Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Rozrywka

Spacery i biegi z czworonogami

2022-01-16 23:17
 

W niedzielę, 16 stycznia w Mogilnie odbył się charytatywny bieg i spacer z psami pn. "Zaginionym tropem". Na rzecz psów, które przywieziono z Wojtyszek zebrano dziś ponad 5000 zł.

W programie niedzielnego wydarzenia znalazły się zawody biegowe z psem na dystansie około 4 kilometrów i blisko 2-kilometrowy rodzinny spacer z psem.

Podczas imprezy można było poznać psy, które w dalszym ciągu szukają domu. Zbierano także karmę i akcesoria dla zwierząt, a podczas trwającej zbiórki do puszek pozyskano 5025 złotych.

Dla przybyłych przygotowano również stoisko gastronomiczne, pokaz tresury psów i występy muzyczne. Właściciele czworonogów mogli przy tym skorzystać z punktu badania psów.

Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Extremalni, Gmina Mogilno, Mateusz Lisiecki- przewodniczący Fundacji Powiatu Mogileńskiego. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [90]

 
   » KOMENTARZE [14]» dodaj komentarz   

 » Dąbrowa (Prywatny | 28-01-2022, 20:15:30)

Powini zająć się psami w gminie dąbrowa schronisku

 » do Mieszkanka (Mieeetek | 19-01-2022, 16:39:58)

To nie jest państwo wyznaniowe..niestety tylko w teorii.. Na pogrzeby jakiegoś tam księdza niech sobie idą, ale jako osoby prywatne. I wtedy niech sobie noszą nawet czapki Mikołaja.. Choć np w Strzelnie, jeden naciskał na kogo się dało żeby wystawiali sztandary to część to olała, i bardzo dobrze i brawa dla nich..

 » pieski (kogut | 19-01-2022, 12:43:49)

widzisz Scooby, w swoim małym psim rozumku nie możesz pewnych rzeczy objąć (chociaż to nie twoja wina po prostu matka nie spostrzegła się, bo lepiej żeby to zrobiła), a ty potrafisz tylko obrażać, tak samo zresztą jak twoi guru, w których uwierzyłaś, żyj sobie w zamkniętym zakłamanym swiecie i nie obrażaj drugich, mam gdzieś czyjekolwiek sumienia, to wy kiedyś sami za wszystko odpowiecie, i mam nadzieję że nigdy się nie spotkamy, mam prośbę nie odpowiadaj, bo nie zniżę się więcej do twojego poziomu, psiego

 » Do Tymka (Henio | 19-01-2022, 01:00:32)

Poprzednucy nie olali mieszkańców, zresztą w jaki sposób? Zawsze byli na imprezach i uczestniczą ze w tej nie byli to nie znaczy ze kogoś olewają, a jrzrsinski co zrobił dla powiatu? Przecuez kaxdy się śmieje, że nie zgodne z prawem dla kariery to wszystko . Piekna czapeczka Panie starosto i piękne słownictwo... brak słów . Wy sie nie nadajecie jesteście bo nie liczycie sie z zdaniem mieszkańców, a poza tym po pierwsze trzeba mieć szkołę i wygląd do rządzenia a po drugie gdzie Pan mieszka Panie Tomku ? Bo z tego co wiem to w powiecie inowrocławskim to wstydził by sie Pan wogole kandydować moim zdaniem i mieszkańców, to samo szaszynski. Co z zolem w Strzelnie? Bo jak widać po sesji to tylko stolki wam w glowie i to juz po pierwszej waszej sesji widac.

 » @kogut (Scooby | 18-01-2022, 19:27:01)

Czlowieku. To ze w swoim malutkim, sformatowanym kato rozumiKu nie jesteś w stanie ogarnąć, że 8-10 tygodniowy płód dla wielu żadnym dzieckiem nie jest (tylko płodem), albo tego, że w przypadku zagrożenia życia matki, większość z nas chciałaby mieć wybór mniejszego zła (smierć plodu lub matki), albo tego, ze twój światopogląd nie ma prawa być nikomu narzucanym to nie mój problem. A wiązanie tego z imprezą na rzecz bezdomnych zwierząt swiadczy o chorobie psychicznej. Lecz się!

 » Do mieszkanki (Henio | 18-01-2022, 17:57:28)

A proszę zobaczyć sesje 18.01 to dopiero dramat.Szkoda słów. Dwa lata szybko zleca, mieszkańcy zobaczyli co zrobili, zapamiętają tych karierowiczów.

 » Nie miejsce na politykę. (Tymek | 18-01-2022, 17:28:27)

Panowie, to nie miejsce na politykę. To artykuł o wspaniałej inicjatywie, w jaką włączyło się mnóstwo osób. A Pana starosty po czapce nie oceniajmy. Bo był obecny. Jego poprzednicy w pięknych kasztecikach widać już olali mieszkańców.

 » Spacery i biegi z czworonogami (Mieszkanka | 18-01-2022, 14:43:24)

Zgadzam się w pełni z opinią Henia. Ale to jeszcze nic. Pan Starosta w tym samym mundurku i tej kolorowej czapeczce wziął udział uroczystościach pogrzebowych ks. Kanonika Ottona Szymków w Lopiennie. Obraził wszystkich mieszkańców gminy Strzelno. Wnioskuję zatem, o utworzenie w starostwie, w trybie pilnym, stanowiska do spraw wizerunku starosty, ewentualne doradztwo w kwestii treści przemówień, lub bukietów okolicznościowych. A do czasu realizacji tego wniosku, pozostaje telefon do... Byłych starostów lub byłego wicestarostą.

 » pieski (kogut | 18-01-2022, 10:58:31)

pieski są fajne, i nie mam nic przeciw takim imprezom, tylko porównałem fotki z marszu "macic", połowa z tych uczestników (z pieskami), tam szła i skandowała żeby zabijać dzieci nienarodzone, jak to się ma do tej szopki, co za hipokryzja, dzieci zabijać, pieski wynosić na ołtarze, świat zmierza naprawdę w złym kierunku, no chyba że w tamtym marszu szły same matoły i matolice, ale to oczywiście jest mój pogląd

 » Spacer z pieskami (ja3 | 18-01-2022, 08:38:23)

Super! Super! Nareszcie na ulicach Mogilna-dzięki pieskom,widać uśmiechniętych ludzi!!! Dużo zdrowia dla organizatorów i dla piesków! Zachęcajmy do adopcji zwierzaków to dzięki NIM się uśmiechamy!

 » Do Azor (Dede | 18-01-2022, 08:19:15)

niestety nadal jest 9 psów, które potrzebują domów

 » Udało się. (Uczestnik | 18-01-2022, 07:34:14)

Impreza naprawdę udana. Bohaterami były na pewno wszystkie psiaki i to jest najważniejsze. Mam nadzieję, że impreza będzie miała swoją kontynuację.

 » Do Krzesińskiego (Henio | 17-01-2022, 23:21:57)

Krzesiński to nie kabaret jak ty wyglądasz na starostę w tej czapeczce? Wy nie pasujecie do rządzenia trzeba mieć wiedzę i wygląd wstyd tylko narobicie poprzednikom do pięt nie dorastacie. Ludzie się z was śmieją

 » Psiaki (Azor | 17-01-2022, 02:38:44)

Fajna akcja dla naszych psów. A czy psy ze schroniska znalazły domy?

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » DĄBROWA: Sobotnie świętowanie (0)
 » Festyn w Dąbrowie (5)
 » Akcja poboru krwi (0)
 » Ślubowanie i nowy skład komisji (15)
 » Włamanie na ulicy 900-lecia (7)
 » Podsumowali akcję "Prędkość" (8)
 » Okresowy zakaz wstępu do lasu (2)
 » Drzwi otwarte w KPP Mogilno (7)
 » Muzyczny hołd dla Kamila (0)
 » XIII Biesiada Artystyczna (1)
 » Majowa niedziela w Bielicach (5)
 » Kolizja z bażantem (4)
 » Wieczór muzyczno-poetycki (5)
 » I edycja manewrów ratownictwa (2)
 » Zatrzymany za znieważenie (2)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ