dziecko matkę ,stuknij się w łeb. Masakra !

 » Do Tomek (Do Tomek | 12-11-2020, 09:21:20)

Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania człowieku on zabił niewinna osobę i zabrał matce dziecko nieważne czy chodził do kościoła czy nie jak widać wszystko w człowieku ukryte i ty jeszcze piszesz żeby doszedł zdrowia powinien siedzieć w pierdlu do końca życia o chlebie i wodzie

 » zabita nozem (eko | 12-11-2020, 09:10:32)

jeśli to jest ten człowiek o którym myślę,to chodzenie do kościoła mu nie pomagało raczej psycholog albo psychiatra, to się ciągło juz od szkoły .Co wy ludzie amnezja !!!! !!

 » Jak można.... (Ada | 12-11-2020, 09:06:34)

Jak można formułować pytanie w stylu "co ona musiała zrobić że posunął się do tego....ludzie nie wini się ofiary. Ludzie sami decydują. Ogromna tragedia co najmniej dwóch rodzin. Jednak uważam że ofiara jest ofiarą a kat katem... ogromne wyrazy współczucia dla bliskich, Aniu byłaś wspaniałą dziewczyną.

 » Psychika (Marekk | 12-11-2020, 09:04:04)

Taką zbrodnie popełnił i nikt nie widział, że jest psychiczny?? Taki człowiek nie powinien funkcjonować wśród ludzi!! W końcu nie będzie, ale kosztem życia bezbronnej kobiety!

 » Niech zgnije w pierdlu (Kamila | 12-11-2020, 08:58:25)

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego czynu! Zastanawialiście się:”co ona musiała mu zrobić, że posunął się do tego??” Pewnie chciała odejść od tego psychopaty i nie dziwie się! Jak można być takim człowiekiem, żeby gonić z nożem matkę z małym dzieckiem??!! Skad tacy ludzie psychiczni się wgl biorą? Niech gnije w pierdlu sk....czysyn!!

 » Do Tomek (Grzegorz | 12-11-2020, 08:58:07)

Zastanów się człowieku nad sobą i udaj się do specjalisty bo chyba też musisz mieć nierówno pod sufitem, że usprawiedliwiasz morderstwo.

 » (*) (Ola | 12-11-2020, 08:44:56)

Dobrym człowiekiem? Dobry człowiek nie zabija! Nie ma na to wytłumaczenia! Żadnego! Zabił matkę maleńkiego dziecka! "coś musiało go wyprowadzić z równowagi"???!!! Żart?!? Musiał mieć pokryta psychikę i to po całości! Często takie osoby właśnie kryją się pod maską "jaki to ja jestem święty,dobry,miłosierny". Taki święty a nie wiedział,że tylko Bóg ma prawo życie nam odebrać? Święty,dobry nie ma co. Szkoda młodej dziewczyny,maleńkiego dziecka i rodziny. Nie dobry chłopak a zwykły śmieć zniszczył rodzinie życie a młodej dziewczynie odebrał. Kara śmierci powinna zostać przywrócona!

 » przecież (Tomek | 12-11-2020, 08:10:22)

Rafał był zawsze takim dobrym i pogodnym człowiekiem, co niedziela w kościele na Mszy Św. to nie podobne, musiało naprawdę coś się stać, coś go bardzo wzburzyć, że stracił kontrolę. Bardzo mu współczuję, oby doszedł do zdrowia jak najszybciej.

 » .... (max | 12-11-2020, 07:35:25)

Ogromna tragedia. Nikt nie zasługuje na taki los.

 » Zbrodnia (Masakra | 12-11-2020, 06:33:25)

Co takiego ona mu zrobiła, że on sie posunął do takiego stopnia.. w głowie mi się to nie mieści!!!

 » Ania (Ja | 12-11-2020, 00:00:53)

Aniu spoczywaj w pokoju. Byłaś wspaniałą dziewczyną.

 » . (Kitka | 11-11-2020, 23:47:14)

Biedne dziecko ;( w jakim bylo wieku ? Strasznie mi przykro.. brak slow na to co sie dzieje na tym świecie.. co ta kobieta musiała czuc.

 » [*] (Znajoma | 11-11-2020, 23:29:12)

Biedna Ania nie zasluzyla na taki koniec az nie chce sie myslec jak mozna zrobic cos takiego czlowiek niezrownowazony psychicznie powinien za to dostac dozywocie a znajac polskie prawo uznadza ze byl niepoczyralny w chwili zbrodni wyrazy wspolczocia dla rodziny Aniu na zawsze pozostaniesz w mej panieci taka jaka bylas na codzień pogodna i usmiechnieta Spoczywaj w Pokoju....

 » Refleksja (Daria | 11-11-2020, 23:19:07)

A pomoc dla ofiar przemocy w powiecie mogileńskim zlikwidowana, cóż kolejna "trafna" decyzja władzy.

 » . (Gitarzysta z zespołem | 11-11-2020, 23:15:42)

O cie h.., ale tragedia.

 » Spoczywaj spokojnie (Xxx | 11-11-2020, 23:15:02)

Co to za po..b zabić kobietę nooo ku..a niech cierpi ten człowiek teraz za to co zrobił nawet niech cierpi 100 razy mocniej wyrazy współczucia dla rodziny tej kobiety

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Teren zagrożony ptasią grypą (0)
 » Nielegalny towar "spod lady" (8)
 » Papierosy i tytoń bez akcyzy (3)
 » MOGILNO: Pierwszy lottomilioner (14)
 » Internetowe licytacje na WOŚP (1)
 » Zbierają pieniądze na operację (2)
 » Pamiętaj o prawidłowych danych (0)
 » Czwarty raz złamał prawo (8)
 » DĄBROWA: Wykupią prywatny NZOZ (9)
 » Powstanie nowoczesne targowisko (27)
 » Zimowy konkurs fotograficzny (0)
 » Zderzenie z dzikiem (3)
 » Bezpieczniej na drogach (7)
 » Kompromitujące zdjęcia radnej (112)
 » WOŚP w Mogilnie (28)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ