Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Jeziora Wielkie - Kryminałki

Bójka owiana tajemnicą

2021-04-13 21:13
 

Na początku kwietnia w miejscowości Wola Kożuszkowa doszło do bójki m.in. z udziałem obywateli Ukrainy. Do dziś o zdarzeniu oficjalnie niewiele wiadomo, a mieszkańcy gminy domagają się nagłośnienia tej sprawy.

Do naszej redakcji zgłosiło się wielu Czytelników, którzy e-mailowo i telefonicznie informowali nas o bójce w Woli Kożuszkowej. W związku z tym pierwsze kroki w celu otrzymania informacji w tej sprawie skierowaliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

KPP w Mogilnie potwierdziła jedynie, że dnia 3 kwietnia miało miejsce zdarzenie w Woli Kożuszkowej z udziałem obywateli Ukrainy. Jednocześnie odesłano nas do Prokuratury Rejonowej w Mogilnie, której miały zostać przekazane materiały dotyczące tego zdarzenia.

Niezwłocznie, czyli 6 kwietnia wystosowaliśmy zapytanie prasowe w formie kilku pytań na oficjalny e-mail Prokuratury Rejonowej w Mogilnie. Wiadomość ta została wysłana z wymaganym potwierdzeniem dostarczenia. Do dzisiaj nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Wiemy jedynie, że wysłany przez nas e-mail trafił do adresata i został przeczytany tego samego dnia, ponad godzinę po jego wysłaniu.

AKTUALIZACJA! Od mieszkańca Woli Kożuszkowej, u którego doszło do zdarzenia wiemy, że do sytuacji miało dojść o godzinie 9:00. Z tej relacji wynika, że w tym zdarzeniu uczestniczyło trzech obywateli Ukrainy, Ukrainka i wspomniany mieszkaniec Woli Kożuszkowej. Obcokrajowcy mieli przyjechać do mężczyzny z groźbami spalenia jego domu i pozbawienia go życia. Mieszkaniec gminy Jeziora Wielkie we własnej obronie miał obezwładnić napastników. Jeden z Ukraińców miał następnie uciec w stronę Wójcina. Policjantom miało nie udać się go odnaleźć, a obywatela Ukrainy miało znaleźć dwóch braci mieszkańca Woli Kożuszkowej. Po czym został on przekazany do radiowozu policji. Na miejsce zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego, z uwagi na krwawienie. Z informacji, jakie nam przekazano - wszyscy byli przytomni. Dodatkowo mężczyźni, którzy przekazali Ukraińca policjantom, zostali aresztowani na 48 godzin. Obywatele Ukrainy mieli także na piśmie poświadczyć, że bracia mężczyzny nic im nie zrobili. Jak się dowiadujemy - sprawa ma mieć tzw. "drugie dno".

Gdy otrzymamy oficjalne stanowisko od organów ścigania, zaktualizujemy powyższy artykuł. (AS)

AKTUALIZACJA!

15.04.2021r. - 14 kwietnia Prokuratura Rejonowa w Mogilnie poinformowała, że nadzoruje dochodzenie prowadzone przez Komisariat Policji w Strzelnie o czyn z art. 189 § 1 kk, do którego doszło 3 kwietnia na terenie gminy Jeziora Wielkie.

- Z uwagi na interes postępowania na jego obecnym etapie dalsze, szczegółowe informacje aktualnie nie zostaną udzielone - informuje Rita Kubiak, Prokurator Rejonowy w Mogilnie.

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [159]» dodaj komentarz   

 » Wojt (Dawid | 28-04-2021, 07:54:47)

Ja tez jestem z Wojcina, i pisz za siebie. Nie będę na niego głosował i tyle bo wstyd za kogoś takiego. Niech klepie auta bo to mu dobrze wychodzi.

 » Ciemnota (Do jakies wiki | 27-04-2021, 19:55:59)

Na jakiej podstawie twierdzisz ze w wojcinie jest ciemnota.jest to bardzo nie taktowna opinia jakiejs osoby o nicku wiki!!!myslisz ze my nie lubimy wojta!mylisz sie bardzo!on jest wporzadku wie co ma robic I robi to dobrze!!taki komentarze glupie zapewne pisza osoby ktorym zal zapewne straconych szans,lewych przerwanych interesow,smieci,przegranych wyborow itd.my go wybralismy I bedziemy darka bronic!mamy tylu mieszkancow ze nastepne wybory tez wygra-proste,nie zyczymy sobie oczerniania naszej miejscowosci I nas mieszkancow wojcina.

 » mataczenie (krzysztof | 27-04-2021, 11:58:50)

Sprawa śmierdzi na odległość. Zobaczymy co z tego wyniknie .

 » Wójt? (do Zbyniu | 27-04-2021, 01:08:20)

W wyborach na wójta głosowało 30% uprawnionych, tzn ponad połowa , bo 70% go NIE CHCIAŁA. Ale wg demokracji jest wybrany. Nie ma z czego się cieszyć.Tak piszecie o rodzinie C. Dlaczego go na tym zajściu nie było? Nie chciał pomóc?

 » WÓJCIN ( miszkaniec | 26-04-2021, 12:13:26)

Ludzie jaka zawiść i zazdrość przez was przemawia, szykanujecie ludzi nieznając prawdy i nawet nie chodzi mi o ten gorący temat bo gdy tylko sie coś pojawi to jak sempy na padline kyóry macniej który złosliwiej,Wtym przypadku pewnie wójt odsunoł od ciepłej posadki kogos od korytka, odsunoł matactwo ujawnił ze tak sie naraził na te wpisy nawet i pewnie naj wiecej opisuja go ludie z wojcina penie jak by napisac nazwiska to by trafł w dziesiątke, ktoś pisze, ze wójt sie nie stara o dofinansowania ,no widać jaki ktoś jest nie doinformowany bo wiekszość inwestycji jest dofinansowana widocznie ktoś mało interesuje sie inwestycjami a wiecej CMGi zeby coś napisać ;ktoś pisze ze wojt nic nie robi no to jest slepy bo tyle co ten wojt zrobił to zaden,no wiadomo Pan Maruszak oddawał długi i chwała mu za to ale ostatnji ,to miał złych kumpli i doradców bo nic zabardzo nie robił tyklo z dziedzicowi zabardzo dał sie panoszyć i co wyszło ,,, Wojcie zazdroszcza Ci ze masz tak zgranych braci bo ciekawe jak by podobna sytuacja zdarzyła sie u tych pisarzy czy by odrazu rodzenstwo im pomogło i czy oni by poszli na pomoc Tak Panie wojcie ludzka zawisc ,Ale fakt faktem taka sytuacja nie powinnna miec miejsca i nie w taki sposób powinnna sie rozegrac , Mam nadzieje ze wyciągnie Pan lekcje z tego co sie wydarzyło, szkoda waszych rodzin ze muszą być tak szykanowani przez takich ludzi jak tu sie udzialają wpisami a podobno najwiecej nie zyczliwych w wójcinie po którymś wpisie ktos sie wypowiada w imieniu całej wioski Widocznie zamało pan tam zrobił HA HA,Zagłosuje na Pana jak Pan bedzie kandydował bo widze ze nareszcie coś sie dzieje w tej gminie nie tylko w Jeziorach i wojcinie, jak za inne kadencje i jestem dumny a,,,ze jest ktoś kto liczy sie z kazdym,oby tak dalej,,,TYLKO BEZ BUJEK

 » WÓJCIN (WIKI | 26-04-2021, 11:45:14)

Jak moze jedna osoba pisać w imieniu całej miejscowosci cymbał totalny, no chyba ze ma podpisy ze wójt ma sie wyprowadzic jaka ciemnota panuje w tym wojcinie

 » Wstyd za takich - Są znani - można było poleńizować (ABC | 25-04-2021, 18:46:52)

Czytam te komentarze i widać nie uczćiwych obrońców CCCC. Mataczenia całej sprawy od samego początku . Najważniejszym światkiem jest ta Ukrainka od samego początku ,innych nie potrzeba poszukiwać , są zbędni .Sami się Ukraincy nie pobili . Jak było tyle krwi ,to oświadczenia są zbędne -lub wymuszone ??? Wszystko zależy od sprawiedliwej P . PROKÓRATOR !

 » Wojt (Tom | 23-04-2021, 21:41:55)

Znam wojta jw dobrze.to jest dobry chlopak.widze co robi dla dobra tej gminy.pochodze z wojcina ale ponad 15lat mieszkam w warszawie I interesuje sie swoja mala ojczyzna.dajcie spokoj nakrecanym tematem bojki.w zyciu sa wazniejsze tematy

 » kabaret (wójcin | 23-04-2021, 21:13:54)

tak sie chyba nie zdarza w żadnej gminie wójcie opuść gminę i do Gaju a gdzie to wiesz taka jest rada od mieszkańców Wójcina

 » Wojt (Wójcin | 23-04-2021, 20:01:25)

Wójt który tylko siedzi i pilnuje krzesła A nie zdobywa funduszy , nie kontroluje swojego terenu gminy to nie Wójt . Siedzieć i brać kasę , być bierny - to już twoich dwóch poprzednich włodarzy mieliśmy i co mieliśmy . Umarzania podatki tym najbogatszym A my biedni płacilismy. Teraz jest młody , przedsiębiorczy , pracowity . Zresztą widać to po jego życiu prywatnym . Mi ten Wójt odpowiada A jeśli komuś NIE , to niech nie głosuje na Niego .

 » bójka gminnej ,, elyty (Nata | 23-04-2021, 15:19:34)

Tak naprawdę to wybory wygrali dzięki śmieciom i obietnicom.A Urząd funkcjonuje z rozpędu dzięki sekretarz i pracownikom bo kiedy dzwonię to wójta nie ma w pracy. Takiemu to dobrze.

 » Bójka (Hejka | 23-04-2021, 12:41:52)

Komentarz ! Nie znam , nie oceniam ludzi (Elity jezioro W ) , fakt jest faktem ! Ktoś kto nie panuje nad emocjami, kolokwialnie mówiąc nie panuje nad sobą ! Grosza nie jest wart a tym bardziej zaufania wyborców !

 » chamstwo (mieszkaniec | 23-04-2021, 11:36:24)

Roman może daj przykład i podpisz się z imienia i nazwiska, skoro wymagasz tego od innych . Ja uważam,że to skandal i tyle .

 » Do mieszkanca (Zbyniu | 23-04-2021, 11:12:47)

Wygrac 3/4glosow to jest nie lada wyczyn . A złośliwe komentarze pisze ta pozostała 1/4. To oczywiste .

 » Przystojniak (Nicki | 23-04-2021, 11:08:10)

Może nie mają powodu być zazdrosni, bo do grona urodziwców nie należysz.

 » Bójka (Mieszkaniec | 23-04-2021, 09:18:18)

Ciekawy jestem jednego. Kto na nich głosował skoro po komentarzach widać że ludzie z okolicy tak ich nienawidzą! Jeszcze trochę i braciszki jak Boryna na wozie z gnojem zostaną wywiezieni z wsi.

 » UK (Mag | 23-04-2021, 08:51:14)

Ja też mam kontakty z ukrainkami, ale zawsze za siebie płacę nigdy żaden mąż mi się nie skarżył, a tym bardziej na chatę nie walił z całą załogą a o oświadczeniu nie wspomnę. Po prostu wszystko trzeba robić z klasą. A tu proszę elyta z zaścianka.

 » bójka (Roman | 22-04-2021, 21:05:52)

Od razu tez widac kto pisze złośliwe komentarze

 » Bójka (Darek | 22-04-2021, 21:01:46)

Ale jaja, co za wstyd dla gminy JW

 » Bójka (Waldus | 22-04-2021, 20:41:20)

Ale Panowie się wkurzyło na słowa prawdy i wydali długie oświadczenie!!! Brawo wszyscy już w to wierzą, totalne bzdury jakby nikt ich nie znał. A w gminie jw jak się nic nie działo tak się nie dzieje. Takie zachowanie to wstyd dla ludzi na takich stanowiskach. Od razu widać kto pisze komentarze w samoobronie

 » Do Hd (Zdziwiony | 22-04-2021, 19:57:14)

To potwierdza fakt , że tam chodziło tylko o nagonkę na CCCC , skoro innych świadków , niezależnych nie przesluchano. CHORY KRAJ , CHORE PRAWO , SZKODA CHLOPAKÓW I tyle w tym temacie .

 » brawo (krzysztof | 22-04-2021, 18:23:45)

Brawo Gass , dobrze napisałeś w cywilizowanym Świecie. To wydarzenia przypomina Amerykę z czasów dzikiego zachodu.

 » Do jezioranin (Roman | 22-04-2021, 18:05:58)

Jezioranin: jak mogli mu cos zrobić jak napisali oświadczenie ukraincy ze nic takiego nie miało miejsca???? Jestes albo tak pustym i tępym facetem albo typową plotkarą spod sklepu na wsi. Ktoś zaraz będzie pisał jakie majtki noszą ci bracia bo czasami myślę że tacy ludzie jak ty wiedzą więcej o kims niż o sobie samym. Zaraz wydasz tom powiesci kryminalnych. Puknij się w głowę trochę. Myslisz ze nikt nie darzy sympatią tych rzekomo winnych? Serio myslisz ze by sami pisali komentarze? Jak ich znam to oni się śmieją z tych bzdur co piszesz ty i reszta. A co do bicia kobiet to jeszcze nigdy nie widziałem zeby któraś z ich żon czy partnerek miala podbite oczy. Co do bójek bo czytam tu też i takie komentarze to nigdy nie widziałem zeby ktorys z nich prowokował do bicia. Raczej stawali w obronie kumpli i rodzeństwa. I taka jest prawda. Pan Darek jest z partii PIS i niestety jest sam. Ale podziwiam go za to jakim jest człowiekiem i wójtem. Jedyny Wójt w dziejach gminy który zawsze z każdym porozmawia i stara się pomóc. Jego tam nie było!!!!!! A i co do nagrań jakiś z kamer, nie ma na zadnym nagraniu zeby Pan Łukasz lub Pan Krzysztof się bili!!!!!!! Za oszczerstwa tez jest paragraf imbecyle. Jak macie jakiś problem to proszę każdemu z nich powiedzieć prosto w oczy a nie wylewać tutaj jakies żale i pomówienia. Bo znajac życie te oszczerstwa piszą 3 osoby tylko........ niektórzy wiedzą jakie.... I wiedzą czemu to piszą.....poczekajmy az cos sie wyjaśni i wtedy sobie piszcie co tam chcecie. Ale proszę nie pisać ze ten Ukrainiec lezy w szpitalu bo nie leży!!!!!! Jezioranin wez rozpęd i przy*eb dobrze w ścianę to może trochę otrzeźwiejesz

 » Szpital (Dziewczyna | 22-04-2021, 17:39:45)

Jezioranin idz do tego szpitala, zrob zdjęcie temu Ukraincowi i wtedy uwierzymy ze jest w szpitalu. Bo naprawdę bawią mnie juz te plotki. Ciekawe czy by tak długo w szpitalu leżał bez ubezpieczenia.... nie siej kłamstw bo na to policja tez znajdzie paragraf ha ha ha

 » Sfałszowane wybory (gasss | 22-04-2021, 14:54:25)

Ciekawe co za dowcipniś podpisał się gazik? Nie wiedziałem, że mój antypisizm jest tak znany, że aż ktoś będzie chciał go skompromitować =) JW i okolica to kwintesencja pisuaru,tu nie trzeba takich trików jak w wyborach na pierwszego Adriana kraju =) Wpisy zwolenników władzy są tak durne, że nie ma sensu podejmować z nimi dyskusji! W cywilizowanym kraju dyskusja czy osoby publiczne powinny ganiać po polach za obcokrajowcami byłaby zupełną abstrakcją=)

 » bójka (XD | 22-04-2021, 14:18:01)

Wszyscy piszą że ich tam było czterech a nikt nie napisze ze byla tam osoba obca, której w ogóle nie przesluchano a policja ją widziała bo byla przy tym zdarzeniu. Boże, ludzie te plotki wam cos nie wychodzą. DNO

 » Smieci (Tom | 22-04-2021, 13:46:12)

Kto tymi bzdurami kreci!moze braklo komus miejsca na ...smieci w tej gminie!

 » Wstyd za takich polityków (Jezioranin | 22-04-2021, 13:09:57)

Oj komentarze piszą w swojej obronie a wszyscy już ich znają ze po trupach do celu i biją kobiety to co za problem pobić Ukraińców. Chołota i tyle..... Ukrainiec jeszcze w szpitalu dziś to słyszałem. Ciekawe gzie zarzut za pobicie, w pałukach już info od prokuratury jest wiec to prawda co zrobili. Oby doczekali się wreszcie sprawiedliwości.!

 » Przepisy (Nierozumiejący | 22-04-2021, 10:57:48)

Czyli skoro Ki L wręczyli policję , przekazali uciekiniera policji to zamiast ZATRZYMANIA OBYWATELSKIEGO zrobił się paragraf Pozbawienie wolności . I niewinni zostali skazani . Ale tęgie głowy musiały nad tym myśleć . Oj chwała im za to i tylko spier. Z takiego kraju . Sądzę , że Ł skoro pracuje w Areszcie to musi znać przepisy prawa karnego i wątpię żeby sam na siebie i brata paragraf skręcił .Ta sprawa śmierdzi z daleka , oj będą komuś łapska smierdziały bardziej niż błoto i śmieci .

 » Bójka (Jerzy | 22-04-2021, 09:21:48)

Wy chyba czytać że zrozumieniem nie potraficie , zapraszam do podstawówki by się nauczyć czytać że zrozumieniem , choć teraz to zdalne nauczanie to przypuszczam , że i tak niczego byście się nie nauczyli . W Art. Jest napisane czytelnie , że Ukraińcy złożyli pismo że bracia nic im nie zrobili . A skoro napisali to pismo powinno być w prokuraturze czy na policji wątpię aby ta informacja była zmyslona. I zachęcam do ponownej lektury Pałuk i analizy Art. A potem się wypowiadajcie A nie robicie nagonkę na niewinnych ludzi , których społeczeństwo wybrało . Czyli społeczność gminy dąży ich zaufaniem i poparciem . Ja też na Nich głosowałem i ponownie oddam na Nich głos jeśli będą startować w kolejnych wyborach . Choć kiedyś też oberwalem od jednego z nich , ale to były młode kudłate lata . Mogę potwierdzić z doświadczenia , że nigdy nie prowokowali bójki , zawsze stawali za sobą murem od najmłodszych lat . Wodzu jestem z Wami .

 » Do zamiatanie (Rozbawiony obywatel | 22-04-2021, 09:18:10)

Watpie aby ktorys z braci pisal komentarze. Oni mają gdzies na szczęście co kto pisze. I skończ pisać tak jak ta mądra Jola ze gościu lezy w szpitalu kretynie bo nie leży. Jola ci numer załatwi i zadzwoń do niego. Ciemnogród

 » mataczenie górą!!! (zamiatanie | 22-04-2021, 08:49:39)

Oj jak czytam te komentarze (wykluczając te pisane przez cccc)to wygląda na wielkie mataczenie od początku SŁAWNI BRACIA I policja .Zero nagłośnienia.Prokuratura nic nie wiedząca(rusza po napisaniu artykułu).A gdzie izolacja wszystkich cccc aby nie mataczyli.Człowiek leży w szpitalu a śledztwo powoli się samo umorzy .Sory taki mamy klimat.

 » Boks (mma | 22-04-2021, 08:34:55)

ten radny moze otwrzyc szkole samoobrony "Wal..i..Duś "

 » Bójka (Karolina | 22-04-2021, 07:45:06)

Prymitywy, żałosne kto rządzi w naszym rejonie. Mam nadzieje ze podadzą się do dymisji

 » Ale przemoc bandycka (tolo | 21-04-2021, 22:31:04)

Tak samorządowcy -działają , tylko dla siebie .Najlepsza fucha ,bez odpowiedzialności. Samemu krocie z budżetu brać ,wyborcy się nie liczą .Winnym płacić w naturze CIELESNEJ!.To jest przemoc -bezprawie ,które powinno być karane !!!Bez powodu Ukrajnka by znimi nie przyjechała .A teraz matactwo ??? Tak uczćiwi samorządowcy nie powinni rozwiązywać problemów . Wstyd dla braci CCCC POGARDA !!!!

 » JOLA (Jerzy | 21-04-2021, 22:10:04)

Oj Jola Jola Jola skąd Ty masz takie informacje . Czym Ty swiecisz informatorom bo na pewno nie inteligencją ?

 » do Jola (abc | 21-04-2021, 21:13:29)

Jesli znałaś jego historie i historie Ukrainki to mogłaś Ukraińca odpowiednio pokierować,gdzie ma sie udać żeby ten problem rozwiązać.

 » bójka (Gerenimi | 21-04-2021, 20:11:55)

W Warszawie jest Jolanto droga. Nie siej plotek jak nie wiesz tez gdzie on jest bo jesteś pusta tak jak inni co piszą plotki. Jak tak Ci go zal to niech Ukraincy co u ciebie pracują dadzą tobie numer do niego i zadzwoń z troski i się spytaj Pani z Caritas Polska ha ha ha. Żałosna jesteś

 » ooo (mieszkaniec | 21-04-2021, 19:37:01)

Policja powinna sprawdzić logowania telf.osób biorących udział w bijatyce .Wtedy było by wiadomo gdzie kto był w dniu 3. kwietnia. Wtedy okaże się kto mówi prawdę.

 » Szpital (Jola | 21-04-2021, 16:12:25)

Nie chodzę do niego do szpitala ale u mnie pracują Ukraińcy i bardzo dobrze go znają. Co ty piszesz w jakim domu jest jak on tu domu nie ma. Jest w złym stanie w szpitalu. To nie było pobicie tylko skatowanie kilku jednego. Żal człowieka przyjechał uratować kobite a co go spotkało .

 » Szpital (Chlopak | 21-04-2021, 14:28:18)

Tej Jola, a ty do tego ukrainca chodzisz z paczuszkami do szpitala? Bo z tego co mi wiadomo to on dawno jest już w domu a nie w szpitalu, więc proszę tempa kobieto nie pisz bzdur bo sama się ośmieszasz. Gdyby był ktorys karany to np nie bylby wójtem, lub klawiszem w areszcie. Myśl trochę

 » JOLA (Idzi | 21-04-2021, 14:20:14)

JOLA co Ty za bzdury piszesz , puknij się porządnie A potem pomyśl. Jak żartujesz w wyborach musisz dostarczyć dokument z Sądu o niekaralności. Inaczej nie wpisze Cię nawet na listę. Jak czytam te komentarze , to większość są tak denne , że wstyd że Pan Bóg dał takim ludzią nawet mózg bo rozum byłby dla nich marnotractwem.Mózg ma każdy nawet sroka A rozum niestety , jak widać po istniejących komentarzach tylko nieliczni.

 » bójka (Jan | 21-04-2021, 14:00:35)

Nie dziwię się Ukraińcowi, bo żaden normalny facet by sobie na to nie pozwolił. Ale nie przewidział ,ze spotka się z taką niecywilizowaną osobą.Wstyd dla całej gminy.

 » Bójka (Jola | 21-04-2021, 13:32:52)

Byli karani o to nie raz wiec mogą siedzieć wszyscy i powinni bo Ukrainiec jeszcze nie wyszedł ze szpitala. A nagranie jest jedno z domu prywatnego a drugie od tej Ukrainki Waldusia. Oby za to zapłacili bo dosyć już ludzi skrzywdzili. Jeden za drugim idzie ale poświęcenie normalnie medal im dać. Ja jak wszyscy w tym umoczeni to idą żeby się nie wydało. Tacy są za sobą ze nie raz się kłócili i to oficjalnie na sesji i bili się między sobą. Penie to prawda żeby normalni ludzie się wystraszyli bo myślą głową a nie siła mięśni. Co to za prestiż pobić kogoś i być z tego dumnym. Zadzierali z Ukraińcami to maja

 » Chłopaki lubią się bić i kobiety.. (Lucy | 21-04-2021, 13:21:23)

Swoją drogą szkoda by ich było , gdyby lubili mężczyzn . Za przystojni są , żeby się zmarnował takie geny . A że w mordę komuś kiedyś dali , przynajmniej widać że chłopak i z ikrą i w rurach nie chodzą .

 » Policja (Mango | 21-04-2021, 13:02:37)

Jak teraz będę widział , że kogoś biją, okradają i policja będzie szukała swiadķów . To ja powiem że nic nie widziałem , straciłem chwilowo zmysły. Bo jeszcze mnie oskarzazy policja , że nie pomogłem ofierze i znajdą na mnie paragraf.

 » bitka (bob | 21-04-2021, 12:35:16)

Odebrać funkcje które pełnią,tak z kapelusza ich nie napadł,widocznie sobie zasłużył.

 » lokalna gazeta (prasa | 21-04-2021, 11:52:29)

A tak swoją drogą dlaczego gazeta pomorska nic o bójce nie pisze ? Czyżby należała do Obajtka?Czy to jest pisowska gazeta?A może zainteresowani robią wszystko aby dalej nic nie wyszło?Ludzie straca zaufanie do takich gazet!!!

 » bójka (Pan Tadeusz | 21-04-2021, 11:47:14)

Do Mieszkaniec: jak już to się idzie do Bydgoszczy idioto a nie do Inowrocławia. Widzę że znasz się na tym jak nie wiem. Poza tym za co ma isc do więzienia ciemnoto? Nie był raczej karany nigdy żaden z nich wiec za co mają isc? Podziwiam braci ze jeden za drugim idzie. Wy wszyscy co piszecie o nich zle byście się osrali ze strachu jakby takie coś się działo na waszych oczach ze ktos napada na wasze rodzeństwo lub przyjaciół. A i watpie ze na tych niby nagraniach jest ze oni się bili. Widziałem co innego. Brawa dla policji ze komuś opowiada takie bzdury i nie utrzymuje tajemnicy śledztwa. Brawo Wy!

 » bójka, przetrzymywanie??? (ela | 21-04-2021, 11:27:05)

Tylko,że art.189 kk mówi o bezprawnym pozbawieniu wolności, a nie o dotkliwym pobiciu i okaleczeniu. To kogo on przetrzymywał, nikt nie chce u niego mieszkać to już siłą zatrzymuje. ??????

 » Hołota (Mieszkaniec | 21-04-2021, 08:55:32)

To jest jakiś cyrk. Ci braciszkowie powinni wszyscy trafić do więzienia! Jeszcze wójt mieszający się w takie sprawy, kto wybierał tą hołotę się pytam? A temu braciszkowi który był klawiszem życzę żeby trafił do swojego aresztu w Inowrocławiu. Tam już koledzy się nim zaopiekują...

 » Wojt (Wika | 21-04-2021, 08:15:41)

Żeby Pan Wójt gminy jeziora wielkie był taki waleczny ? Jaki Pan przykład daje ? Mam nadzieje że tym razem sprawa nie zostanie ząmieciona pod dywan.

 » Boks (mma | 21-04-2021, 07:52:22)

ten radny moze otwrzyc szkole samoobrony "Wal..i..Duś "

 » Do mieszkanka i Adam (myśliciel | 20-04-2021, 21:40:12)

Wydaje mi się że nie do końca ogarniacie sytuacje - wjeżdża ci na podwórko samochód z ukraińcami i mają do ciebie "pretensje" (będąc wypitym) - ok można zadzwonić na policję tylko co później czekać łaskawie aż policja przyjedzie? ile 10-15-30? co robisz jeżeli się do ciebie wyrywają z łapami? To że bracia C są doświadczeni w lokalnych zadymach moge skwitować tylko jednym - gorzej ukraińcy nie mogli trafić w całej okolicy

 » smród (mieszkaniec | 20-04-2021, 20:57:25)

Nad złomowiskiem w Nowej Wsi też często widać jak unosi się brązowy dym widoczny z kilku km. Tam też radny i przewodniczący rady nic nie widzi .

 » bójka (Gomez | 20-04-2021, 20:35:59)

Uff dobrze ze lubią kobiety a nie mężczyzn:-D

 » bijatyka (rudy | 20-04-2021, 15:26:18)

"Myśliciel" ma rację. Przecież to ukraińcy napadli a napadnięty ma prawo się bronić. Ludzie otwórzcie oczy, co byście zrobili gdyby to was dotyczyło. Jakie ma to znaczenie, czy ktoś jest wójtem, radnym albo rolnikiem, każdy ma takie same prawa. Trochę obawiam się "sprawiedliwości", bo to przecież dotyczy pisiorów a nie celebrytów lub platfusów a "niezależne" sądy już nie takie numery wykręcały. A z drugiej strony, to dobrze mieć wójta i radnego z jajami a nie ciepłe kluchy. Jak trzeba to potrafi dać napastnikowi w pysk a nie uciekać z pokulonym ogonem. Jak banderowcom nie pasuje w Polsce, to niech siedzą u siebie i biją się o Krym z sowietami, rieziat Lachów już nie budiet.

 » Do myśliciel (Mieszkanka | 20-04-2021, 14:02:52)

Skoro taki z Ciebie myśliciel to pomyśl czy nie szło by sobie poradzić w takiej sytuacji w inny sposób jak bójka . Siła się nic nie załatwi. Jak widać u braci , którzy zapewne stracą poparcie i już nie będzie tak pięknie takie rozwiązywanie problemów nic nie daje.

 » do mysliciel (Adam | 20-04-2021, 12:21:47)

Ty chyba ich zupełnie nie znasz i tej sytuacji, setnej z rzędu że tak piszesz, albo sam wolisz tak załatwiać sprawy, a nie w cywilizowany sposób. brak słów

 » wybory (wyborca | 20-04-2021, 11:07:37)

przeszłość faktycznie była bardzo bogata tych braci- zawszelubili się bić i lubili kobiety. Ja osobiście sama zagłosowałam na nich bo mieszkam w Woli Kożuszkowej. Bardzo bałam się zanieczyszczenia naszego lokalnego środowiska. Prze wyborami była afera śmieciowa z naszym siedlimowskim przedsiębiorcom, który jawnie w dzień wywoził i zakopywał śmieci na naszych polach. Ponadto w Woli Kozuszkowej jest kolejne składowisko śmieci. Smród rozchodzi się na okolice. Szczurów pełno.Te dwa przypadki bracia potraktowali w naszych oczach jako kiełbasa przedwyborcza. Organizowali u nas zebrania i obiecywali, że jak ich wybierzemy to zrobią ze śmieciami porządek. i tym nas kupili. Oni jedyni obiecywali że zrobią z tym czystkę. Jako że wywodzą się naszych wiosek, to byliśmy pewni że to zrobią. Rzeczywistość jest inna. Jeden bezkarnie chodzi, a problemowy biznes u nas we Woli także dalej bezkarnie kwitnie. Były różne kontrole a smród dalej roznosi się na okolice.

 » radość (myśliciel | 20-04-2021, 09:06:19)

A ja się cieszę że pokazali ukraińcom że nie mogą sobie chodzic jak chcą i gdzie chcą. Co było powodem najazdu - nie wiem - ale nikt sobie nie pozwoli na to żeby ktoś ci na chate najeżdzał i kamieniami rzucał. Też po mału się robi tak że nie będzie można spojrzeć żeby ich nie obrazić i samemu po mordzie nie zebrać. A chłopaczki z za wschodniej granicy źle trafili i z podejscia bycia bezkarnymi jak ruska mafia stali sie ofiarami - i bardzo dobrze

 » Do prezesa Jarosława (Ania | 19-04-2021, 21:30:40)

Wszystkie przypadki wymienione przez Ciebie należą do tzw.prawicy. Jedni się rozbierają a inni tłuką.Takich artystów wybiera naród. A pomyśleć że jeden z tych walecznych miał być starostą.

 » Koniec świata (lampa | 19-04-2021, 17:36:06)

Ludzie przecież wy ich wybraliście !!! Żeby zostać radnym i wójtem nie wystarczy jeden głos !!! Gdzie my żyjemy ? Jedni robią sobie gołe fotki, drudzy leją jak popadnie w mordę. A oświata leży ...

 » CCCC (bracia | 19-04-2021, 16:53:49)

Wszyscy powinni stracić posady (zawsze byli chuliganami ,bili się na każdej zabawie),jak widać z wiekiem wcale nie zmądrzeli.Jaki przykład dają?Żyją z naszych podatków!!!Ciekawe kiedy skończy się dochodzenie (pisowskie młyny mielą powoli),żeby tylko nie zamietli sprawy pod dywan.Szkoda człowieka z Ukrainy.

 » Gmina Jeziora Wielkie (Ja | 19-04-2021, 16:27:18)

Jak to, bili się wszyscy czterech, to znaczy kto. Proszę o informację. Na pewno wszystko teraz wyjdzie.

 » Gmina Jeziora Wielkie (Wojt | 19-04-2021, 14:14:44)

Bili się wszyscy 4, są na to świadkowie i nawet rejestr z kamery. A z Ukraińcem jest złe już ponad tydzień w szpitalu był wiec pewnie jeden weźmie to na siebie żeby bracia nie stracili posady i pracy, bo wszyscy trzej oprócz Waldusia na budżetówce

 » Bójka (Wanda | 19-04-2021, 14:12:28)

Damski bokser został Ukraińskim bokserem. .... brawo!!!!! Co za wstyd i zwierzęce odruchy. Prostactwo na całej linii.

 » SAMORZĄDOWCY? (PREZES JAROSŁAW | 19-04-2021, 13:43:19)

Mam cichą nadzieję że władze Powiatu Mogileńskiego wyciągną odpowiednie wnioski i przewietrzą Swoją Rade,bo mieć w swoich szeregach takiego przedstawiciela to trochę się BAĆ.Szczerze mówiąc POWIAT MOGILEŃSKI ma całkiem super samorządowców jak i w strukturach Powiatowych tak i Miejskich.Pozazdrościć takich uzdolnionych samorządowców którzy uwielbiają SEX PARTY lub SZTUKI WALKI - NAPRAWDĘ TYLKO POZAZDROŚCIĆ.Panie Starosto ,Wysoka Rado Powiatu ,Panie Burmistrzu i Rado Gminy JEZIORA WIELKIE czas rozwiązać problem i zabrać się do pracy oczywiście z ludźmi którzy zasługują na miano nazywania się samorządowcem.RADA GMINY MOGILNO - KOMPROMITACJA : RADA POWIATU MOGILEŃSKIEGO - KOMPROMITACJA :RADA GMINY JEZIORA.W.- KOMPROMITACJA.

 » Bójka (Roma | 19-04-2021, 12:09:32)

Do Gazik: wiedziałam że ktoś napisze ze wybory były sfałszowane :D gazik ale Ty masz pusto w tej głowie. Wyjasnij wszystkim jak były sfałszowane?

 » Bójka (gazik | 19-04-2021, 10:54:54)

Jeśli chodzi o wybory to były one sfałszowane, panowie C bójki mają we krwi, takich ludzi powinno się trzymać w odosobnieniu, zwolnić ich z funkcji wójta i radnego!!! WSTYD przynoszą gminie

 » bohateroie (bohater | 18-04-2021, 17:43:32)

jaki fałsz i zazdrość was gryzie że to nie wy tarzacie się w korycie, ludzie wybrali i tak ma być, a że chłopaki nie dają sobie w kaszę dmuchać, chwała im za to

 » jak się czuje (pobity | 18-04-2021, 12:04:45)

Napiszcie jak czuje się pobity człowiek z Ukrainy.był bardzo mocno pobity.Przyjechał po swoje.

 » Nieuczciwy - C C C wstyd (halo | 18-04-2021, 10:11:32)

Nie które -Fakty napisane w Pałukach -Bujkę zamieniają na plotki , jak tak można manipulować ??? Jak są osoby poszkodowane , widocznie była wykorzystywana ta Ukrainka jak z nimi przyszła po kasę . To jest przykład matactwa i nieuczciwości !!!

 » Afera (Mieszkańca | 17-04-2021, 10:39:32)

Za dużo pytań, za mało odpowiedzi w tej sprawie. Nie zamiatajcie tego pod dywan, przez takie osoby aż strach na ulicę wychodzić . Jak człowiek może być zdolny do takiego zachowania.. względem drugiego człowieka. Nie zależnie od pochodzenia.. I to jeszcze osoby, które powinny dawać przykład. Jako obywatelka domagam się od służb odpowiedniego ukarania owych panów, ażeby im więcej takie pomysły do głów nie przychodziły. Proszę mieć na uwadze,że każdy kij ma dwa końce i obywatelowie Ukrainy nie przyszli by do ich domu od tak..

 » Najt party (Dj mocz | 17-04-2021, 10:15:12)

Ludzie pozamykani kluby pozamykane to jak im się nudzi to się bijom.

 » Wszystko na pokaz (Jeziora | 16-04-2021, 21:54:54)

Przypomniały mi się pokazowe przed wyborami wzorowe przemarsze z rodzinami. Wszystko elegancko a teraz druga strona wychodzi

 » Władza (Oo | 16-04-2021, 21:50:04)

Zawsze tak jest że władza ma dużo przyjaciół kolegów nie zawsze prawdziwych. Kto jest przy stołku tego szanują jak chorągiewkami bo są korzyści… jest szansa na prace dla żony, ma wykonanie chodnika dla gminy. Warto mieć kolega wójta czy radnego chociaż myśli się żle o tych osobach. Ludzi którzy są przy władze pupile lubią klepać chwalić bo maja z tego korzyści, tak było za PRLu i teraz tak jest! Zawsze Ludzie zapisywali się do partii rządzącej bo jest łatwiej coś osiągnięć dla siebie

 » Sprawiedliwość (Zwykły obywatel | 16-04-2021, 21:43:20)

Jak patrzę na ten cyrk rządzących to płakać się chce… zamiast dawać wzór to wciąż jakieś konkretne, mocne, wstydliwe afery!!!

 » Sprawiedliwość (Zwykły obywatel | 16-04-2021, 21:41:05)

Jak patrzę na ten cyrk rządzących to płakać się chce… zamiast dawać wzór to wciąż jakieś konkretne, mocne, wstydliwe afery!!!

 » WSTYD (Cccc | 16-04-2021, 21:39:24)

Ale wstyd!!!! Ludzie pełniący takie funkcje w samorządach a problemy w taki prostacki, chamski sposób rozwiązują, Klawisz pilnujący porządku w areszcie i tyle agresji… człowiek który powinien prawnie pilnować prawa! Ale wstyd, dno… jeszcze na pierwszej stronie gazety patrzą dumnie…

 » Wstyd (Cccc | 16-04-2021, 21:30:46)

Nieważne jakie jest podłoże tej bójki ale ludzie w tej partii, pełniąc tak ważne funkcje nigdy!!!!! nie powinni w taki sposób rozwiązywać problemów!!!!

 » Zmiana tematu (Bójka | 16-04-2021, 21:28:30)

Wiadomo kto pisze tłumaczące braci komentarze… poza tym jest wplątanie nowego tematu żeby skupić uwagę na innym a ten przemilczeć. To jest sprawa o podejrzanym tle i wymaga sprawdzenia konkretnego, wymaga… a wiemy jak prawna rzeczywistość wygląda…

 » Parodia i kabaret (Yeti | 16-04-2021, 18:53:30)

Czyli Ukraińcy przyjechali do tych ludzi bez powodu? Przecież ta cała sprawa śmierdzi od samego patrzenia na nią. Co to za bajzel? To są ludzie piastujący wysokie funkcje w strukturach samorządowych? Ktoś na poważnie się tym zajął czy o co chodzi? Tam już nie jedna a że trzy miotły powinny zamiatać w tej sprawie aż wióry powinny latać.

 » 00000 (jezioranin | 16-04-2021, 15:24:00)

Co jeszcze się dowiemy o ej gminie i co tam się dzieje ? można też ustalić gdzie w dniu 3. kwietnia znajdowały się telefony osób które brały udział w tym wydarzeniu .

 » Bujka (Fanga | 16-04-2021, 13:57:34)

A ja to bym się cieszył jak bym miał tak walecznego radnego w swojej miejscowości brawo tak trzymać

 » Wola (Laluś | 16-04-2021, 10:03:49)

Dlaczego ten gość od śmieci jeździ po domach i głupoty opowiada, z Tereską miał na pieńku a teraz na kwaki jeździ no super

 » Wstyd (Ola | 16-04-2021, 09:31:27)

I oni reprezentują Gminę Jeziora Wielkie, ludzie na kogo wy głosowaliście. Brak słów. Dno.....!!!!!!!!

 » Reprezentacja Gminy bracia C (Bany | 16-04-2021, 09:30:21)

To ciekawe dlaczego pan wójt zajął się sprawą związana z osadami tylko u byłego szwagra JS a odpuścił nagle sprawę śmieci we Woli, tak walczył swego czasu zbierał podpisy i nagle sprawa ucichła a to są dopiero śmieci które przeszkadzają ludziom a nie osady daleko w polu gdzie ich nie widać , a może niech zainteresuje się ktoś śmieciami na wysypisku w Siedlimowie jak przebiega rekultywacja, ile to powinno kosztować i jakie pieniądze powinna mieć Gmina z tego tytułu bo na to są dotacje a tu nic a nic do Gminy nie trafia. Może to niech ktoś sprawdzi.......:-)

 » Bójka (Hubi | 16-04-2021, 09:24:14)

Jakie plotki artykuł na CMG I NA PIERWSZEJ STRONIE PAŁUK i sam radny C udziela wywiadów w tym temacie a tu oskarżenia o plotki. Chyba te pozytywne komentarze to rodzina braci C pisze albo sami „bójkowicze” bo nikt normalny nie broniłby takich prostackich zachowań. U siebie belki nie widzą a u innych drzazga im przeszkadza

 » Do pytajacych (Ja | 16-04-2021, 08:12:11)

Dlaczego się przymilają do DC?! Proste ten sam mechanizm co za komuny a za PIS jeszcze bardziej. W łącza idzie kasa. Popatrzcie na drogę we Wojcinie ta co robili dwa lata temu. Lokalne firemki na koparkach robiły ten deptak aż miło - kasa była od rzadu a kto będzie robił decydował wójt. A ze drogi to nie przypomina tylko chodnik - kto to obchodzi. A jak się nie będziecie przymilali to nie dość ze nie dostaniecie kasy to jeszcze możecie dostać po pyskach albo na lince za autem was pociągną. Bo to w sumie normalne jest - a nienormalne zwrocie uwagi ze funkcjonariusz publiczny goni obcokrajowca po polu i go bije. Stuknijcie się w te puste czajniki. A co do wybory go na wójta - człowiek znający się na mechanice samochodowej został wybrany wójtem. Mieszkańcom pogratulować mądrego wyboru - jest się czym chwalić.

 » Ściema (Hejka | 15-04-2021, 22:21:03)

Hejka do (Hejka ) nie stać pajacu ciebie na odrobinę wyobraźni i wymyślenie własnego nicku ? Mało wyrazisty jesteś próbując naśladować mój styl pisania , za mało ekspresji i szczerości ( kumasz co chce powiedziec ? Był już jeden podobny do ciebie na tym portalu ( Chejka) ! Pisz pajacu w swoim imieniu a nie Bruździj innym !

 » Wola (Kot | 15-04-2021, 21:44:39)

A ten gosciu od smieci znow ploty sieje.

 » Ala (Bójka | 15-04-2021, 21:37:52)

Każdy inteligentny człowiek wie, kto jest autorem tych oszczerstw ,komu tak bardzo zależy żeby zaszkodzić Wójtowi. Mamy tak ciężkie czasy ,umiera tyle ludzi ale niczego Was to jeszcze nie nauczyło ,ciągle w Was dużo jadu,tak jak ktoś wspomniał ,karma wraca i głęboko w to wierzę.

 » bójka gminnych prominentów ( mieszkaniec | 15-04-2021, 20:15:24)

,,Współczuję"organom ścigania bólu głowy jak to zdarzenie zamieść pod dywan. Może Zero pomoże ?

 » Posel (Vika | 15-04-2021, 20:01:22)

Ciekawe czy ktory poseł z PO Się zainteresuje temat dla Anity Gargas się szykuje

 » Ale samorządowiec się trafił (Hejka | 15-04-2021, 19:18:41)

Uważam ze bez przyczyny i wykorzystywania to by Ukraincy do niego nie poszli !" Kłamca będzie wymyślał? "

 » Bracia (Juliusz | 15-04-2021, 19:03:13)

Skoro bracia C są tacy beee to czemu każdy się chce z nimi kumplować i każdy się do nich "przymila"? I dlaczego ludzie zagłosowali na jednego z nich w wyborach na wójta i wygrał większością głosów? No niech mi ktoś powie dlaczego? Po co piszecie o nich źle jak za chwilę pójdziecie i będziecie ich klepać po ramieniu? Jesteście FAŁSZYWI i ŚMIESZNI!

 » Bracia (10000000 | 15-04-2021, 18:46:15)

Co wy się tak czepiacie tych braci przecież każdy kto ich zna tak jak ja od dawna, wie że to bardzo grzeczni chłopcy, grzeczni i kulturalni i muchy by nie skrzywdzili przecież ich znamy no nie

 » bójka (Pani | 15-04-2021, 18:35:28)

Popieram Olgiert. Nie przypominam sobie aby kogos tam reanimowano wiec nie ośmieszajcie się pisząc to. A że mieszkam blisko to nie widzialam żadnej reanimacji czy zwby ktoś był skatowany. Nie ośmieszać się proszę

 » bójka (bolek | 15-04-2021, 18:30:20)

Ale prawdy i tak nie zagłuszysz- chyba, że... Mieszkańcy sąsiedniej gminy /Sukoowy/ byli bardzo zdziwieni,jak na meczu osoba rwąca się do bójki została wójtem naszej gminy. /są osoby, które to poświadczą,są zdjęcia/

 » ukraincy (edi | 15-04-2021, 17:44:56)

Wola twoja panie a kozuszkowo nasze

 » Hmmm (Hmmm | 15-04-2021, 17:00:52)

Szkoda że nie napisali o tym że jednego ukraińca reanimowali prawie godzinę bo tak go pobili.. tak wyjdzie że umyją ręce od tego i będzie ok. POLITYKA TAKA..

 » Do mieszkańców... (Olgiert | 15-04-2021, 16:26:08)

Ale bydło jeszcze nikt nie osądzony a wy piszecie takie bzdety ,kto jest winien to się okaże a za takie oczernianie to jest paragraf ,więc ja bym trochę z bastował nie osądzajcie wy co nikt tego na oczy nie widział bo co powiecie na policji jak was spytają a dojdą po AIP macie za dużo pieniędzy to piszcie. Pozdrawiam i współczuje

 » Bandyci. (Monii | 15-04-2021, 16:21:19)

Nie zganianie winy na kogoś kto jeździł i to rozgłaszał ma prawo. Przecież nie kłamał . Teraz winny jest ten co rozgłasza czy ci którzy skatowali Ukraińców i facet który brał się za cudzą żonę. Coś się komuś ostro pomyliło. Ale reprezentacja Gminy Jeziora Wielkie

 » Bójka (Wstyd | 15-04-2021, 14:52:19)

Kto tu mówi o wójcie, karma wraca do całej rodziny za prostackie zachowanie i życie bez zasad. Nikt nie mówi o śmieciach tylko o biciu ludzi od wielu lat bo zamiast mózgu tylko pokaz siły. Tylko czterech na dwóch to nawet siły już nie mają:-):-):-). Wstyd, kompromitacja i tak za mało nagłośnione l. Władze świetego i nieskazitelnego PiSu powinny się dowiedzieć, kogo mają w swojej partii

 » ... (Mieeetek | 15-04-2021, 14:41:55)

Prymityw, nawet dobrze ubrany, zawsze będzie prymitywem..

 » wstyd (krzysztof | 15-04-2021, 14:41:23)

Zmieniacie temat , śmieci są cały czas aktualne i cisz . Jacek to tylko mały pionek.

 » Śmieci bójka (Zainteresowany | 15-04-2021, 14:37:39)

Jak nie powiązane tematy ? A czemu śmieciowy biznesmen krótki czas po bójce już wysyłał SMS , jeździł i rozgłaszał że Wójt siedzi w więzieniu. Skąd miał takie informacje w tak szybkim czasie ?i jaka karma człowieku ? Jak strujesz sie wodą skażoną odpadami to z pretensjami pojdziesz do Wojta czy śmieciowego biznesmena? Puknij się w głowę to może zaczniesz inaczej myśleć.

 » bójka (Zdziwiony tematem | 15-04-2021, 14:22:41)

Jaka karma wraca co? Bo co? Bo Pan Wójt słusznie ruszył sprawę śmieci bo każdy się bał? Człowieku mysl troche bo Twoja wypowiedź o wracającej karmie jest bez sensu....

 » bójka (Jan | 15-04-2021, 14:11:22)

Normalnie Dziki Zachód.Norma ich przerasta

 » Bójka (Wójt C | 15-04-2021, 13:06:22)

To sprawa bójki a nie śmieci. Nikt nie pisze o wójcie i jego pare dotyczących śmieci. Nie zmieniajcie tematu. Oni pobili znowu ludzi bo tylko tak potrafią działać prostacko i prymitywnie a ktoś wymyśla temat śmieci to nie ten artykuł o śmieciach już było i sprawa jest wyjaśniana. Karma wraca........:-)

 » Jeszcze raz (Marek | 15-04-2021, 11:05:27)

Kto kogo pobił ? I za co ? Piszta chłopy

 » bujka (mieszkaniec | 15-04-2021, 10:51:54)

Jurku jeśli dla ciebie to wzór to gratuluję . Może kiedyś odczujesz to na swojej skórze i zmienisz zdanie. Od wydawania wyroków są sądy .

 » Odpady (Jurek | 15-04-2021, 10:45:01)

A ja myślę , że to drugie dno tej sprawy to są śmieci z którymi walczył Wójt. Może komuś się to nie spodobało i teraz odbija piłkę w stronę Wójta .

 » Wiktoria ... (Jurek | 15-04-2021, 10:35:09)

W kaszę nie pozwalają sobie dmuchać. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego . Wzór rodzeństwa do naśladowania .

 » Oj oj (JaN | 15-04-2021, 09:35:57)

Czyby chodzilo o prezydenta JW?! Z partii rzadzacej wiec nic sie nie stanie. Dobrze ze wzorem kolegi z parti nie przywiazali Ukranca do zderzeka i nie ciagneli go po asfalcie. Docencie to. Przyklad jest.

 » ooooo (krzysztof | 15-04-2021, 08:17:09)

Myślę,że komendant powiatowy odznaczy bohaterskich braci za odwagę i poświęcenie.

 » Bójka prawnie sprawiedliwa (Darus | 14-04-2021, 20:59:07)

W Jeziorach Wielkich będzie budowana potężna sala sportowa i mam nadzieję, że znajdzie się w niej miejsce na ring oraz klatkę MMA do treningów dla naszych lokalnych Kliczków.Jeden na trzech no..no..no. A brat D. nie pomagał?

 » Starosta (Waldi | 14-04-2021, 19:40:58)

O Boże i to miał być nasz starosta. Całe szczęście ze do tego nie doszło

 » Braw wy (Rambo | 14-04-2021, 19:37:09)

No rzeczywiście normalna procedura jak ktoś w tym wielu co chwile uczestniczy w bójkach i zamiast mózgu używa siły!!!!! Brawo

 » bójka (Zniesmaczony | 14-04-2021, 17:51:41)

Zawieszony został w czynnościach funkcjonariusza ZK bo to normalna procedura Andrzeju. Boże, prymitywy.... najpierw pomysl a później pisz.

 » Rambo (oooooooooooo! | 14-04-2021, 16:44:40)

No, no,no. Jeden obezwładnił trzech. Kto krwawił? Bracia złapali Ukraińca, przekazali policjantom i dlaczego zostali aresztowani? Co za "niesprawiedliwość". Czyżby chcieli "wyręczyć" policję? Nic tu nie pachnie.

 » Polska (Big Ben | 14-04-2021, 16:41:49)

Brawo, teraz spotka ich prawo i sprawiedliwość.

 » aktualizacja (xxx | 14-04-2021, 15:35:05)

Jaka niewdzieczna Policja pomogli schwytac przestepcow i zamkneli ich na 24 godziny

 » Najman (Najman | 14-04-2021, 14:43:31)

Ten gość to jakiś King Bruce Lee karate mistrz. Muszę się zapisać do niego na treningi

 » Bójka (Andrzej | 14-04-2021, 13:59:11)

Skoro to taka niewiadoma to ciekawe dlaczego jego brat został od razu zawieszony w wykonywaniu służby bo pracował jako klawisz w areszcie w Inowrocławiu

 » wstyd (krzysztof | 14-04-2021, 13:48:06)

Pewnie w tym liście przyznali się ,że sami się pobili . Jestem mieszkańcem tej gminy i wstyd mi ,że mamy taką elitę .

 » Katowanie ludzi (Do mieszkanki Mogilna | 14-04-2021, 13:31:19)

Nie było by w tym sensacji gdyby nie fakt ze inicjatorem bujki był Pan nieskazitelny radny powiatowy.

 » O co kaman (Kawka | 14-04-2021, 13:30:43)

Trochę nie rozumiem tego. 3 najeźdźców zza wschodniej granicy bez powodu przyjechało spełnić swoje groźby ale obywatel ich pokonał. Następnie wezwał policję pogotowie a także pomógł w poszukiwaniu 3go najeźdźcy którego też oddał w ręce wymiaru sprawiedliwości. Efektem tego obrońcy trafili do aresztu??

 » do mieszkanka Mogilna (UPS | 14-04-2021, 12:29:20)

I po co czytasz. No tak musisz wyrzucić swoje bezsensowne uwagi. Natomiast moja osoba chętnie czyta artykuły z CMG i sobie je ceni. Dobrze, że mamy taki portal lokalnych wiadomości. Fakt, faktem. Prokuratura nie daje odpowiedzi, a nawet nie potwierdza faktu tego wydarzenia. To daje wiele do myślenia.

 » Bójka (Mieszkanka Mogilna | 14-04-2021, 11:37:14)

Ale sensacja! Ktoś się z kimś pobił.Co za pierdoły.

 » bójka (obserwator | 14-04-2021, 11:27:58)

Brawo CMG.Jak można przy takim udziale policji i pogotowia udawać,że nic się nie stało. Należy potępiać chuligaństwo i bijatykę a nie zamiatać pode dywan i czekać aż stanie się tragedia.Dość bezprawia i samowoli na tym terenie.

 » wstyd (jezioranin | 14-04-2021, 10:55:59)

Nosił wilk razy kilka i ponieśli wilka. Brawo CMG 24 za odwagę i napisanie tego art. Gdzie lokalny tygodnik ? i słynny redaktor z aparatem ?

 » bujka (mieszkaniec | 14-04-2021, 10:45:17)

Jeśli to prawda to takie osoby powinny zniknąć z życia publicznego na zawsze . Miejsce odpowiednie to areszt by nigdy więcej nie robili krzywdy innym. Cóż dzban tak długo wodę nosi aż się ucho urwie .

 » działacz samorządowy (jw | 14-04-2021, 09:48:30)

Czy cmg może się powstrzymać od takich oszczerstw? Ten działacz miał bujną historię za młodu i każdy to wie, ale to człowiek na poziomie i nie oczerniałbym zanim nie poznałbym prawdy...

 » Wiejski Pudelek (Xx | 14-04-2021, 09:02:58)

Cmg porazka, jezeli nie macie pewnych informacji to po co sie wypowiadacie? Rozumiem ze chcecie zrobic sensacje ale bez przesady. Informacje poparte plotkami- dno z waszej strony.

 » gmina (jan | 13-04-2021, 23:38:34)

A może bedzie podanie się go dymisji

 » Do Kenu (Julek | 13-04-2021, 23:34:28)

Ja jakoś nigdy nie widziałem zeby oni zle sie zachowywali w stosunku do najbliższych, wręcz przeciwnie

 » Abc (Mieszkanka | 13-04-2021, 23:04:12)

Poczekajmy , aż CMG dostanie info od wszystkich informatorów z Woli to nie nadążą zmieniać artykuł ,bo tam wersji było naprawdę bardzo dużo ,zależy gdzie się ucho przyłożyło ,hahaha

 » bójka (XD | 13-04-2021, 23:01:52)

Moze trzeba zaciągnąć porady detektywa Rutkowskiego? Zróbmy zrzute i on to wyjaśni

 » Kwiaty (Tobi | 13-04-2021, 22:57:45)

Toż to historia jak z końcówki lat 90tych. Bardzo dobrze, że CMG24 pisze o tym i nie chowa głowy w piasek. Kopcie, kopcie a pewnie nie jeden kwiatek...

 » Zdarzenie (Bartosz hunda crv | 13-04-2021, 22:52:04)

Wiejskie fame mma

 » Do Ja (Xxx | 13-04-2021, 22:50:45)

No właśnie taki portal powinien poczekać na odpowiedz instytucji a nie Wypisywać fakty od informatorów którzy równie dobrze mogą wymyślać sobie historie , chyba nie na tym polega rzetelne dziennikarstwo .

 » Bójka (Do xxx | 13-04-2021, 22:49:25)

Zdarzenie miało miejsce na początku kwietnia!?!? Do tej pory totalna cisza , tylko ludzie okoliczni mówią o tym, w mediach do tego momentu zadziwiająca cisza… to jest naprawdę dziwne… Aż w końcu temat ujrzał światło dzienne dzięki CMG!

 » Do Andrzeja (Roman | 13-04-2021, 22:44:59)

Brawo bardzo mądrze piszesz.Pewnie znowu będą zakopane gdzies na polu a służby przymkną na to oko

 » Bójka (CCCC | 13-04-2021, 22:40:17)

Cmg brawo!!! Bardzo prosimy o wyjaśnienie sprawy!

 » Do xxx (JA | 13-04-2021, 22:37:59)

Nie kompromituj się,CMG to platforma publiczna.Na pewno ujawni wiele.Poza tym żeby nie CMG,to by była cisza.Teraz czekamy na odpowiedzi instytucji.

 » Pytanie (Andrzej | 13-04-2021, 22:33:02)

A może w końcu ktoś zainteresuje się śmieciami które leżą w kożuszkowie koło boiska, martwię że za chwilę będą gdzieś podrzucone lub zakopane u kogoś na polu

 » bójka (Rozbawiona | 13-04-2021, 22:30:24)

To wez sobie ochronę skoro boisz się wyjść na ulicę :D

 » Bójka (Do Janka | 13-04-2021, 22:27:51)

Skoro było kilka jednostek policyjnych oraz karetka to bardZo poważna sprawa… i na pewno wymaga wyjaśnienia!!!!!zwykly obywatel wręcz oczekuje wyjaśnienia sprawy bo strach teraz wyjsc na ulice

 » Informacje (Xxx | 13-04-2021, 22:24:35)

Jaki portal takie rzetelne informacje . Lokalny pudelek i nic więcej , zero informacji popartych dowodami .

 » Władza (Wola | 13-04-2021, 22:22:22)

Brawo CMG!!!! Wszyscy dziwiliśmy się, że temat cisza. Każdy milczał z niedowierzaniem że zero nagłośnienia w mediach. Niech sprawiedliwość zwycięży!

 » Bokserzy (Mieszkaniec | 13-04-2021, 22:20:00)

Zawsze z tego słynęli. Przypadkowo zostali wypromowani wyżej. Na chwile potrafili wyciszyć się ale te słabości są silniejsze…

 » Bójka (Janek | 13-04-2021, 22:19:33)

Jak portal cmg może pisać coś mając informacje od mieszkańców Woli Kożuszkowej którzy mieli swoje 30 wersji tego zdarzenia...... śmieszne

 » Niby bójka, niby coś tam, śmiechu warte (Interesant | 13-04-2021, 22:13:16)

Hahaha, jak zawsze ludzie z gminy Jeziora Wielkie piszą bajki i podają je na portal CMG bo gdzie by mieli je podać. Brawo za bujną wyobraźnię. Ludzie, weźcie się może za pisanie bajek dla dzieci? Jak widać to są słowa ludzi, którzy nie mają nic innego do roboty, tylko ich głównym zajęciem jest sianie plotek. Szkoda tylko, że one się kupy nie trzymają, a inni łykają je jak Pan S. śmieci. CMG dziękuję za poprawę humoru po ciężkim dniu. Dziękuję również za uwagę. Pozdrawiam

 » Bracia (Gru | 13-04-2021, 22:12:17)

No Bracia Dali popis... ale cisza

 » Pgr (Jan | 13-04-2021, 21:57:50)

Każdy ma za uszami, kto pierwszy jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem a moim zdaniem największy rozgłos robi człowiek który jeździ bez prawa jazdy

 » BRAWO (JA | 13-04-2021, 21:55:19)

Brawo CMG.Niech wszystko wyjdzie najaw.Pilnujcie sprawy.

 » Czasami... (Kenu | 13-04-2021, 21:37:54)

Czasami zastanawiam się w jaki sposób niektórzy dochapali się stanowisk w polityce?! Przecież ich zachowanie względem drugiego człowieka, a czasami najbliższych to jakieś kuriozum, którego nie potrafię zrozumieć. Mam nadzieję, że kary będą surowe i dotkną każdego kto w tym uczestniczył!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Sprawca kradzieży poszukiwany (6)
 » Kto zgubił telefon? (5)
 » Zajechał drogę pijanemu kierowcy (8)
 » Nowa wystawa od piątku (2)
 » 230. rocznica Konstytucji 3 Maja (7)
 » Dzień Ziemi w MOW Bielice (1)
 » Narodowy Program Szczepień (0)
 » RZADKWIN: Zrzut ścieków do jeziora (23)
 » Nietypowe znalezisko w Chabsku (16)
 » Nielegalny hazard w Strzelnie (9)
 » MOGILNO: Akcja na jeziorze (10)
 » Wygraj flagę i gadżety (5)
 » STRZELNO: Wtargnął pod samochód (19)
 » MOGILNO: Wandal w parku miejskim (62)
 » Opel wpadł do rowu (6)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ