Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

WOŚP w Mogilnie

2021-01-16 00:31
 

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mogilnie organizuje akcję "Latający wolontariusz", którą poszerza o internetowe aukcje i wpłaty w ramach eSkarbonki 29. Finału WOŚP.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mogilnie organizuje akcję "Latający wolontariusz", którą postanowił poszerzyć o możliwość dotarcia do instytucji i prywatnych firm.

- Jeżeli jesteście zainteresowani taką formułą to zaproście nas do siebie. W terminie od 25 do 30 stycznia w dogodnym dla Was terminie podjedziemy ze skarbonką. Chcemy przez to w dobie ograniczeń dotrzeć do chętnych, chcących wesprzeć zbiórkę dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy XIX finału WOŚP - informuje Mogileński Dom Kultury.

Kontakt telefoniczny akcji "Zaproś nas do siebie" - 52 315 24 80, osoba do kontaktu Jan Szymański.

AUKCJE

Już od jakiegoś czasu MDK otrzymuje upominki z przeznaczeniem na licytacje. Jedyną dostępną formą będzie licytacja internetowa. W piątek, 15 stycznia zostały opublikowane pierwsze przedmioty do licytacji na profilu MDK na Facebook-u.

Po wylicytowaniu przedmiotu lub usługi należy wpłacić pieniądze w ciągu 24 godzin po zakończonej aukcji do eSkarbonki: #231 Mogileński Dom Kultury. Każdą wpłatę trzeba zaopatrzyć w dane takie jak na Facebook'u - imię, nazwisko lub nick i nazwę wylicytowanego przedmiotu, bądź usługi. Po wpłacie organizatorzy obowiązkowo proszą o wklejenie linku do wpłaty ze strony eskarbonka.wosp.org.pl/ta33x6 lub zdjęcia screenshot z potwierdzeniem zapłaty w komentarzu. Dopuszczalne jest również poinformowanie w komentarzu sztabu MDK, że wpłata została dokonana, jednak zajmuje to więcej czasu.

WPŁATY

MDK startuje z eSkarbonką 29.Finału WOŚP. Już dziś można wrzucić do niej dowolną kwotę. Trzeba tylko wejść na stronę www.eskarbonka.wosp.org.pl/ta33x6 i postępować według wskazówek. Dla WOŚP do eSkarbonki zbiera #231 Mogileński Dom Kultury. Wpłaty przez eSkarbonkę są bezpieczne, ponieważ trafiają do WOŚP przez zaufanych operatorów płatności internetowych.

- Bardzo dziękujemy, to właśnie dzięki Twojej hojności możemy wesprzeć zbiórkę dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. A dzieci mają szansę na pokonanie choroby i nowe, lepsze życie. Wszystkie dokonane wpłaty będzie można odliczyć od podatku w zeznaniu rocznym - zachęca Mogileński Dom Kultury. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [36]» dodaj komentarz   

 » Fundacje (Jola | 27-01-2021, 12:24:56)

Każdy może założyć sobie fundację i zatrudniać kogo chce i żyć jak pączek w maśle. Życzę powodzenia Ja już pierwszą kwotę wpłaciłam i super się czuję z tym.Pozdrawiam

 » Do Jola (Mieeetek | 26-01-2021, 19:48:45)

Kilka razy sam byłem wolontariuszem, wspieram co roku i będę wspieral zawsze. Jednak prawda jest taka, ze ktos ma wygodny sposób na życie ue dla siebie, córek , zięciów itd.. Jakies fundacje Melon, Mrowa itd pelną jakąś role, do ktorej potrzebny jest zarząd itd, ktory za darmo tego nie robi... I nie ma co udawac, ze sie tego nie widzi. Mnie tez drazni to ze ktos nie wykonuje postanowien sadu bo widocznie z jakiegos powodu nie moze tego zrobic.. Mozna tez miec rozne emocje, sam nie trawie kaczystow, ale jako osoba publiczna nie powinien wypowiadac sie jak cham..

 » Do Jola. (PODATNIK | 26-01-2021, 17:14:45)

Czego boi się Owsiak, że nie wykonuje postanowienia sądu zobowiązującego go do dostarczenia dokumentacji księgowej !?????

 » Do Podatnika (Jola | 26-01-2021, 07:32:39)

Ja bym też nie podawała bo troll to troll i nic więcej. Bardzo fajnie nie odpowiedziałeś na moje pytania i nawet to rozumiem bo miliony osób wspomagają a ci co wierzą w teorie spiskowe i tak nie zmienią zdania. W niedzielę walczymy o jak najlepszy wynik.Pozdrawiam

 » Tak ,Tak sądy mają różne możliwości.... (PODATNIK | 25-01-2021, 18:12:37)

Mają ....ale dla Kowalskiego....To dlaczego Owsiak nie wykonuje postanowienia sądu i nie dostarcza dokumentacji księgowej do sadu lub kurki nie odda za pomawianie .

 » Do Podatnik (Jola | 25-01-2021, 12:50:44)

A to dziwne bo sądy majæ różne możliwości żeby dostać to co chcą. A tak na marginesie ten pan to zwykły internetowy troll. Szkoda że nie napisałeś że ta wygrana dotyczyła nazwania go nierobem A napisz też wszystkim ile razy przegrał i jakie kwoty musiał zapłacić. Ten człowiek najpierw obrażał Lecha Kaczyńskiego,później Komorowskiego, Tuska i Owsiaka i teraz jest tak zwanym obrońcą religii smoleńskiej. Dla mnie i wielu innych człowiek bez autorytetu byle o nim mówili i pisali.Pozdrawiam już w niedzielę zbieramy na dobry cel.

 » Do Jola. (PODATNIK | 24-01-2021, 16:29:55)

Pytasz komu Owsiak ma przedstawić dokumenty ? Postanowieniem sądu wydanym w toku rozprawy Owsiak został zobowiązany do przedłożenia sądowi dokumentacji dotyczącej rozliczeń finansowych jego działalności w ramach WOŚP . Sąd zamierzał przeprowadzić dowód na okoliczność prawidłowego rozliczenia się z pieniędzy zebranych od ludzi ! Żądanego rozliczenia nie przedłożył ! DLACZEGO !!!!????? Matka kurka w swoich artykułach wskazuje te różnice i duże rozbieżności . Nie zgadzają się miliony . Dlaczego dyrygent boi się podania Kurki do sądu za upublicznianie tych rozbieżności ???????

 » Do Podatnika (Jola | 23-01-2021, 18:20:08)

No jeśli ma dokładnie udokumentowane to musiał mieć dostęp do dokumentów. Komu ma udostępnić dokumenty? Sądowi? z tego co wiem to kontrolę odpowiednich instytucji nic nie wykazały. A Matka kurka to jakiś specjalista czy tylko wróg Owsiaka?

 » Do Jola. (PODATNIK | 23-01-2021, 16:51:03)

Szkoda ,że nie chcesz zapoznać się z artykułami Matki kurki dokładnie udokumentowane i pokazujące rozbieżności różnice w rozliczeniach WOŚP przez okres kilkunastu lat. Pytam więc Ciebie ; dlaczego Owsiak nie wykonuje POSTANOWIENIA SĄDU i od lat nie udostępnia dokumentacji księgowej dot. rozliczeń SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI ?????!!!! Co ma do ukrycia dyrygent ? Dodam jeszcze przy okazji Matka kurka ma za sobą wygrane w sądach kilka spraw z Owsiakiem . Tu nie chodzi o zniechęcanie do wzajemnej pomocy . Tu chodzi o równe reguły gry i równe traktowanie !

 » Kto ponosi koszty organizacyjne tego amoku ? (WIRUS | 22-01-2021, 17:48:44)

Kto odpowiada za zdrowie wolontariuszy i pracowników domu kultury opłacanych z pieniędzy PODATNIKÓW ?

 » dotacje (leon | 22-01-2021, 13:16:06)

"Według wyliczeń portalu OKO.Press, od od listopada 2015 roku, czyli objęcia rządów przez PiS, do lipca 2019 roku do różnych instytucji związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem trafiło z publicznych pieniędzy co najmniej 214,2 mln złotych". I dobrze wiadomo, że to nie koniec. No dalej "podatnicy i księgowi", jak jesteście tak dociekliwi, sprawdźcie rozliczenia. Powodzenia życzę.

 » do Jola (Swistak | 22-01-2021, 12:39:47)

Podpisuje sie pod tym. I gdyby byly jakiekolwiek nieprawidlowosci to Jarek ze Zbyszkiem by go w nocy przy swietle kamer jedynej slusznej telewizji z domu wyprowadzili. Nie chcesz nie dawaj i zamiast jazgotu obejrzyj transmisje z Torunia...

 » Do wszystkich krytykujących WOŚP (Jola | 22-01-2021, 11:13:46)

Oczywiście macie prawo to robić. Rozumiem, że tymi wpisami chcecie zniechęcić do wpłacania i to też ok. Tylko niestety Wasze argumenty mnie i wielu innych nie przekonują bo: -kim jest internetowa postać Matka Kurka? Dla mnie to żaden autorytet. Dziś każdy może zadawać pytania i obrzucać błotem drugiego bo jak to mówił klasyk w jednym z filmów zawsze coś sie przyklei. -na pewno wiecie, że każda fundacja ma statut i tam dokładnie jest opisane ile kasy idzie na działalność i to jest zgodne z prawem. -zapewne wiecie, że wiele dzieci polityków ma własne fundacje i dostają granty od państwa -wszystkie fundacje są kontrolowane i gdyby WOŚP miał cos na sumieniu to ta władza by szybko problem załatwiła -jeśli komuś się nie podoba światełko do nieba i jazgot to może przełączyć kanał w telewizji i oglądać to co lubi bo każdy ma prawo wyboru -1% z podatku to też podatki, które państwo łaskawie pozwoliło obywatelowi dać na cel jaki sam wybiera. Ja wspieram. Pozdrawiam -

 » Orkiestra (Dr. Zwi | 21-01-2021, 20:09:43)

Jeżeli ma wszystko ok dlaczego nie pokaże dokumentów? To że pomaga, dobra fajnie, każdy chyba lubi pomagać bo jesteśmy dobrym narodem. Czy dacie mi 100 w imię pomocy wiedząc, że do potrzebujących trafi załóżmy 70 zł. Pachnie mi to dobrym biznesem.

 » Do miłośników dyrygenta..... (PODATNIK | 21-01-2021, 20:06:16)

Polecam lekturę : Matka Kurka blog art." ....rodzina Owsiaków na swoim "....oraz inne dot. rozbieżności finansowych wośp ?

 » Do Jola (PODATNIK | 21-01-2021, 19:22:29)

Nie nic nie mówię o zlikwidowaniu fundacji pomagającym w ciszy i bez zbędnego medialnego jazgotu w stylu "róbta co chceta " ! Nadto dlaczego dyrygent nie ujawnia dokumentacji księgowej zgodnie z postanowieniem sądowym ? Co jest obowiązkiem każdej fundacji ! Również co rok można wpłacać pieniądze z odpisu podatkowego na dowolnie wybraną fundację z internetowej krajowej listy tych organizacji . To tańsze rozwiązanie i nie angażuje gminnych pieniędzy wypracowywanych przez PODATNIKÓW a trwonionych na zorganizowanie tego jazgotu w tym i na idiotyczne światełko do nieba !!!!

 » Do Podatnika (Jola | 21-01-2021, 13:06:04)

Według Twoje rozumowania należałoby wszystkie takie organizacje zlikwidować bo Państwo załatwi wszystko.Jeżeli ten promil uratuje jedno ludzkie życie to ja jestem za i daję kasę ze spokojem.Pozdrawiam

 » SŁUŻBĘ ZDROWIA UTRZYMUJĄ PODATNICY !!! (PODATNIK | 21-01-2021, 12:25:35)

Ciężką pracą PODATNICY UTRZYMUJĄ W NASZYM KRAJU SŁUŻBĘ ZDROWIA . Nie żaden OWSIAK !!!! Jego " udział"= UŁAMKOWI PROMILA to ciężka praca dzieciaków i młodzieży nie do końca świadomej w czym brała udział . To czysta socjotechnika medialna i jazgot z udziałem sprzyjającej propagandy ! Czas spojrzeć prawdzie w oczy .Za organizowanie gminnych sztabów wośp płacimy MY WSZYSCY ! BEZ PODANIA RZETELNYCH DANYCH O GMINNYCH KOSZTACH ORGANIZACYJNYCH TYCH IMPREZ ZAFAŁSZOWANY JEST ZAWSZE KOŃCOWY WYNIK OGŁASZANY Z WIELKIM HUKIEM PRZEZ dyrygenta !!

 » Podatki (Jola | 21-01-2021, 08:32:06)

My podatnicy płacimy na wiele bzdur czy nam się podoba czy nie.WOŚP kupuje sprzęt do najbardziej potrzebujących szpitali, szkoli dzieci z udzielania pierwszej pomocy to ja tego bym bzdurą nie nazwała. Ktoś nie ma ochoty niech nie daje a ja na pewno wesprę te działania. Pozdrawiam

 » Kto ponosi koszty organizacyjne tego amoku ? (księgowy | 20-01-2021, 19:10:53)

Ile kosztuje PODATNIKÓW organizowanie imprezy dla owsiakowej orkiestry . Ile kosztuje PODATNIKOW idiotyczne światełko do nieba ???? Czy nie lepiej wpłacić te pieniądze wystrzelane(zmarnowane) do nieba na rzecz szpitala powiatowego ? Przecież nikt tego nie zabrania !!!Kto odpowiada za zdrowie wolontariuszy zagrożonych wirusem cowid ? Owsiak za tę imprezie ni płaci ! Płacimy my PODATNICY ! Owsiak zbiera kasę z puszeczek !

 » WOŚP (Stan | 20-01-2021, 10:59:40)

A ja popierałem,popieram i będę popierał do końca świata i o jeden dzień dłużej Ostatni rok był u mnie super to troszkę więcej wpłacę kaski

 » Cwaniactwo i bezkarność Owsiaka. (wośp | 20-01-2021, 05:45:20)

Niech ktoś wytłumaczy, dlaczego Owsiak olewa wyroki sądowe nie udostępnia stosownych dokumentów dotyczących finansów jego rodzinnych spółek?

 » Ściema (Miko | 19-01-2021, 21:03:51)

Zal mi tych naiwnych, ktorzy wrzucaja do puszki i mysla ze te pieniadze zasilą szpitale. Zasilą ale zwlaszcza kieszenie przyjacioł rudego Jurka. Młodzi nie dajcie sie omamić. Lepiej wpłaćcie na fundacje budzik jak macie tak wielkie serducho.

 » Wspieram (leon | 19-01-2021, 16:54:41)

"Psy szczekają, karawana idzie dalej"

 » Kto odpowiada za zdrowie ..... (Mieszkaniec | 18-01-2021, 22:57:46)

Kto odpowiada za zdrowie wolontariuszy działających w sztabach orkiestry WOŚP oraz za zdrowie pracowników domu kultury opłacanych z naszych PODATKÓW , lecz działających na rzecz fundacji dyrygenta !

 » WOŚP (kazio | 18-01-2021, 15:09:08)

W tym roku odłożyłem 1200 zł. na ten cel.A dla kiecowych mam propozycję zatrudnienia,przy "obsłudze"mopa.

 » A ja wpłacę (Paweł | 18-01-2021, 11:54:42)

Im więcej nagonki przez PiS i Tvppis tym ja chętniej i więcej dorzucę do puszki. W tym roku będą to na pewno z 2 tyś zł.Pozdrawiam malkontentów i hejterów. Ale najbardziej tych zaangażowanych w zbiórkę i tych wspierających. Nie dajmy się i rœbmy swoje bo dobro zawsze wraca.

 » do mieszkaniec (kacper | 18-01-2021, 11:20:42)

sam się naćpałeś błędy spowodowane pisane słownikiem,powyżej masz sprostowanie baranie

 » WOSP (Kecaj77 | 17-01-2021, 20:20:45)

Wiem że będzie ban.... WOŚP to tylko biznes Jurka...

 » śmieci (podatny od Judasza | 17-01-2021, 17:43:00)

A,do tych "spacerujących" z błyskawicami po uliczkach "grajdołka", dotrzeć,dojechać,do tych (bez)radnych,którzy wówczas sobie selfie robili,no i tych "lojalnych",co otrzymali "dotacje" na prowadzenie działalności.Zapewne coś wrzucą,tylko fotkę Im zrobić,bo tak lubią,mają parcie na "szkło".Sam,nie mogę dać temu "zbieraczowi puszkowemu",bo operatorzy "blokują"dostęp do portali,jak to w USA robią.Mają to już widać "opanowane".

 » Do Kacper . (Mieszkaniec | 16-01-2021, 23:19:44)

Żydzi przeszkadzają Ci w Waszynktonie ??? Czego się naćpałeś chłopie ????

 » jAKIM PRAWEM..... (PODATNIK | 16-01-2021, 23:13:46)

Na jakiej podstawie prawnej urzędnicy - pracownicy Domu Kultury w Mogilnie zatrudnieni i opłacani przez PODATNIKÓW pracują na rzecz prywatnego biznesu ? Kto i kiedy poda do publicznej informacji koszty tej działalności ? Złoty MELON , MRÓWKA CAŁA , JASNA SPRAWA ,Szadowy młyn ....KIEDY DYRYGENT DOSTARCZY DOKUMENTACJĘ KSIĘGOWĄ ZGODNIE Z POSTANOWIENIEM SADOWYM ? Kto odpowiada za zdrowie wolontariuszy w czasie pandemii ?

 » WOŚP (kacper | 16-01-2021, 20:20:28)

MUSZĘ SPROSTOWAĆ SWÓJ WPIS ZE WZGLĘDU NA BŁĘDY SPOWODOWANE PRZEZ SŁOWNIK. Tak więc jeszcze raz bardzo się cieszę, że zbiórka jest tak dobrze zorganizowana. Wiem, że będzie to ciężka praca w tym systemie dla organizatorów- którzy stanęli w tym roku przed ciężkim zadaniem. Dom Kultury zawsze był dobrze przygotowany na WOŚP. Wierzę, że i tym razem ta inicjatywa, się uda. Sam, ponieważ nie mogę uczestniczyć jak co roku w zbiórce obiecuję. że ze znajomymi wpłacimy na tak szlachetny cel pieniądze. życzę najlepszego....

 » WOŚP (Kacper | 16-01-2021, 16:39:11)

wspieram zbiórkę i na pewno się dorzecza!. Żydzi organizatorom dużo siły i wiedzę w Waszyngtonie a przede wszystkim ludzi dobrego serca.

 » też nie zamierzam (dickbook | 16-01-2021, 15:32:21)

'

 » Licytacja (Jimmy | 16-01-2021, 11:20:08)

Chętnie bym wziął udział w licytacji ,ale nie mam i nie będę miał nigdy Facebooka!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Koncert z okazji Dnia Kobiet (0)
 » Pożar budynku gospodarczego (4)
 » Kolejna zbiórka gabarytów (2)
 » Patrolowali tereny leśne (3)
 » Małgosia potrzebuje pomocy (2)
 » Wystawa na Dzień Kobiet (0)
 » Niska temperatura w hali? (23)
 » 30 lat Black Red White (0)
 » Stworzą plany zagospodarowania (8)
 » W szpitalu nie będzie apteki (11)
 » Bezpieczne przejścia do remontu? (3)
 » Rezygnacja radnego Molendy (27)
 » Dwie koncepcje obwodnicy (43)
 » Remontują drogę powiatową (5)
 » Powstaną nowe punkty świetlne (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ