Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

STRZELNO: Koncepcja budynku

2023-12-04 19:37
 

Urząd Miejski w Strzelnie przedstawił koncepcję powstania nowoczesnego budynku usługowego z zapleczem sanitarnym na Placu Świętego Wojciecha.

Wspomniany budynek ma powstać na Placu Świętego Wojciecha w Strzelnie i służyć mieszkańcom i turystom.

- Z radością dzielimy się z Wami pasjonującym projektem, który będzie kształtował oblicze naszego pięknego Strzelna w nadchodzącym roku 2024! Planujemy stworzenie trzykondygnacyjnego, nowoczesnego budynku usługowego z zapleczem sanitarnym na Placu Świętego Wojciecha. To miejsce ma służyć zarówno mieszkańcom, jak i turystom, którzy odwiedzają urokliwe norbertańskie Strzelno. Projektowany z poszanowaniem lokalnej architektury, budynek będzie łączył w sobie nowoczesność z historią naszego miasta, tworząc unikalną atmosferę - poinformował dziś Urząd Miejski w Strzelnie. (I | graf. facebook.com/umstrzelno)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [9]

 
   » KOMENTARZE [23]» dodaj komentarz   

 » cena (chłop | 14-12-2023, 14:42:25)

podajcie jako rzetelna redakcja ile kosztował ten projekt!! i jaki koszt budowy , w projekcie to na pewno jest wyliczone

 » inne (bzdura | 14-12-2023, 14:38:13)

potrzeby ma Strzelno , Radni chyba nie mają rozumu, drogi dziurawe, brak przedszkola bezpiecznego przy rądzie dzieciaki wdychają spaliny aż miło Bezradni ) przedszkola, czy żłobka ale publicznego a nie prywatnego . Radni niedługo wybory jak tak myślićie to zmiana potrzebna

 » Budynek (czytelnik | 12-12-2023, 08:22:13)

Ten kto projektował ten budynek oderwany jest chyba od rzeczywistości. Nijak on się wpisuje w odniesieniu do zabytkowych budowli sakralnych. Jak można nowoczesność łączyć ze stylem romańskim. Na taki bzdurny pomysł mógł tylko wpaść Chudziński. Zalecam trochę lektury z zakresu architektury budownictwa oraz planowania.

 » .... (R | 11-12-2023, 17:58:03)

Koncepcja super.Tylko problem w tym że w Strzelnie brak zakładów pracy.Kto zostanie tam zatrudniony?.Będzie ogłoszenie w PUP czy to tylko praca dla wybrańców?.

 » Okazja (mk11111111111 | 11-12-2023, 09:20:44)

Radni głosują bez chwili refleksji - tak było za Matczaka i jest za Chudzińskiego. Pani Walkowiak - przewodnicząca Komisji Budżetowej za Matczaka nie wiedziała o długach miasta ??? A teraz tylko łapki podnoszą za maksymalnym podnoszeniem podatków. Dla nich tylko kasa się liczy. Bezwstydnicy. To też powstaje za nasze(w części) podatki.

 » Znajomości do ktoś itp. (Strzenianin | 08-12-2023, 02:21:04)

Znajomości się liczą widać to po pracownikach ZAZ u pana burmistrza który wkręcił wszystkich po znajomości u niego i jego ludzi tak uważam a dlaczego? Bo ci ludzie wcześniej nigdzie nie pracowali byli bezrobotnymi chyba? Wątpię żeby pracowali jak dzisiaj w zazie siedzą z miotełkami na ulicy nie można iść gdzieś indziej? Każdego wybór i poparcie szefa. A może tak na budowę albo do ochrony albo? Za gospodarczego do prywatnej firmy . No ni huhu nie da rady dlaczego? Bo są po zanajonosci wkręcani hahaha może do fabryki? Też nie no co ? Nie dadzą rady tacy dobrzy są na ulicy a na zakładzie się nie da ? Podejrzana sprawa jak dla mnie i zgadzam się plecy się liczą a nie że ktoś jest w czym lepszy czy gorszy. Zobaczymy co będzie za pięć lat jak pana chudzinskiego nie będzie na stołku czy niepełnosprawni będą popierani i jego osoby? Pożyjemy zobaczymy. Nie ma lepszych na dzisiaj. Hahaha z

 » Zarobki do ktoś i reszty (Strzelnianin | 08-12-2023, 02:11:08)

Zarobki ? Pomyślcie ,że te zarobki to duża zasługa PiSu przez lata podnoszącego minimalną krajową. Obudzony elektorat Platformy i politycy będą to kontynuować żeby nie stracić rządu w państwie. Chyba tak jest co? Gdyby PiSu nie było przez 8 lat to co by było Pan Tusk Hołownia sld i zrobili się dobrzy dla narodu lepsi od PiSu po szkodzie czyli przysłowiowo Polacy mądrzy po stracie hahaha szkoda że zwykli z przysłowia a nie mądrzejsi czyli przed szkodą.trudno brawo za mądrość chociaż po fakcie. Lepiej późno niż wcale hahahaha

 » mieszkaniec (abc | 07-12-2023, 18:37:17)

A Twoje myślenie skończyło się w czasach komuny? A unia skąd bierze pieniądze? To są wszystkich czyli niczyje, tak jak za komuny. Może potrzeba w Strzelnie pare ukrytych talentów z MDK. Znowu warto wybudować budynek za ciężkie pieniądze żeby przychodziła garstka "widzów".

 » do mieszkaniec (ktoś | 06-12-2023, 22:21:58)

Zobaczymy czy będziesz jeździł samochodem jak tak unia wprowadzi wytyczne i zakazy używania samochodów na tradycyjne paliwo. Jestem ciekawy czy będzie Cię stać na kupno samochodu elektrycznego. Poza tym w Strzelnie czy okolicach jakie masz zarobki na przedziale minimalnego wynagrodzenia, mało kto tu zarabia zdecydowanie więcej. Tylko nie pisz mi że może powinienem skończyć szkołę . Bo takie szkoły posiadam. W Strzelnie możesz mieć studia i jak nie masz znajomości to i tak nie ma szans. Udało się Tobie to się ciesz ale to nie oznacza że każdy ma tyle szczęścia

 » do xyz (mieszkaniec | 06-12-2023, 13:21:25)

Ten budynek powstanie dzięki Unii Europejskiej, stąd są pieniądze , do Nicku: xyz, w jakiej epoce żyjesz?zrób sobie prawo jazdy i kup samochód , w tych czasach to nie problem, nie rozczulaj się nad sobą, tylko zrób coś ze swoim życiem, o jakie perspektywy ci chodzi?nikt nic za darmo nie dostaje , trzeba samemu pracować na swój dobrobyt żeby żyć na poziomie, w większym mieście trzeba też dobrze zarabiać , inaczej grozi wegetacja od 1 do 1 każdego miesiąca.

 » Zal (Henek | 06-12-2023, 00:23:48)

Żal wam du.ę ściska....tylko ujadają...jak miło poczytać. A co tam w Mogilnie? Jeziorach? Bida? Przegląd stołów wigilijnych w jeziorach, tłok jakich mało! Malutkie bezmózgie ludziki...każdy komentarz krytyki daje do myślenia! W Strzelnie się dzieje, dużo i dobrze się dzieje. ....słyszeliście to? Ten trzask? To wasze dupska :D

 » Rozwijające się miasto (xyz | 05-12-2023, 22:27:05)

Wszystko pięknie , z jednej strony luksus z drugiej średniowiecze , nawet nie ma jak na zmiany dojechać do Inowrocławia czy Mogilna w Strzelnie nadal brak ścieżek rowerowych. O młodych ludziach nie wspomnę gdzie nadal wyjeżdżają z tej " Małej ojczyzny " w poszukiwaniu lepszych perspektyw życia. Może warto pomyśleć jak zatrzymać młodych w tej "Małej ojczyźnie "Z tego co widzę ludzie o mniejszym standardzie życia są zbędnym balastem dla tego miasta.

 » No jak to po.... (abc | 05-12-2023, 20:49:01)

Taki gs w Strzelnie.

 » Inwestycja krytyka (Katolik | 05-12-2023, 18:39:46)

Dobry pomysł powinni jeszcze w centrum miasta jakąś toaletę publiczną zrobić bo potrzeby ludzie fizjologiczne mają a brak takiego miejsca. Nie biorąc pod uwagę tej lipy toytoy na cmentarzu gdzie też powinno coś być od dawna bo cmentarz duży i odwiedzany. Nie mam się gdzie wypowiedzieć na temat gwiazd disco polo i jarmarku więc tu się wypowiem . Zespoły które zagrają na rynku jako gwiazda wieczoru to są dobre do pijaków alkoholików i patologii polskiej z wsi którzy o dobrej muzyce nie mają pojęcia.albo ludzi którzy nie znają się na dobrej muzyce może nie widzą jeszcze że to zwykła prosta sztuka szanuje artystów i nie chce ich obrazac chodzi mi o dorosłych młodzieży i dzieci nie liczę bo jest różna i dorasta. Takie moje zdanie. Żeby tam iść i tego słuchać.. nawet za darmo nie chce nie mój styl. haha nie żartuje znam takie osoby co uwielbiają taką muzykę wcale nie mają dobrej opinii . Co tam tam disco polo live i nachlany jak bąk chodzę od rana do nocy pan burmistrz dobrze trafił ... to dobra melodia. Z całym szacunkiem nie wszystkich chce wyśmiać artysta to artysta sam nie umiem lepiej i szanuję sztukę i tych ludzi. Ale disco polo to prosta muzyka dla prostych ludzi taka jest prawda przeważnie pijanych którzy na trzeźwo nie potrafią się bawić. Nie ma tam głębszego przesłania ,sensu.Słowa krytyki i moje poglądy. Nie chcę psuć zabawy i imprezy jak ktos lubi to uszanuje. W końcu to gwiazdy ze sceny disco polo w małej miejscowości zawsze to duża atrakcją.

 » a czy (Dariusz | 05-12-2023, 14:43:32)

znajdzie się miejsce na siedzibę Towarzystwa Historycznego w Strzelnie?

 » !!! (Olo | 05-12-2023, 14:35:44)

Panie Chudziński dość tego - kiedy obiecany przez Pana remont drogi od Rzadkwina do granicy z powiatem inowrocławskim? Nie ma kasy by wyremontować raz na 50 lat 1,3km drogi - a na pierdoły się zawsze znajdzie...

 » !!! (Zdzichu | 05-12-2023, 14:31:17)

"ma służyć zarówno mieszkańcom, jak i turystom, którzy odwiedzają urokliwe norbertańskie Strzelno" - hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!

 » super (Bareja | 05-12-2023, 12:51:39)

I to jest świetna koncepcja. Ale tu jest jezioro..a nie jezioro się przestawi. A serio , bardzo dobra koncepcja.

 » projekt (archon | 05-12-2023, 12:50:59)

No no to ile $ na zaprojektowanie juz wydano?Naprawde nie ma innych potrzeb w Strzelnie?

 » po co ?? (camelopardalis | 05-12-2023, 07:06:36)

Bez chwili refleksji podnieśli podatki na maksa to mają z czego. Znajomy skomentował hasło Strzelno to wielka rzecz na Strzelno to miasto wielkiego hałasu ( jadąc ulicą Michelsona)

 » ... i nazwijcie go giees zbożowy (Ivopiwo | 05-12-2023, 05:07:14)

Jak wszystko zrobione to można sobie pozwolić

 » ? (Mieeetek | 04-12-2023, 22:51:50)

Ale po co?

 » bogaci (ziomal | 04-12-2023, 22:27:36)

Widocznie mają kasy ful.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Rozrywkowy początek wakacji (0)
 » Otwarto strefę kibica (1)
 » Podziękowanie (0)
 » 2 jednostki OSP z dofinansowaniem (18)
 » Dzień Dziecka w Czarnotulu (1)
 » Prezes Mogilno Sport odwołany (39)
 » Zlot w Chabsku (0)
 » Straciła ponad 77 tysięcy zł. (10)
 » Poszukiwani członkowie rady (13)
 » Śpiewają, bo lubią (0)
 » Sala sportowa w Wójcinie (3)
 » Rowerowy zakaz (6)
 » Za szybko o 63 km/h (6)
 » MOGILNO: Utrudnienia w ruchu (5)
 » Po kontroli trzeba oddać 1,8 mln zł (43)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ